SBS, KBS, MBC Gayo Daejun 2009/2010/2011

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 30 gru 2009

teraz oglądam jeszcze raz special stage'a pierwszego i widzę, że zośkom bardzo ładnie wyszło <3 tak tak
no i jak woozjeb wyglądał OMOOOO sam sex @__@

pokazuje moim nowowkręconym w kpop kłakom szajniaczy....

kłaki (16:51)
ja pierdole
kłaki (16:52)
brak mi słow

:rolly:

(edit: o cenzura ^^;)

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 30 gru 2009

SBS Gayo Daejun 2009
Obrazek
Dzień: 29 grudnia 2009
Godzina: 21:55
Gwiazdy: SNSD, Super Junior, KARA, 2PM, 2NE1, SHINee, G-Dragon, Tae-yang, Kim Tae-woo, Lee Seung-gi, Son Dambi, f(x), After School, 4minute, T-ara, MBLAQ, BEAST, K.will, Park Jin-young, Brown Eyed Girls, Davichi, 2AM
MC's: Park Shin-hye, Kim Hee-chul, Jong Young-hwa

Zabrakło wg. mnie: Baek Ji-young, IVY, Jawelery, Seeya, SG Wannabe, FT Island, Hwanhee, Younha, Taegoon, MC Mong, Epik High i wielu, wielu innych xD Ale nie można mieć wszystkiego :)

PART 1
Spoiler! OPENING (WSTĘP):
Grafika (czyt. oprawa graficzna) SBS Gayo Daejun 2009 bardzo mi się podobała. Czasem Koreańczycy potrafią zrobić taką staroświecką, pstrokatą, dziwną i brzydką oprawę, że ta zasługuje na wyróżnienie. Jednak tego samego nie mogę powiedzieć o scenie. Mimo, że spełniała wszystkie wymogi: duża, przestronna, kilka scen... to było w niej za dużo nawalonych bajerów, efektów i całość wyglądało dosyć dziwnie i czasem raziło to moje oczy xD Zresztą jak zwykle technicznie też Koreańczycy nie podołali... wszędzie było widać cienie kamer, kamerzystów, czy latające kamery i wózki jeżdżące po ziemi. Teraz się czepiam bo SBS'owskie Gayo było przecudowne i przebiło zeszłoroczne (które miało lepszą tylko scenę xD) ^^

Wejście MC's i pierwsza wpadka ^^ Sukienka Shin-hye się o coś zahaczyła xD Ogólnie to uważam, że obyłoby się bez Hee-chula... nie wiem dlaczego, ale go nie lubię ^^ A Park wyglądała prześlicznie xD i ten uśmiech zapowiadający pierwszy występ *_*

1st WONDER WORLD - BIRTH
Narodziny nowych gwiazd... o to chodziło nie? xD

NEW GIRLSBANDS:

4minute:
Wydawało mi się, że ich nie lubię... a jednak^^ Mówią, że występ rozpoczynający jest zawsze najgorszy. Po dziewczynach z 4minute nie było tego widać. Mimo, że nie pokazały nic nowego, ani jakiś super nowej choreografii czy bajerów to podobał mi się ich show. Hollaback girl i te flagi, potem Muzik, a na końcu Hot Issue. Hyuna udowodniła, że świetnie sobie daje radę bez Wonder Girls, a piosenki 4minute są mega uzależniające i szybko wpadające w ucho xD

T-ara:
Lepiej nie komentuję. Nie wiem co te dziewczyny sobą chciały zaprezentować xD Zwykły występ jak, w każdym Music Bank... a nie sorry... tylko, że z playbacku -_- Przekonałem się do nich po TTL, a potem po ich pierwszym albumie, ale teraz... sam nie wiem co mam myśleć :/ Zawiodłem się!

f(x):
"Chu ~" i w ten oto sposób laski z "ef od ix" nazbierały sobie u mnie punkty. Chociaż wydały dopiero dwa single to uważam, że jest to girlsband z najlepszymi choreografiami xD Już dawno nie widziałem tak tańczących dziewczyn w świecie kpopu. Sam pomysł na występ: bardzo pozytywny xD Przyjemnie się oglądało i chyba o to właśnie chodziło ;) "Chu~" do moich ulubionych piosenek nie należy, ale teraz jakoś tak wpadła mi ta nuta w ucho... a Amber? Nigdy nie mogę w niej dostrzec ani jednego % z dziewczyny... czasem czuję się jak zboczeniec bo próbuję dostrzec jej piersi... i nic :( xD hahaha... może innym razem mi się uda^^

NEW BOYSBANDS:

