Strong Heart

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prosa
Co to jest dorama? o_O

Strong Heart

Post autor: prosa » 07 sie 2010

Strong Heart

Obrazek

Obrazek

Prowadzącymi są nikt inny jak nie mogąca bez siebie żyć para z 1 night 2 days - Lee Seung Gi i Kang Ho Dong

Koncepcja programu jest prosta. Do studia zaproszonych jest ok 24 czasem 22 sławnych ludzi. Na tabliczkach zapisują historię, które mogły by zaciekawić prowadzących oraz widzów. Ten kto zostanie ostatni z szarfą wygrywa. Historię są z życia wzięte, więc niektóre są niesamowite, a niektóre komiczne.

Obrazek

Program jest stosunkowo nowy, bo zaczął się pod koniec zeszłego roku. Obecnie jest dostępny 37 odcinek. Program można obejrzeć na stronie viikii czy też na http://www.dailymotion.pl/user/strongheartsubs/4

Niestety są tylko napisy do 14 odcinka. Czytałam na viikii, że starają się co jakiś czas coś dodać, więc może ruszą szybciej z subami.

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Re: Strong Heart

Post autor: Maura » 07 sie 2010

Po pierwsze to zły dział -> prośby o pomoc piszemy w 'pomocna dłoń'
Po drugie - nie ma napisów do wszystkich, jest tyle ile wymieniłaś + cuty konkretnych osób subbowane przez fanów, dostępne na youtubie.

Swoją drogą przydałby się taki konkretny temat o tym programie :P
Awatar użytkownika
prosa
Co to jest dorama? o_O

Post autor: prosa » 07 sie 2010

przepraszam najmocniej za błąd z ulokowaniem tematu:). A co do samego tematu, to jutro w ramach rekompensaty dodam opis tego całkiem fajnego programu
Awatar użytkownika
prosa
Co to jest dorama? o_O

Post autor: prosa » 08 sie 2010

A tutaj mam jeszcze parę innych fajnych fotek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 29 kwie 2012

Obejrzałam już 12 odcinków tego świetnego programu. Ciężko mi się od niego oderwac kiedy już zaczynam oglądac.
MC są fajni. Lee Seungi Ki i Ho Dong ich reakcje sposób prowadzenia to wszystko jest bardzo ciekawe.
Niektóre z opowiedzianych historii są ciekawe inne wesołe a jeszcze inne bardzo wzruszające jak w jednym odcinku była historia o ojcu.
Dodatkowo jest Teukigayo gdzie chłopaki z SUJU tańczą wygłupiają się do znanych piosenek. Do ich występów dołączają pokazywanie zdjęc idoli z śmiesznymi/dziwnymi wyrazami twarzy.
Naprawdę ciekawy program.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 09 sty 2013

No i SH znika z anteny. Szkoda ale jednak to juz ponad 3 lata jak leci więc nie ma co się dziwic .Pewnie chcą zastapic czymś nowym świeżym a poza tym MC chce dalej kontynuowac karierę aktorską więc...
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 09 sty 2013

Tu chyba bardziej chodzi o to, że Kang Ho Dong w konkurencyjnej stacji będzie miał podobny program o tej samej porze :giggle:

Dobrze, że się kończy. Bez Lee Seunki i Kang Ho Donga to nie to samo.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 10 sty 2013

Tak ta para jest najlepsza i nikt ich nie zastąpi ale oni też nie byli źli. Ciekawe co będzie z zamian.
Awatar użytkownika
Ninzjah_41
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Ninzjah_41 » 15 lut 2014

Racja, dobrze że się skończył brakowało mi potem Lee Seunki.
ODPOWIEDZ