Shinee Hello Baby

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Shinee Hello Baby

Postautor: Chie » 09 gru 2011

Program w którym członkowie grupy Shinee muszą zając się dzieckiem:)
Ich przyszywany synek ma 4 latka i nazywa się Yoogeun.Jest to drugie sezon.W pierwszym były dziewczyny z SNSD
Obrazek

Ode mnie
Oglądałam prędzej tylko fragmenty tego porgramu ale że znalazłam całośc na YT więc zaczęłam oglądac.Jestem po pierwszym odcinki i powiem że bardzo mi się to podoba.Idealne na poprawę nastroju.Polecam.Jak obejrzę dalsze odcinki to jeszcze coś napiszę

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: Shinee Hello Baby

Postautor: Cherry » 09 gru 2011

oglądałam i bardzo mi się przyjemnie patrzyło na szóstkę dzieci. i chyba nigdzie nie widziałam tyle buziaków xD
mimo że Onew nie zaprzyjaźnił się z maluchem tak jak reszta to i tak pozostaje moim biasem <3
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: Shinee Hello Baby

Postautor: Chie » 09 gru 2011

Ja na początku wolałam bardziej Minho ale jednak przestawiłam się na Onew.Zresztą on chyba był tam najzabawniejszy i niezła ciamajda z niego.Ciągle się przewraca albo o coś uderza
A swoją drogą dlaczego Onew nazywany jest Farmerem może mi ktoś to wytłumaczyc?
I pytanie do Onewa czy woli kurczaka czy to dziecko.To bez zastanowienia wybrał kurczaka :)

EDIT
No i skończyłam .Naprawdę fajne.Nie żałuję że obejrzałam bo to idealnie poprawiało mi nastrój.Dzięki temu można też było poznac członków zespołu.Key bez przerwy poprawiał włosy :lol: .Było widac zmęczenie na twarzy Taemina.Minho Ijung odrzucająca głowy w bok by poprawic grzywkę itp.
Koniec był naprawdę smutny ale wcale mnie to nie dziwi. 3 miesiące to wystarczając yczas by się do kogoś przyzwyczaic a zwłaszcza małego dziecka i w dodatku tak słodkiego.Szkoda mi ich było.Key płakał :(
Joogeun był naprawdę słodki.I jego taniec Ring Ding Dong był naprawdę słodki.
Nawet Onew potrafił później małego przytulic.
Naprawdę wyglądali jak dobra rodzina.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „Telewizja”