Immortal Song (2)

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: Immortal Song (2)

Post autor: boom_boom » 24 gru 2011

Właśnie koniecznie obejrzyj drugi odcinek dla Jonghyuna, nie poznasz go i w ogóle się zachwycisz :rolly: To piękny występ był i kocham Cię, Hyunie Jeden Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rolly: :rolly:

Taemin nie pasuje... Już Woohyun nie pasował, bo jest za młody, za mało ma doświadczenia, za mało warszatatu... Taemin tym bardziej.

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 24 gru 2011

Oglądałam z nim jakąś rokową piosenkę z drugiego i jeszcze Lonely Night jeśli sie nie mylę.

To prawda Taemin jest młody ale pewnie szukają kogoś kto przyciągnie publicznośc.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 24 gru 2011

Taemin .....czyli dobrze, że przestałam oglądać, Immortal Song się stacza po równi pochyłej O_o

Ehh ...Hyunowa pieśń :rolly: taaaak, zapisała się szczególnie na kartach tego programu _^_

Oglądałam ostatnio występy Hyorin i - oh! proooszę, dajcie ją z powrotem :(
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Czemu od razu stacza.Albo nie mają kogo wziąc bo wszyscy są zajęci albo chcą zwiększyc oglądalnośc(pisałam o tym wcześniej).Maknae z zespołów są popularni i lubiani więc nie dziwię się że to Taemin ale wątpie że sobie poradzi z wielkimi przebojami tych tak zwanych legend.Bo jak dla mnie te piosenki legend to jakieś dno.To raniło moje uszy.
A co do Junga to ma głos i tego akurat nie można mu odmówic.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 24 gru 2011

Ejjjjjjj nooooooo bez przesady :P Tae się rozwinął wokalnie bardzo dajcie mu szansę ja wierze w niego i w to , że da sobie radę <3 i oczywiście cierpię z powodu braku Jjonga ..... <3
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Ja też był tylko w 3 odcinkach a potem już nie.Nawet biedactwo się popłakało w pierwszym :hug:
Tak rozwinął się ale są to dośc trudne piosenki i nie każdy sobie z nimi poradzi.Ja osobiście lubię głos Taemina.No zobaczymy .Jeśli w tym wystąpie to się poświęcę i zobaczę .
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 25 gru 2011

Zobaczycie, jaki Taemin będzie speszony tym wszystkim. Już nie mówiąc, jak mu wyjdzie, bo wiem, że coraz lepiej śpiewa, ale nie przesadzajmy, jest ZA WCZEŚNIE NA NIEGO. :D Tu trzeba nie tylko głosu, ale i charyzmy.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 25 gru 2011

Ale mimo wszystko dajmy mu szansę :) Tae może i jest wstydliwy ale myślę , że stanie na wysokości zadania :) a czy jest za wcześnie ? To się okaże :)
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 25 gru 2011

Hmmmmm.....nie zrozumcie mnie źle, ale ideą programu było to, żeby udowodnić, że idole to nie tylko cekinowe lalki pląsające po scenie, ale też wokaliści. Ci ludzie mieli wgniatać w krzesło i na dodatek rozwalać walcem po swoich występach, co na początku się udawało naprawdę nieźle.

Ok, rozumiem, że Taemin się rozwinął, w końcu coś tam teraz sobie pośpiewa, ale kiedyś to - no tragedia była :/ Może i zrobił postęp startując od zera, ale to NIE TEN PROGRAM :/
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 25 gru 2011

Kiedyś to był jeszcze bardziej wstydliwy zresztą cały zespół jeszcze taki jest .On chyba jest najbardziej wstydliwą osobą z zespołu.I to mu zostało.No zobaczymy jak sobie poradzi .Wszystko okaże się po pierwszym odcinku w którym wystapi(o ile w ogóle wystąpi).Może zniknie tak jak IU.
ODPOWIEDZ