Running Man

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: Running Man

Post autor: anna-banana » 26 sie 2012

Lenka pisze:mama Gwang Soo oprawiająca w ramki zerwaną plakietkę z imieniem Kookiego mnie rozbroiła :mrgreen: musi być taka sama śmieszna jak syn :D
Po kimś to Gwang soo musi mieć :lol: uwielbiam tego człowieka,najlepszy jest jak wchodzi w tryb wrabiania kogoś i opowiada te swoje wyssane z palca rzeczy z totalnie spokojna miną,np to że Ji Hyo dużo pije :rolly:
Lenka pisze:zaraz zabieram się za 105 z Ha JiMin :D
Dla mnie odcinki z Ji Min były jakieś takie słabe,po przezabawnym 102 i 103 epie i równie dobrym olimpiadowym z idolami, epy 105 i 106 były nie aż tak dobre,jedynie rozdawanie autografów i wtargnięcie do łazienek było dobre (mina Gwang Soo,bezcenne :lol: ), a i jeszcze groźby pod adresem Haha i Żyrafy ze strony Tygryska :rolly:

Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Mayuko » 25 wrz 2012

W wakacje miałam małą przerwę w oglądaniu, przede mną dopiero 74ep, ale weszłam na gównofejsbuka i... Czy to prawda, że w/po 113 epie Gary odchodzi? T.T
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 25 wrz 2012

Mayuko pisze:Czy to prawda, że w/po 113 epie Gary odchodzi? T.T
No rzesz kurde,teraz przeczytałam na wiki,rzeczywiście, Gary odchodzi by skupić się na karierze muzycznej.
I jak teraz będzie wyglądało trio Joong Kooka i jego dzieci bez Garego? Kto będzie mówił 'sumda'? why? :wall:
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Lenka » 25 wrz 2012

no ja po prostu odpadłam jak przeczytałam, że Gary odchodzi. :cry: :cry: :cry: On jest przekomiczny z tą swoja pokerową facjatą, ciekawa jestem dlaczego podjął taką decyzję (no chyba, że ktoś za niego podjął.....)
Na jego miejsce w stałym składzie będzie chyba LeeJoon z MBLAQ, mam nadzieję, że chłopak się wyrobi bo ja generalnie nie jestem jego fanką, jak dla mnie ciut za bardzo narcystyczny i infantylny. Jak jest chłopię zbyt bardzo zakochane w swoim wyglądzie to mnie trochę odrzuca, ale nie będę go skreślać bo może okaże się fajny.

na razie i tak mam małą przerwę w oglądaniu bo jest tyle bieżących dram, że nie wyrabiam.... :panic:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 26 wrz 2012

Lenka pisze: Na jego miejsce w stałym składzie będzie chyba LeeJoon z MBLAQ, mam nadzieję, że chłopak się wyrobi bo ja generalnie nie jestem jego fanką, jak dla mnie ciut za bardzo narcystyczny i infantylny. Jak jest chłopię zbyt bardzo zakochane w swoim wyglądzie to mnie trochę odrzuca, ale nie będę go skreślać bo może okaże się fajny.
Nikt nie zastąpi Garego :puppy:
Może jakoś za nim nie szaleje,ale on jest akurat jedną z tych osób po której odejściu RM nie będzie taki sam. Razem z Haroro i Spartakookiem tworzą fajną paczkę i jeszcze te jego jazdy z Blank Ji Hyo :rolly: Będzie mi bardzo brakowało Spokojnego Garego :puppy:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 26 wrz 2012

Jestem jeszcze daleko z odcinkami ale kurczę on najbardziej mnie rozbraja te jego podchody do Ji Hyo a tu taka informacja. Szkoda że odchodzi będzie mi go bardzo brakowało.
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Lenka » 10 paź 2012

okazało się, że Gary tylko sobie przerwę zrobił bo miał jakieś wcześniejsze plany związane z muzyką, ale nie rezygnuje z RM i dalej będzie w stałym składzie
CAŁE SZCZĘŚCIE :)
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 28 paź 2012

Gary nie odszedł,całe szczęście,bo go bardzo lubię :victory:

Za to Haroro nam się w końcu chajtnął i zrobił przeuroczą sesję

Obrazek

śłodkie zdjątko :rolly:
Awatar użytkownika
Ninzjah_41
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Ninzjah_41 » 15 lut 2014

Jedno z lepszych zdjęć ślubnych jakie są w sieci. Doskonały pomysł :D
Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Mayuko » 27 kwie 2014

ktoś jeszcze ogląda :D? ja ostatnio tylko RM ciągnę z braku czasu.

heheheheheheh
ODPOWIEDZ