Running Man

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Running Man

Postautor: Lenka » 10 cze 2012

Postanowiłam założyć wątek mojego ukochanego variety show Running Man 8)

Szczerze mówiąc chcę się przekonać czy ktoś go ogląda i kocha tak jak ja, no i też spróbować zarazić tym fantastycznym i uzależniającym kawałkiem rozrywki wszystkich, którzy jeszcze się wahają czy w ogóle zacząć.

Obrazek

Może najpierw króciutko na czym polega zabawa. Running Man to 8 osobowa drużyna składająca się z komików, aktorów i wokalistów, która co tydzień, w większości przypadków z udziałem gościa specjalnego (gwiazdy, najczęściej w tym czasie promującej swoją nową dramę lub album), w różnych miejscach w Seulu i często poza nim bawi się w swego rodzaju podchody i pościgi. Zostają podzieleni na drużyny i muszą wykonać szereg zadań, szukać wskazówek, ścigać się ze sobą i biegnącym czasem i eliminować przeciwników zrywając im imienne tagi z koszulek.
Cały wyścig okraszony jest solidną dawką humoru i jest często zupełnie nieprzewidywalny. W drużynach czasem czają się szpiedzy, a wszyscy uczestnicy wychodzą z siebie żeby wygrać odcinek.
Największe gwiazdy k-popu i kina porzucają na oczach wszystkich wizerunek "idola" i wpadają w wir szalonej zabawy. Wszystko to odbywa się często w miejscach publicznych (księgarniach, bazarach, uniwersytetach, sklepach, wesołych miasteczkach) wśród zaskoczonych przechodniów, a przegrana drużyna musi poddać się upokarzającej karze (np. jazda do domu metrem w piżamach, wyprawa do knajpy w spodenkach kąpielowych i ostrym makijażu)

Stała drużyna Running Man'a to :

Yoo Jae Suk ( Grasshoper, Yoo-ruce Willis, Yoo-mes Bond ) jest liderem, MC Running Man'a, inteligentny, sarkastyczny i zaskakująco szybki
Obrazek

Song Ji Hyo ( Ace, Monday Girlfriend, Siostra Song) super szybka i bardzo sprytna zwana Asem, połówka Poniedziałkowej Pary z Garym
Obrazek

Song Joong Ki (Flower Boy, Mózg, Brat Song ) drużynowy strateg, sprytny i wiecznie zadowolony z życia
Obrazek

Lee Gwang Soo ( Farmer, Żyrafa, Avatar ) zastraszony przez JongKook'a, szczycący się absurdalnym poczuciem humoru, niezdarny i zawsze pierwszy ładujący się w kłopoty, najłatwiejsza zdobycz, połówka duetu Tygrys & Żyrafa
Obrazek

HaHa (Pororo, Ha-rad Pitt ) mój ulubiony RM, sarkastyczny, podstępny, zawsze wyznaje miłość idolkom goszczącym w odcinkach, szpieg idealny
Obrazek

Kim Jong Kook (Commander, Sparta Kook, Tygrys) najsilniejszy z zespołu RM, nie do pobicia i przegonienia, ma słabość do kobiet, znęca się nad GwangSoo (Żyrafą) i jest postrachem wszystkich przeciwników
Obrazek

Gary ( Poniedziałkowy Chłopak ) prostolinijny, wiecznie zdezorientowany, połówka Poniedziałkowej Pary z Song Ji Hyo, łatwo go oszukać, wszyscy wyśmiewają się z jego pospolitej urody
Obrazek

Ji Suk Jin (Brat Nochal) najstarszy Running Man, wiecznie o kogoś zazdrosny i bardzo łatwy do złapania
Obrazek

w pierwszych 20 odcinkach w stałej obsadzie jest też Lizzy z After School pełniąca rolę "rezolutnej dziewczyny ze wsi" :)
Obrazek

parę fotek na zachętę
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a teraz kilka linków do moich ulubionych odcinków:

promująca Chilling Romance Sohn Je Jin (Personal Taste) jest po prostu super fajną babką :)

http://www.epdrama.com/running-man/running-man-episode-70/

a to odcinki z BIG BANG (TOP generalnie nie wie o co w tym wszystkim chodzi :mrgreen: :smitten: )
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8OJd9Q7uudY