INTRO:
Walka pomiędzy MBLAQ i BEAST. Nawet całkiem nieźle im to wyszło ! Szczególnie podobał mi się Joon i jego okrzyk przed walką... chyba naprawdę wczuł się w ten Hollywood'dzki debiut xD i czy mi się wydawało czy BEAT bardziej oberwało ? ;pp

DANCE BATTLE:
Trochę za krótki był ten pojedynek. Trudno mi ocenić kto dał sobie lepiej radę... Chłopaki z MBLAQ stawiali na akrobację, a BEAST bardziej na taniec. Od MBLAQ także oczekiwałbym czegoś więcej bo w końcu są podopiecznym Rain'a... xD

Potem oba zespoły wkonały swoje hity, aby podsumować tegoroczne osiągnięcia: BEAST - "Mystery" i MBLAQ - "Oh yeah!".

MC's:
Krótka wstawka i Tae-yang czytający z karki xD Nie wiem dlaczego, ale mnie to rozbawiło... Jeszcze Young-hwa tak specjalnie stanął, aby on to widział ^^

DAVICHI + 2AM - "Friend's Confession" & "8282"
Jeden z lepszych występów, a dlaczego? Bo udowodnił, że aby porwać publiczność nie trzeba tańczyć, wywijać tyłkiem... a wystarczy mieć dobry wokal i piosenki xD Ahhh więcej takich połączeń pomiędzy Davichi i 2AM - naprawdę są utalentowani :)

2nd WONDER WORLD - CHANGE 1st PART
2009 Girl's Hot Dance

Kara & f(x) - Ring Ding Dong by SHINee
WOW! Jestem zszokowany jak dobrze im to wyszło !! xD

CL - Heartbreaker by G-Dragon
Nie wiem dlaczego, ale nie podobało mi się... CL nie podołała zadaniu. Jej charyzma gdzieś uciekła, a głos zdecydowanie niedopasowany do piosenki + w ogóle nie pokazała choreografii...

SNSD & Amber (from f(x)) - Sorry Sorry by Super Junior
Dziewczyny z SNSD miały ułatwioną sprawę bo już kilka razy wykonywały tę choreografię, a Amber jako, że z SM Town też raczej problemu z tym nie miała xD Ogólnie świetny występ i Yoona pod koniec *_* Ahh uwielbiam ją :* Więcej i więcej jej poproszę !!

Kara + 4minute + After School - Heartbeat
Change, który wywołał najwięcej emocji i dyskusji xD Gahi świetnie sobie poradziła jako Taecyeon na początku gorzej zaś z końcówką i nieudaną akrobacją. Hyuna za to zszokowała mnie... dużo lepiej od oryginału wyszła zza cienia Gahi :D Seung-yeon prześlicznie wyglądała podczas występu, że miałem ochotę ją zjeść... + te jej oczy *_* a UEE nie dała rady... i trochę nie nadążała za choreografią - prawie zaliczyła glebę.
Ogólnie było fajnie xD

3rd WONDER WORLD - ROMANCE

2PM - "5 steps"
2PM wokalnie słabiutko... słabiutko xD Pod koniec było trochę lepiej, ale daleko im np. do 2AM ^^ "I still pfill your present" xD Engrish... jak ja go uwielbiam xD Nie wiem dlaczego wszyscy się wściekają jak go słyszą... przecież to Korea i koreańskie gwiazdy... nie śpiewają dla native speakerów tylko dla siebie + "konglish" sami nazwali swój angielski język ;)

SHINee - "Juliette" & "Ring Ding Dong"
Intro z wolną wersją "Juliette" śpiewaną przez Jong-hyun'a było boskie *_* Nie wiem dlaczego, ale go właśnie najbardziej lubię z SHINee. Charyzma, świetny głos, dobry tancerz. Ogólnie we wstępie zabrakło Min-ho + widać było, że nagrany był wcześniej bo później Key na scenie ma więcej kolorów na głowie ^^ Podsumowując wyszło im to całkiem nieźle... Naprawdę miałem enjoya oglądając ten występ. SHINee wokalnie nigdy mnie nie zawiedli :)

2NE1 - "Fire"
Pomysł na intro całkiem fajny i pod koniec jest lepiej, ale jak Sandara robiła to coś dziwnego przy tablicy... to ehhh... albo jak udawały to zaskoczenie przy keybordzie. Jak już przyszedł czas występu było genialnie + te piski i wrzaski :)

Park Bom & Tae-yang - "You and I"
Trzeba przyznać, że to jedna z najlepszych piosenek tego roku (przynajmniej dla mnie). Ogólne wrażenia po obejrzeniu występu: pozytywne. Nic nowego, ale miło się oglądało + wokalnie nawet nieźle było. Bom często się głos łamie xD

