SBS, KBS, MBC Gayo Daejun 2009/2010/2011

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Re: SBS, KBS, MBC Gayo Daejun 2009/2010/2011

Post autor: Maru » 30 gru 2011

oj Mootyl, SBS chyba już drugi rok będzie musiało oddać palmę pierwszeństwa (;

Dla mnie na razie oba gayo - bez rewelacji.

Uwielbiam łączone stejdże, uwielbiam remixy, uwielbiam odmienny repertuar...

Na razie megaaa lipa :/ czekałam na coś, co mnie wgniecie tak jak bohemian rhapsody w zeszłym roku ...ale nieeee...
repertuaru z kosmosu w stylu 2AM w zeszłym roku na KBS - czegoś takiego na razie też zabrakło.... ani nawet takiej zwykłej zabawy, gdzie by ludzi porwało, jak dj doc i after school z run to you....

SBS dla mnie wiało nudą ...bo to juz byłooo, naprawdę, ja takie lajwy to oglądałam przez cały rok w programach muzycznych, tu miałam tylko kompilację - takie programy sa chyba od tego, żeby pokazać coś innego, nie to co się ogląda na co dzień :/... a jak juz były łączone stejdże to zasługiwały one na nagrodę awkwardu roku - patrz FT-Island i f(x) _^_ ja tego w ogólę nie skomentuję....

Chyba tylko Davichi z Junsu zasługują na pstryczki ...I Henryczek za skrzypki :fav:

KBS juz troche lepiej - bez fajerwerków i niczego odkrywczego, ale chociaż same występy były 'ciekawsze' - czy to były bębenki na scenie, czy lampki choinkowe na marynarach, czy nieoczekiwane dancebreaki...przynajmniej nie zasnełam _^_

I po występie Sistar słowo 'mini' nabrało dla mnie nowego wymiaru :rolly:

ODPOWIEDZ