to Idol Special Sohee (Wonder girls), Hyorin (Sistar), Sulli (f(x)), Minho (Shinee), Siwon (Sj)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=VAbDv2UfpYc

ep 7 z YongHwa (CN BLUE), Jo Kwon (2AM), EunJeong (T-ara)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jSZYOzsk7NI

wszystkie odcinki z angielskimi subami możecie znależć na kshownet, youtube i dramacrazy

a to lista gwiazd występujących gościnnie w poszczególnych odcinkach RM:
http://fannifannii.blogspot.com/2012/04 ... -list.html" onclick="window.open(this.href);return false;

i jeszcze kilka fotek z przebiegu akcji :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a to relacje między drużyną Running Man'a
Obrazek

to teraz mogę już tylko powiedzieć, oglądajcie dziewczyny, koniecznie oglądajcie i piszcie jak się wam podoba :thumb:
no i oczywiście jak macie jakieś pytania to śmiało :noi:
Lenka 8)

Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: Running Man

Postautor: Chie » 10 cze 2012

Po przeczytaniu opisu Lenki z ciekawości spojrzałam na ten program. Oj dawno się tak nie uśmiałam przy żadnych variecie. Może miałam taki dzień ale po prostu w niektórych sytuacjach nie potrafiłam usiedziec na miejscu ze śmiechu. Od śmiania dostałam aż chrypki.

To jest bardzo wciągający program. Patrzysz, kibicujesz wybranej drużynie i czekasz która wygra. Polecam.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Lenka » 11 cze 2012

@ Chie - to nie kwestia dnia :) ja na prawie każdym odcinku płaczę ze śmiechu. rozwalają mnie kompletnie HaHa i GwangSoo swoim absurdalnym poczuciem humoru. Oglądałam różne variety ale Running Mana nic nie przebije :D
Właśnie skończyłam oglądać najnowsze odcinki ( 96, 97 ) z IU i Park Ji Sung, no i stwierdziłam, że IU musi być bardzo fajna (a przynajmniej takie sprawia wrażenie), była tak wyluzowana i zdeterminowana że aż się cała potargała :)
http://kshowonline.com/?movie=/info/678/[engsub]-running-man-ep.96
Obrazek
Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Mayuko » 13 cze 2012

W nocy włączyłam pierwszy ep... WTF, świetne :D. Tzn. na początku nie bardzo ogarniałam, o co tak właściwie chodzi, ale później doszłam do sedna sprawy. Śmiałam się, ale moment krytyczny, tj. płacz, nastąpił w momencie, kiedy pobiegli po wskazówkę na dach i skakali, włazili na to coś, a nagle pojawił się Lee Gwang, troszkę podskoczył i po imprezie :D.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 13 cze 2012

Ja również jestem po pierwszym epie. Przyznam szczerze,że sie sięgnęłam ze względu na Joong Kiego,ale zakochałam się w prawie wszystkich. Najlepsze w pierwszym epie było jak Lee Gwang Soo nie mógł w ogóle dojść do zdania,biedactwo,jak nagle ktoś mu nie wszedł w zdanie to nawet walkie talkie przeszkadzało :lol: a potem siedział taki opuszczony przy kibelku :rolly:
Dobre było jak na każdym zdjęciu udawało się wyjść Hyori uśmiechniętą i tak że nikt jej nie zasłonił twarzy :rolly:
No i walki kurczaków,jak zdaje się Nochal został zdyskwalifikowany (oj,to musiało boleć :aww: )
I kara,jak musieli się przebrać, jeden siedzieć w windzie,a drugi jako kobieta z informacji :rolly:
Świetny program,z każdą minutą wciąga bardziej i bardziej rozbawia. Szkoda tylko że mam tyle odc do nadrobienia :shock:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 13 cze 2012

Przyznam szczerze,że sie sięgnęłam ze względu na Joong Kiego,

To był mój też główny powód dla którego zaczęłam oglądac ale jak się już pozna resztę to nie da się ich nie lubic. Nie przepadam tylko za jedną osoba a jest nią ten muskularny -zapomniałam jak się nazywa. Garry jest świetny i te jego zdjęcia.
Gwang jest genialny rzadko kiedy udaje mu się dokończyc zdanie no i jeszcze na tym basenie jak tak spoglądał w stronę 10 m. Ma wiecznie otwartą buzię. :D
Podobają mi się efekty dźwiękowe przy tych zabawnych sytuacjach.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Chie pisze:
To był mój też główny powód dla którego zaczęłam oglądac

A wiesz może kiedy Joog Ki odchodzi? Bo po którymś odc się nie pojawia,jak zerknęłam na ep 97 (i kawałek zdaje się epa 70 gdzie byli Bingbang,także go nie było) to go nie było.