GD & CL - "Leaders"
Ta piosenka szczerze powiedziawszy była okropna i nie podobała mi się xD

2NE feat. Tae-yang & GD - "Let's go party"
The best song from their mini album *_* Słuchałem jej miesiącami, a teraz doczekałem się takiego występu *_* Nie wiem czy ktoś pamięta jak mówiłem, że przez Park Bom nie mogłem znieść występów 2NE1 bo brak jej koordynacji ruchowej? W SBS Gayo Daejun 2009 mam argument, który potwierdza moją tezę. Moment, w którym Tae-yang siedzi sobie na tronie, a wokół niego tańczy główna podejrzana i Minzy. Park Bom wygląda tam jak kłoda (żebym nie powiedział "deska" bo będzie się kojarzyć z czymś innym) ... przecież ona jest tam tak sztywna, tak nieskoordynowana, że masakra xD Przymknę na to oko i powiem, że "Let's go party" było good ;)

SBS Gayo Daejun 2009 MUSIC DRAMA by 2PM "You're Really Beautiful"
Szczerze... gdybym miał to dokładnie opisywać to bym do jutra nie skończył całego tego sprawozdania xD Tak więc... było śmiesznie, udało im się:) Piosenki dopasowane, role dopasowane... Taecyeon wymiatał z tym podnoszeniem ciężarów, a Jinsu z tą herbatką na balkonie xD Nawet Gyuri sobie poradziła i wykonała ten cudowny ruch a'la UEE czyli zaczesywanie grzywki do tyłu... "I don't ke,ke,ke,ke,ke care... " xD

4th WONDER WORLD - LEGEND
Super Junior, 2PM, MBLAQ, BEAST, Lee Seung-ki - Michael Jackson Tribute
"Thriller" by 2PM - kurczę muszę powiedzieć, że Park Jin-young wytrenował ich na niezłych tancerzy ^^ Podobało mi się + ten śmiech wilkołaka na koniec, obstawiam, że był to Taecyeon :D:D:D
"Smooth Criminal" by Lee Seung-ki - mimo, że to balladowy piosenkarz i nie tańczy na codzień to wyszło mu całkiem nieźle - byłem z niego dumny + po obejrzeniu BL strasznie go polubiłem xD
"Dangerous" by MBLAQ & BEAST - uhuhuuu chłopaki wymiatają. Synchronizacja, te ruchy, ten taniec... wszystko dopracowane i idealne ^^
"Billy Jean" by Super Junior - oni tyle razy występowali w piosenkach MJ, że masakra. Tym razem też im się udało... był "moon walk" i nawet jeden z nich stanął po skosie jak MJ ^^
"Beat it" - świetnie to wyglądało jak wszyscy tańczyli tak równo na scenie + jak mrówki było ich tak dużo, a to tylko 4 zespoły :)
Najlepszy koreański MJ's Tribute jaki widziałem :) - a było ich kilka w tym roku

5th WONDER WORLD - ASIAN SOUL
czyli nikt inny tylko JYP xD

"No Love, No More" - zaczał wolno, skończył szybko xD Muszę przyznać, że mimo swego wieku to facet daje radę! Powerful dance i czego chcieć więcej, nie? xD
Potem JYP wykonał jeszcze dwie inne piosenki w swoich małpim stylu :) haha... Choreografie to on ma zawsze dobre i pomysłowe.

PART 2
i Hee-chul straszy tym czymś na włosach :)
Spoiler! 2PM & SNSD - DANCE
Czasami krzywo, czasami mało dopracowane, ale ogólne wrażenie jest całkiem dobre i pozytywne ... Rozumiem, że gdyby mieli mniej Gayo do obrobienia i mniej występów dużo lepiej i dłużej wyglądałyby takie występy;) Woo-jung zdobył wszystkie trzy z SNSD xD hahaha...

Son Dambi
Brzydkie krótkie włosy, brzydki strój, piosenka, która kiedyś mi się podobała - a teraz irytuje + ten remix... i czy mi się wydaje czy ona przytyła? Przecież to był taki wieszak o.O

After School
Lepiej niż DIVA, ale wciąż najbardziej lubiłem je gdy promowały piosenkę "Ah!". Teraz jest ich zdecydowanie za dużo... zdecydowanie... i za mało wyraziste są niektóre dziewczyny. Gahi i UEE najbardziej się wyróżniają, a chciałbym aby taka Joo-yeon też była popularna bo jest śliczna :)

6th WONDER WORLD - SUPRISE

K.will, Jong-hyun, Junsu & Kim Tae-woo
Tae-woo od tego Gayo jest dla mnie olbrzymem xD hahaha xD Ogólnie miły występ ze świetnymi wokalami... Junsu przesadzał trochę z ekspresją, ale wybaczam mu xD Jong-hyun i tak na pierwszym miejscu, potem K.will ... a Tae-woo i Junsu tak samo :)

Lee Seung-ki
HAHAHA! Występ tak mi przyniósł na myśl, że choreografia i piosenka jest idealna dla jakiejś polskiej popowej gwiazdki xD Trochę porażka mimo, że Lee Seung-ki w tym roku urósł w moich oczach.

