Survival ~ I Am A Singer

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Survival ~ I Am A Singer

Post autor: Maura » 24 maja 2011

SURVIVAL ~ I AM A SINGER 서바이벌 나는 가수다

Sezon '1'
Obrazek
Yoon Do Hyun, Jung Yeob, Kim Gun Mo, Lee So Ra, Park Jung Hyun (Lena Park), Baek Ji Young, Kim Bum Soo

Sezon '2'
Obrazek
Yoon Do Hyun, Lee So Ra, Park Jung Hyun, Kim Bum Soo, Kim Yeon Woo, Im Jae Bum, BMK

Premiera: 6 marca 2011
Stacja emitująca: MBC
Do pobrania na am-addiction.com (+ost), kpopella.com

Największe głosy Korei zbierają się i konkurują ze sobą o uznanie kolegów i publiczośći. Wokaliści losują piosenkę i w krótkim czasie muszą opanować ją do perfekcji by jak najlepiej wypaść na koncercie przed 500-osobową publiczością. Do tej pory wychodziły im same perełki ; )
Co dwa tygodnie odpada artysta, który zajął ostatnie miejsce w głosowaniu publiczności i do programu wchodzi nowy uczestnik.

Ode mnie

Cóż ja mogę... dziewięć półtoragodzinnych odcinków w niecałe dwa dni, od kilku godzin w odtwarzaczu lecą wykonane piosenki... jestem absolutnie zakochana w tym programie! Niesamowity jest talent tych ludzi i to co robią ze swoim głosem, naprawdę szacunek. Do tego bardzo dobre, pomysłowe aranżacje, z instrumentami na żywo... jak się tego wszystkiego słucha... ah przyznam, że raz już przeszły mi ciarki po plecach ;>
Bardzo podoba mi się forma tego programu, to że gwiazdy mają szansę pokazać się z tej fantastycznej muzycznej strony, co w takim kpopie niestety bardzo często schodzi na dalszy plan. A tu czysta muzyka i pasja jaka płynie z tych ludzi ;>
Co do ulubieńców to kurczę... na początku myślałam, że mam jakichś, ale teraz ojejku ciężko wybrać kogoś, do wszystkic na swój sposób się już przywiązałam. Uwielbiam Dash w wykonaniu Yoon Do Hyuna, Im Jae Bum to geniusz... przyszedł taki chory, zasmarkany na próbę...przeczytał tekst, stwierdził że spróbuje... i ohohoh wszystkim oczy wyszły na wierzch, a potem ten live *___* i... rośnie we mnie słabość do Kim Bum Soo <3 Lee So Ra na początku wydawała mi się dziwna, ale wiadomo weterani mają swoje światy. Właśnie ona i Im Jae Bum chyba najbardziej wczuwają się w piosenki i … wychodzi pięknie :D To jej wykochanie No 1 Boy <333

Dobra to teraz parę moich ulubionych występów ;>

Spoiler! Lee So Ra - No. 1 (Boa)

Kim Bum Soo - March

Im Jae Bum - Everyone

Park Jung Hyun

+ cała masa innych <3

I na koniec.. czysta improwizacja ze strony Bum Soo i Jung Hyun<3 No i Jung Yeob <3

Aha i lubię te wstawki wywiadowe i oczywiście największy plus koreańskich varietów – ZAWSZE na dole są napisy z wypowiedzią ;> Świetne ćwiczenie ;D

Co do kontrowersji wokół programu, faktycznie było parę, ale... jak komuś chce się je tłumaczyć to proszę bardzo. Mi się nie chce i zainteresowanym po prostu proponuję zajrzeć na allkpop. :P

ODPOWIEDZ