Ten muskularny,znaczy Tygrys^^ chyba Jong kook się zwie.

Fajne jest jak od początku zaczęli jeździć,zdaje się po Garym,że jest podobny do tego koreańskiego piłkarza. On nawet pojawia się w epie 97 i naprawdę są strasznie podobni,tylko Gary starszy :aww:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 13 cze 2012

A wiesz może kiedy Joog Ki odchodzi?

O znalazłam
Episode 1 – 41 (regular)
Episode 66 (guest)
Episode 71 (cameo)
Episode 97 (cameo)

Tygrys haha.
Scena w łazience gdy Jae suk chiał wyjśc i on tam stał blokując mu wyjście. Kiedyś oglądałam z nim star golden bell i wydawał się bardziej sympatyczną postacią. Tutaj jak jego członkowie coś zrobią źle to na nich krzyczy.
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Lenka » 13 cze 2012

W pierwszym odcinku przy wyścigu na wieszakach i robieniu zdjęć myślałam że padnę, Hyori jest niesamowita :twisted:
JoongKi jest do 41 odcinka tylko niestety, potem chyba w 66 jest gościem i kilka razy pokazuję mordkę w niektórych odcinkach ale tylko przelotnie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ale jeśli mam być szczera to najfajniejsze odcinki są już po jego odejściu, coraz więcej bardzo znanych gości i ponieważ program stał się mega popularny w Korei to zaczęli w niego pompować coraz więcej kasy i gonitwy robią się coraz bardziej spektakularne. Od mniej więcej 50 odcinka jest już "na bogato".

Tygrys lub jak kto woli Kookie (ten muskularny lol) jest bardzo fajny, jeszcze na 100% go polubicie 8) jego burzliwy "związek" z Żyrafą GwangSoo jest jedną z najśmieszniejszych rzeczy w RM.
a GwangSoo jest w RM mistrzem zdrady, jak się go przyprze do muru to sprzeda każdego sojusznika byle tylko uratować własny tyłek :twisted: a ponadto prawie nigdy mu się nic nie udaje.
W 76 odcinku (super) goście Lee ChunHee i Kim Sung Soo nieświadomi wybierają Gwang Soo na swojego szpiega i jak mówią o swoim wyborze do JiHyo, ta robi oczy jak spodki :shake: i mówi im że i tak zaraz wszyscy będą wiedzieć i nikt o zdrowych zmysłach nie wybrał by Żyrafy na szpiega :mrgreen: po prostu odpadłam lol.

Obrazek

Z biegiem czasu, po kilku, kilkunastu odcinkach robi się coraz śmieszniej bo wszyscy się już lepiej znają i czasem jest jazda bez trzymanki. Ace Ji Hyo zacznie po jakimś czasie bić chłopaków jak jej sie coś nie podoba i zostanie "dziewczyną"
Garego.
a to jeszcze jeden z moich ulubionych odcinków, kręcony w trakcie promowania dramy "Protect the Boss" z JiSung i JangHee :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Lenka pisze:a to jeszcze jeden z moich ulubionych odcinków, kręcony w trakcie promowania dramy "Protect the Boss" z JiSung i JangHee

Ji Sung oppa! Jak go nazywa moja przyjaciółka^^ w którym on odcinku? Bo czuje że muszę go oglądnąć :rolly: ep 54,trzeba szybko oglądnąć :)
Lol,Żyrafa jako szpieg i osoba potrafiąca każdego sprzedać by uratować własny tyłek? Jakoś nie potrafię sobie go wyobrazić,przecież był taki uroczy jak moknął w 1 epie i nie mógł się przedstawić,bo nikt go nie słuchał :rolly:

Dzięki Chie za wygrzebanie info o Joog Kim :kiss:

Edit
Oglądnęłam ep z Ji Sungiem,masakra,na tym variecie można zejść ze śmiechu :rolly:
Żyrafa będąca bosem i chowająca się ze strachu pod miske (? :shock: ),bezcenne :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Mayuko » 14 cze 2012