7th WONDER WORLD - CHANGE PART 2

2PM/2AM & BEAST - Sign by BEG
Ehh jak ja nienawidzę tej piosenki to jest masakra... a ona mnie prześladuje :/ Dziwi mnie to, że Jokwon tak mało wczuwał się w swoja rolę... chyba obecność JYP zrobiła swoje :)

SuJU/SHINee & MBLAQ - Muzik by 4minute
HAHAHAHA! xD Shin-dong muahahaha jako Hyuna był przeboski... w ogóle wszyscy sobie świetnie poradzili i była to jedna z najlepszych parodii... najlepsza za chwilę:D

2PM & BEAST - Mr. by KARA
NAJLEPSZA PARODIA ! W końcu komuś udało się w jakimś tam stopniu przybliżyć do "dance butt" by Kara. Wszyscy mówili, że to taki prosty taniec, a jak przychodziło co do czego to nikt nie potrafił tak tyłkiem zakręcić ... xD W ogóle pozy Nickhuna i Woo-jung'a pod koniec bezcenne xD Podobało mi się... tutaj prawie najmocniej się uśmiałem. Dlaczego? Bo jeszcze jest najbardziej żenująca parodia

SuJu & SHINee - Gee by SNSD
No i jest! Żenująca parodia... Hee-chul... dlaczego on tańczy do tych babskich przebieranek zawsze, a np. ze SuJu do normalnej choreografii nie? ;// Nigdy go nie strawię... ale Tae-min w peruce to bezcenny widok

2PM - Bo Peep Bo Peep by T-ara
Tutaj zabrakło mi tylko Taec-yeona xD

8th WONDER WORLD - DREAM GIRLS

KARA
Tak bardzo jak je uwielbiam tak bardzo nie podobał mi się ich występ... Dziwna koncepcja prosto z jpop'u. Stanowczo mówię NIE! Chociaż kilka osób mówiło, że fałszowały... wg. mnie nie... może trochę łamały im się głosy, ale w połowie to też wina nagłośnienia, które dało się we znaki podczas ich występu xD

BEG
Nie, nie, nie! Nie lubię ich... a ta piosenka jest okropna xD "Abracadabra" było jeszcze okay i nuciłem pół wakacji, ale to jest złe. Zresztą może i bym lepiej je lubił gdyby ludzie nie wciskali mi (np. allkpop), że one takie utalentowane są... bo nie są. Wokalnie to kiepsko + z tańcem jeszcze gorzej... ich choreografie to 10 letnie dzieci mogłyby zatańczyć, a Ga-in w swoich dance battle tylko dupką kręci i nic poza tym + wg. mnie ona jest brzydka. Sorry, że taki hateful jestem... ale cóż xD Raz musiałem dać upust swoim emocjom xD

2PM
"Again & Again" - fajny remix ... taki Terminator xD Ogólnie strasznie lubię ten song :)
"Tired of Waiting" - występ zbyt słaby do piosenki... w końcu pogodziłem się z tym, że jest to rip-off Tae-goon'a i słucham jej od czasu do czasu xD

INTRO: hmmm tutaj fanki mogłby się wypowiedzieć... :D a "Heartbeat" ? Jak zawsze było dobrze :)

YG FAMILY:

GD
Nie podobał mi się jego strój i włosy ;// "Gossip boy" wg. mnie jest słabą piosenką

Taeyang
On wg. mnie jest przecudownym artystą r&b... Jego piosenki i taniec na scenie *_*

"Korean Dream" - świetna piosenka, świetnie pokazana przyjaźń za sprawą filmiku i wolnej wersji "Lies" :)
___

No, a potem już tylko SNSD w nocnych koszulach, a potem w sexy mundurkach :) Nie wiem dlaczego, ale przekonuję się do tych dziewczyn coraz bardziej z każdym kolejnym występem i boję się, że rozkochają mnie w sobie. Dalej wkurza mnie Tiffany na przykład, ale Yoona załagodzi każdą nienawiść swoją przecudowną buzią *_*

SuJu - w końcu wykonali "It's you" bo już doczekać się nie mogłem... ich najlepsza piosenka wg. mnie *_*

No i koniec... wkurzyłem się, że nie było jakiegoś takiego swoistego zakończenia z przytupem... po prostu się wyłączyło Gayo i koniec ... szkoda :D Mógł być jakiś join występ xD
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nashirah » 30 gru 2009

dużo lepiej od oryginału wyszła zza cienia Gahi :D
Że, przepraszam bardzo, lepiej od Chansunfa?

Tak?

TAK?

TAK?

Bluźnisz. :evil:

Nie zgadzam się też z kilkoma innymi ważnymi punktami (jak występ BEG na przykład), ale nie będę się rozpisywać, gdyż się ZBULWERSOWAŁAM.
Mam nadzieję, że mnie sprostujesz i powiesz, że źle zrozumiałam. :'PPP
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 30 gru 2009

Nashirah pisze:
dużo lepiej od oryginału wyszła zza cienia Gahi :D
Że, przepraszam bardzo, lepiej od Chansunfa?

Tak?

TAK?

TAK?

Bluźnisz. :evil:
zgadzam się bluźnisz...
to wykonanie Heartbeat było słabe... -_-

W ogóle laski sobie o wiele gorzej radziły, niż faceci coś wykonywali, przez parodiowali.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

*idzie kopać trzeci grób*

żegnaj, mootylu~
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

nie wiem po co ten bulwers? o.O
jestem chłopakiem to Hyuna ma prawo mi się bardziej podobać od Chansung'a, nie? xD

co do BEG... udowodnij mi, że mają świetne wokale i za przeproszeniem zajebiście tańczą to zmienie moze zdanie. Lubiłem je dopóki ludzie nie zaczeli ich przeceniać :)
Może Miryo jest jedynie dobrą raperką, ale to wszystko xD
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

http://community.livejournal.com/omonat ... 99285.html

nie? ;(

ps. masz plusa za miryo, bo to m oja ulubienica akurat ;x
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@

Obiektywnie Hyuna ma się nijak do Chansunga, nieważne czy jest się chłopakiem czy dziewczyną (i nieważne, że Chansung jest muzycznie głuchy, tam akurat rapuje i rapuje dobrze, to słuchu nie potrzebuje). :'P
Dlatego stwierdzenie, że Hyuna lepsza od oryginału JEST bluźnierstwem (w moim nieobiektywnym odczuciu, inni mogą to uważać za zbyt ostre słowo, jednakowoż w mniejszym stopniu uważam, iż mam rację xD).

Haaa, BEG zajebiście tańczyć? Śpiewać? A w życiu. Już zwłaszcza fałsze Gain bolą.
Ale ich występ w stylizacji gotyckiej był naprawdę świetnie przemyślany i robił wrażenie.
Dlatego to "nie nie nie" w Twoim wykonaniu we wcześniejszym poście odbieram raczej jako ogół obrzydzenia dziewczynami i niechęci ku piosence, a nie sam występ z Gayo, który był NIEZŁY.

Tyle ja. :3
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

no właśnie o BEG to było tak, że w ogóle ich nie lubię... i nie lubię tej piosenki xD a występ jak występ przy ogólnej niechęci do nich... nie zwróciłem na niego uwagi xD

co do Hyuny... nie chodziło mi o wokal xD tylko raczej o to wyłonienie się... bardziej podobało mi się niż Chansung'a xD ogólnie już kiedyś napisałem, że kojarzy mi się ono z pingwinem z batmana xD (serio nie chcę urazić tutaj fanek 2PM bo lubię ich, ale akurat ten pingwinek był śmieszny xD)

Obrazek
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@

mootyl pisze:no właśnie o BEG to było tak, że w ogóle ich nie lubię... i nie lubię tej piosenki xD a występ jak występ przy ogólnej niechęci do nich... nie zwróciłem na niego uwagi xD
No widzisz, i tu Cię mam. :'P Czyli po prostu Twoje nielubienie przysłoniło Ci całośc i tyle.
mootyl pisze:co do Hyuny... nie chodziło mi o wokal xD tylko raczej o to wyłonienie się... bardziej podobało mi się niż Chansung'a xD ogólnie już kiedyś napisałem, że kojarzy mi się ono z pingwinem z batmana xD (serio nie chcę urazić tutaj fanek 2PM bo lubię ich, ale akurat ten pingwinek był śmieszny xD)
Trzeba było tak od razu. xDDD
Ale Chansunf jest bardziej unf od Hyuny (owszem, potrafię docenić dziewczyny... jakby to Gahi się wyłaniała, to może nawet bym łaskawie powiedziała, że nadaje się do tej roli, a tak to nadaje się do żeńskiej roli Taeka :P )
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 30 gru 2009

co do BEG... udowodnij mi, że mają świetne wokale i za przeproszeniem zajebiście tańczą to zmienie moze zdanie. Lubiłem je dopóki ludzie nie zaczeli ich przeceniać
Ja! Ja! udowodnię! (mimo, że nie wiem o co chodzi) Przesłuchałam ich dyskografię i mają zajebiste wokale *___* A że nie potrafią tanczyć i śpiewać na raz? No cóż... na początku ich konikiem były balladki....zreszta one same gdzieś przyznaly, że by sie wybić musialy ee nauczyc się tanczyć. (lol, ja ich bronię JA, która ich nie lubiłam xD)
Jea *_____*