Im więcej tego oglądam, tym dłuższa robi mi się lista miejsc do odwiedzenia w Korei :rolly:

Lenka pisze:Tygrys lub jak kto woli Kookie (ten muskularny lol) jest bardzo fajny, jeszcze na 100% go polubicie 8)

Ja go bardzo lubię! Jedyny skoczył z tej 10m wyskoczni... Swoją drogą, były mega <mój niezdrowy pociąg do wody, aquaparków i basenów :D>. Kurczę, wszyscy są zabawni i fajnie się uzupełniają. Nie wiem, kogo lubię najbardziej :D.

Świetna jakość, ale tu umarłam :D :
http://img20.imageshack.us/img20/6033/ohmys.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img42.imageshack.us/img42/3008/ohmy4.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Lenka » 15 cze 2012

:D no akcja w basenie jest cudna :D

to podrzucam wam jeszcze kilka rozbrajających akcji RM, trzaskanie się pałeczkami (myślałam że umrę ze śmiechu), skakanie przez skakankę :rolly: i jak śpiewają Makarenę, rewelacja :bow:

http://www.youtube.com/watch?v=HGK-eMwbZ5M&feature=player_detailpage
http://www.youtube.com/watch?v=obCQGwn5aps&feature=player_detailpage
http://www.youtube.com/watch?v=aeqTxIBiyuk&feature=player_detailpage

i troszkę fotek z akcji jak zwykle....
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 15 cze 2012

Rzucanie w basenie swoją drogą (Kwang soo robi za łódź podwodną kiedy się zanurza?^^),ale piękna jest gra w 'telepate',kiedy nie słysząc się muszą odpowiedzieć na pytanie,jakie piękne kwiatki wtedy powstały,aż dostałam takiego ataku śmiechu że nie mogłam przestać przez dobre 5min :lol:
Plus ciągle dla mnie jest mega zabawne to że Gary jest 'spokojny' :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 09 sie 2012

Gwang Soo ogłosił na swoim twitterze,że jego mama oprawiła w ramkę tabliczkę z imieniem Jong Kooka, którą Żyrafa zerwał w 105 epizodzie Running mana

Obrazek

Zemsta Tygrysa będzie słodka, przecież obiecał że w następnym epie zerwie jego tabliczkę w taki sposób,ze będzie to musiało zostać ocenzurowane :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Lenka » 26 sie 2012

mama Gwang Soo oprawiająca w ramki zerwaną plakietkę z imieniem Kookiego mnie rozbroiła :mrgreen: musi być taka sama śmieszna jak syn :D

No ja właśnie jestem po 104 odcinku czyli po Olimpiadzie Running Man'a z całą masą świeżutkich i pięknych młodych przedstawicieli kpopu :mrgreen:
a było ich trochę....Eun-hyuk (Super Junior), Nichkhun (2PM), Jung Yong-hwa (CNBLUE), Lee Joon (MBLAQ), Yoon Doo-joon (B2ST), Im Shi-wan(ZE:A) i Eunjung (T-ARA) no i oczywiście zrobili z nich jedną drużynę, która miała stawić czoło trochę mniej świeżym ale za to nieustraszonym Ranningmenom.
Obrazek
Obrazek

Było bieganie ( As JiHyo dała popis szybkości), siatkówka na trampolinie z rozbrajającymi szpagatami LeeJoona, skakanie wzwyż w basenie :mrgreen: a potem zwyczajowy pościg z lekkim twistem tzn. drużyna ścigająca i ścigana zamieniały się rolami na dzwięk sygnału co kilka lub kilkanaście minut
zabawę miałam świetną ale oni chyba lepszą, jak przerzucali się przez tyczkę w basenie myślałam że padnę, Żyrafa jak zwykle niezastąpiona.... w basenie mógł sobie podeptać po Tygrysku ale w czasie meczu siatkówki mu się dostało :D

Obrazek
Obrazek

a to nieoczekiwane spotkanie LeeJoona z Kookim czyli Tygrysem podczas pościgu :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

tego zaszczytu dostąpił też słodziak YongHwa :mrgreen:

Obrazek

a kto zwyciężył nie powiem :mrgreen: było mnóstwo zamieszania

zaraz zabieram się za 105 z Ha JiMin :D
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Telewizja”