Ale do rzeczy *zaciera ręce*

Aigooo nie siedzę na swoim lapotopie a nie chce mi się go włączać bo bym zuploadowala parę fajnych wokalnie kawałków (których pewnie nikt nigdy w Korei nie słyszał i pewnie nie usłyszy , lol)

Z czasów kiedy nie tańcowały

nie przestraszyć się engrisza xP ale tak to jest <3

i z Music Travela znalazłam (nie tego ostatniego^) engrish xD

To jest najlepsze *_______* My Style acustic <3
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 30 gru 2009

Ok! Dobra ja sie zgadzam z tym ze Mootylowi moze bardziej podobać się dziewczyna niż Chansung (osobny gatunek faceta^^) xPP Ale mimo wszytsko... za mało było w tym uczucia... Plus... jeśli mówimy o kwestii wokalnej dla mnie rap to rap i nei widzę rażących różnic. Ale... osoba która rozwaliła choreografie i prawie zaliczyła glebę nie była UEE ... ale Hyuna własnie! Zresztą ja ich nie rozpoznaję jeszcze tak dobrze ale ta fryzura! eee... Kiteczki na krótkich włosach(i facetach xD) jak najbardziej <3 ale na długich wlosach i jeszcze gdzieś niewiadomo w którym keirunku... No niee nie....

Miny Chansunga <3333333333 cokolwiek przypominają są <33333 :D

No i zeby nie było ze w ogóle nie doceniam dziewczyn... Gahee np była eee.... sam sex <3
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 31 gru 2009

Zresztą jak zwykle technicznie też Koreańczycy nie podołali... wszędzie było widać cienie kamer, kamerzystów, czy latające kamery i wózki jeżdżące po ziemi.
No mnie np. bardziej raziły znowu zbliżenia lub też notoryczny ich brak o____0 Nie wiem co jest ostatnio z tymi kamerzystami, ale po raz kolejny kompletna klapa ;/
A Park wyglądała prześlicznie xd i ten uśmiech zapowiadający pierwszy występ *_
No ślicznie ślicznie, a mnie śmieszyl fakt, że z każdą godziną miała dłuższe włosy xP Co do HeeChula to mialam Lol jak pod koniec zniknął eee ‘przygotowac’ się do występu SuJu tylko…. On tam przecież praktycznie nie wytsepuja XD Dwa jęki i po jego roli xD
Przekonałem się do nich po TTL,
Właśnie? Dlaczego nie był TTL? Dopiero co zakończylam fazę na tą piosenkę i w sumie fajnie byloby to zobaczyc live (zwłaszcza, że zawsze ZAWSZE to przewijałam xD)
A gdzie Supernova? Gdzie Shui? Gdzie Ukissy? XD LOL dla tych rookies powinien być oddzielny festiwal xD
INTRO:
Walka pomiędzy MBLAQ i BEAST. Nawet całkiem nieźle im to wyszło ! Szczególnie podobał mi się Joon i jego okrzyk przed walką... chyba naprawdę wczuł się w ten Hollywood'dzki debiut i czy mi się wydawało czy BEAT bardziej oberwało ? ;pp

DANCE BATTLE:
Trochę za krótki był ten pojedynek. Trudno mi ocenić kto dał sobie lepiej radę... Chłopaki z MBLAQ stawiali na akrobację, a BEAST bardziej na taniec. Od MBLAQ także oczekiwałbym czegoś więcej bo w końcu są podopiecznym Rain'a...
Najlepsze jest to że ja praktycznie z tego występu nic nie pamiętam xD
DAVICHI + 2AM - "Friend's Confession" & "8282"
Jeden z lepszych występów, a dlaczego? Bo udowodnił, że aby porwać publiczność nie trzeba tańczyć, wywijać tyłkiem... a wystarczy mieć dobry wokal i piosenki Ahhh więcej takich połączeń pomiędzy Davichi i 2AM - naprawdę są utalentowani
Zdecydowanie najlepszy występ wieczoru! To było takie… siedzimy z siostrą jak w ryte i pada takie pytanie ‘Przechodzą ciary, nie?’ ‘Nooo *_______*’ <3
Kara & f(x) - Ring Ding Dong by SHINee
WOW! Jestem zszokowany jak dobrze im to wyszło !!
Naprawdę musze to sobie w końcu ściągnąć bo nie pamiętam xD
Kara + 4minute + After School – Heartbeat
Ten fikołek na koniec był bezcenny xP Z poł minuty tonęłyśmy w smiechu xDXDXD
2PM - "5 steps"
Do zapomnienia, do wyrzucenia… i znowu przyodziali Taeca w golf…wtf? ;/ O! przypomniało mi się! Chociaż jak od połowy zacząl Junsu śpiewać to piosenka się podniosła ^^ W ogóle Junsu panem wieczoru <33333
Ogólnie we wstępie zabrakło Min-ho + widać było, że nagrany był wcześniej bo później Key na scenie ma więcej kolorów na głowie ^^

Minhou chyba kręcił wtedy to swoje variety… ale Key… na tym rozmazanym obrazie jego grzywka była punktem wyjścia do wszystkiego ;D
Park Bom & Tae-yang - "You and I"
Trzeba przyznać, że to jedna z najlepszych piosenek tego roku (przynajmniej dla mnie). Ogólne wrażenia po obejrzeniu występu: pozytywne. Nic nowego, ale miło się oglądało + wokalnie nawet nieźle było. Bom często się głos łamie
To było naprawdę super *___* Żadnych ekstrawagancji, ładny wokal i chemia między piosenkarzami.
"Billy Jean" by Super Junior - oni tyle razy występowali w piosenkach MJ, że masakra. Tym razem też im się udało... był "moon walk" i nawet jeden z nich stanął po skosie jak MJ ^^
Prawdę powiedziawszy to … ten cały MJ na galach już mi się przejadł…. Pozostaję wierną fanką SuJuniorowego przedstawienia a’la MJ na zeszłorocznym SBS Gayo (początek drugiego partu xP) Mogę to oglądać do woli i za każdym razem jestem zadowolona <33333333333333333333
K.will, Jong-hyun, Junsu & Kim Tae-woo
Tae-woo od tego Gayo jest dla mnie olbrzymem hahaha Ogólnie miły występ ze świetnymi wokalami... Junsu przesadzał trochę z ekspresją, ale wybaczam mu Jong-hyun i tak na pierwszym miejscu, potem K.will ... a Tae-woo i Junsu tak samo
Ahh stary dobry oldschool <3 śpiewałam razem z nimi :D Mi na początku się JH nie podobal, jakoś tak nie pasował mi do ‘Lie’ GODu , ale potem <3 K.will <3 i Kim Tae Woo z tym Junsuya XDXD A nie! to bylo takie come on Junsu! :D:D:D
Lee Seung-ki
HAHAHA! Występ tak mi przyniósł na myśl, że choreografia i piosenka jest idealna dla jakiejś polskiej popowej gwiazdki Trochę porażka mimo, że Lee Seung-ki w tym roku urósł w moich oczach.
Ale dlaczego z tą okropną piosenką w ogóle? 0____o przecież miał drugą jaką cudną <3 Fail.
2PM/2AM & BEAST - Sign by BEG
Ehh jak ja nienawidzę tej piosenki to jest masakra... a ona mnie prześladuje :/ Dziwi mnie to, że Jokwon tak mało wczuwał się w swoja rolę... chyba obecność JYP zrobiła swoje
A my miałyśmy radochę :D Ten koleś z Besty faktycznie pasuję do JYPjowskiej faktury. Złooootka xD
SuJU/SHINee & MBLAQ - Muzik by 4minute
HAHAHAHA! Shin-dong muahahaha jako Hyuna był przeboski... w ogóle wszyscy sobie świetnie poradzili i była to jedna z najlepszych parodii... najlepsza za chwil
Shindong rządzi! On rządzi w każdym calu! A mina tej laski była bezcenna xD
2PM - Bo Peep Bo Peep by T-ara
Tutaj zabrakło mi tylko Taec-yeona
Mi też :shock: Fosh ogromny ;//// A i tak cuuudnie :D:D:D
KARA….ej za co ta Kara? XD One chyba same były zażenowane sytuacją xDDDDD
2PM
"Again & Again" - fajny remix ... taki Terminator Ogólnie strasznie lubię ten song
Noo tylko ja nie wiem czemu ludzie utrzymują, że to wersja rockowa XP I fajnie, ze w końcu zaśpiewali drugą cześć kawalka bo zawsze do połowy tylko dochodzili…
"Tired of Waiting" - występ zbyt słaby do piosenki...
Woo strasznie nierówno śpiewał… a choreo takie…. ‘I Hate you 2.0’?
w końcu pogodziłem się z tym, że jest to rip-off Tae-goon'a i słucham jej od czasu do czasu
a jednak motyw Taegoonowy się pojawił xDXDXD
Taeyang
On wg. mnie jest przecudownym artystą r&b... Jego piosenki i taniec na scenie *_*
Żeby tylko jeszcze tak tej głowy nie chował podczas śpiewania xP
No, a potem już tylko SNSD w nocnych koszulach, a potem w sexy mundurkach Nie wiem dlaczego, ale przekonuję się do tych dziewczyn coraz bardziej z każdym kolejnym występem i boję się, że rozkochają mnie w sobie. Dalej wkurza mnie Tiffany na przykład, ale Yoona załagodzi każdą nienawiść swoją przecudowną buzią *_
A ja coraz mniej je lubię (lubilam je kiedys? Pojedynczo xP) W ogóle SukNyoshiDe faza nam się w domu wytworzyła XP
Dobra, starczy xP
To było bardzo dobre Gayo ale nie wiem czy pozwoli mi przebić to z 2008, do którego mam przeogromny sentyment i oglądałam z tysiąc razy. <3333
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 31 gru 2009

mootyl pisze: Ogólnie to uważam, że obyłoby się bez Hee-chula... nie wiem dlaczego, ale go nie lubię ^^ A Park wyglądała prześlicznie xd i ten uśmiech zapowiadający pierwszy występ *_*
Co do prowadzących galę, to Park była świetna i bardzo fajnie się prezentowała, Hee-chul był również dobry i nieraz ratował sytuację, bo Jung Yong Hwa był ogólnie lekko zagubiony w prowadzeniu tego festiwalu. Widać, że ciągle czytał z karteczek (a miał ich największy plik i mu się mieszały jeszcze). No ale jak na jego pierwszy raz to całkiem nieźle wypadł.
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 31 gru 2009

Kara + 4minute + After School - Heartbeat
Eh, a ja nadal nie oglądałam całości i to nie byl fragment, ktory bym wcześniej widziała (pominęłam xP) więc to nadrobiłam.
Co powiem? Tu się zgodzę z pewnymi osobami... bardziej mi się podobały Męskie wersje damskich hitów niż odwrotnie.
Tak jak na końcu Sorry Sorry zabrakło mi powera (ja nie mówię, że źle tą końcówkę zaśpiewała ale... hej... takie to było... blade przy oryginale) tak tutaj generalnie jakoś.... zdecydowanie wole wersję 2PM ;x
Mi też się wydawało, że to UEE tam po lewej stronie trochę nie wyrabiała... ale w sumie ich nie rozpoznaję (poza nią, wiadomo YB xP).
Już tu chciałam bronić dziewczynę robiącą tego fikołka tekstem "a próbowaliście kiedyś w ogóle tańczyć w takich szpilkach?" kiedy zauważyłam, że ona to akurat miała buty na płaskiej podeszwie (tak jak zdaje się i UEE... widocznie w szpilkach to się już w ogóle zabijała tam xP). No ale nic... nadal można ją obronić - nikt nie mówił, że ona kiedyś w życiu jakieś akrobacje odprawiała... a ogólnie... wraz z tym upadkiem to całkiem nieźle jej to wyszło.

Kurcze, będę teraz musiała nadrabiać nie tylko oglądanie Gaoy ale także czytanie relacji xP Bo z mootylowej relacji przeczytałam tylko fragmenty xP
Hee-chul był również dobry i nieraz ratował sytuację, bo Jung Yong Hwa był ogólnie lekko zagubiony w prowadzeniu tego festiwalu. Widać, że ciągle czytał z karteczek (a miał ich największy plik i mu się mieszały jeszcze). No ale jak na jego pierwszy raz to całkiem nieźle wypadł.
Ja do Cina nie pałam zbyt wielką sympatią... ale też nie mogę powiedzieć żebym kierowała w jego stronę jakąś tam antypatię. Ot... jest sobie... specyficzny typ xP Ale jakby go lubić czy nie - nie można powiedzieć, że galę źle prowadził i by się bez niego obeszło. Równie dobrze można powiedzieć, że by się obeszło bez YongHwa czy tej dziewczyny (której imienia nie pamiętam xP). Z 2 MC też by przeszło, niezależnie który z nich by odpadł (bo z 1 MC to już trochę nuda xP).
I faktycznie, Heechul czasem tam podratowywał... dlatego moim zdaniem absolutnie powiedzenie, ze mogłoby go nie być nie jest do końca fair.
Obwinianie YongHwa za czytanie i gubienie się też nie. To jego pierwszy raz, i tak wyszło mu bardzo dobrze. A myślę, że wybierając MC SBS wybierało tak, aby się uzupełniali. Ten nowy, ten doświadczony... będzie git. I było.
ODPOWIEDZ