X-man, love letter i inne

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 27 sie 2006

Hmm... dzieki martulex ;D Teraz juz mam mniej wiecej obraz co do tego scenariusza hehe... w kazdym badz razie wszystko im wychodzi swietnie bo ja bym ich o zadne scenariusze nie podejrzewala xP
martulex pisze: Chętnie bym Ci nagrała, ale nie zapisywałam na płytkach wszystkich odcinków...więc mogę poszczycić się tylko wybranymi ^^ W dodatku z sezonu drugiego i trzeciego :>
Jesli by Ci to nie sprawilo problemu to bylabym chetna i na to xP Ja i tak nie ogladam tego po kolei... ale nie wydaje mi sie zeby to byla jakas koniecznosc :P
(oczywiscie i Xmeni i LL mnie interesuja xP)
martulex pisze: Ale...postaram się od tej chwili regularnie zamieszczać epki na naszym CB... rzecz jasna w wersji HQ :]

Najnowszy pojawi sie jeszcze dzis wieczorkiem, oczywiście z udziałem prześmiesznych gości...BRIAN & KIM JONG MIN... szkoda, że już brak Minwoo i Jang Woo Hyuka...coś tęsknię za tymi facetami :(
Ubolewam tylko nad tym, ze nie moge miec clubboxa... ale z drugiej strony to powinnam sie cieszyc bo gdyby na moim kompie dzialal clubbox to chyba by mi sie limit transferu po tygodniu wykonczyl a rodzina by mnie z domu wyrzucila xP

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 27 sie 2006

Devi pisze:Jesli by Ci to nie sprawilo problemu to bylabym chetna i na to xP Ja i tak nie ogladam tego po kolei... ale nie wydaje mi sie zeby to byla jakas koniecznosc
(oczywiscie i Xmeni i LL mnie interesuja xP)
Ależ nie ma żadnego problemu, bardzo chętnie Ci ponagrywam poszczególne odcineczki...tylko które by Ci odpowiadały :?: Bo podkreślam na wstępie, że wszystkie występuja w jakości HQ i brak u mnie nagrywarki dvd... A mam około 50 odcinków love letter i chyba 40 x-manów ^^

Tak jak już wspominałam LL mam od 2 sezonu, bo pierwszy mnie nie zaciekawił i staram się gromadzić na bieżąco...z niedaleką wizją zakupu nagrywarki dvd :] Każdy odcinek waży 700 mega...
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Hmm... no tak... brak nagrywarki przy odcinkach HQ to moglby byc problem, nie pomyslalam jakos o tym ^^'
Bo to biorac pod uwage, ze te show sa tak jakby podzielone na dwa odcinki to wychodzi po 2 CD na jeden program (kurcze, zawsze sie w tym gubie bo nie wiem jak to napisac kiedy chodzi mi o calosc jednego programu lub tylko polowke... nawet teraz mi ciezko sie "wyslowic" ale mam nadzieje ze mniej wiecej wiadomo o co mi chodzi... tj. moze przyajmniej rozumieja mnie Ci, ktorzy sa troche z tym zaznajomieni ^^' )

Mnie w sumie interesują najbardziej odcinki z DBSK (bo postanowilam, ze najpierw zgromadze odcinki z nimi a pozniej skupie sie na reszcie xP).
Drogą eliminacji (taką, że zerknelam mniej wiecej ktore odcinki maja napisy) to by mnie interesowaly:
Xman #50, #51, #42 (reszte musialam niestety wyeliminowac bo albo nie maja napisow albo mam je w LQ wiec narazie przezyje xP)
Jesli chodzi o LL to wszystkie odcinki w jakich wystapili mam (w LQ bo w LQ ale zawsze cos ^^') wiec tu bym sie zdala na Ciebie (czyli jakis ktory bys polecila... chociaz nawet jakbys wrzucila pierwszy z brzegu to i tak by bylo dobrze bo LL jest ogolnie przezabawny xP).

Tak na prawde to mi sie nie spieszy jakos szczegolnie wiec jesli planujesz zakup nagrywarki DVD to tez mi sie nic nie stanie jak poczekam xP
Oczywiscie biore pod uwage ze to moze troche potrwac xP
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 27 sie 2006

Tak, niestety LL jest dzielone na dwie części i to jest ten ból :(

Z x-man to nie problem, bo zaledwie trzy płytki ^^
LL jest zawsze kapitalny, więc z doborem odcinków nie będzie problemu :>

Ale skoro nie ma pośpiechu...w zależności jaka jest Twa cierpliwość :) --- to me plany względem zakupu nagrywarki będą oscylować wokół połowy listopada, może wcześniej. Do tego czasu dysponuję tylko zwykłą nagrywareczką :( Więc jeżeli zdołasz wytrzymać to wtedy przyślę Ci już całość *_*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Moja cierpliwosc to sie roznie ma... o ile nie tyczy się to np tego ze utknelam w polowie jakiejs interesujacej dramy to jest ok, wiec mysle ze poczekanie nie bedzie zlym wyjsciem... tym bardziej ze w efekcie bedzie czekac "nagroda" haha ;D
W kazdym badz razie dziekuje slicznie na przyszlosc, przeszlosc i terazniejszosc haha ;D
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 01 wrz 2006

martulex - dzięki za LL :*

dziś wyszły suby do tego odcinka na soompi :D

i mam pytanie techniczne. co zrobić żeby dźwięk i obraz współgrały, bo troszkę denerwujące jest gdy się widzi coś po lub przed usłyszeniem... bardzo będę wdzięczna za pomoc
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 02 wrz 2006

Nie ma sprawy :]

Wyszły suby O_O to ja też dziękuję za info... będę starać się umieszczać kolejne odcinki regularnie. Choć sama ostatnio nie mogę wysiedzieć i przerzuciłam się 'na żywo' ^^

Ostatnio zasysam też hardy, bo szybciutko wychodzą i jest to prawie kompletne tłumaczenie. A już zdecydowanie lepsze niż zwyczajne softy, niemniej muszę wyłuskiwać napisy, bo kopia którą proponuje 'ekipa' zazwyczaj mnie dobija swą jakością :( Ach, ale cóż przynajmniej jakość tłumaczenia jest na odpowiednim poziomie. Baaa, gdyby było większe grono odbiorców zapewne zabrałabym się za tłumaczenie na polski...tylko nie wiem czy byłby sens...:]

Co do spraw technicznych w tym zakresie raczej Ci nie pomogę, zapewne można to wyregulować jakimś programem, chociaż jak już zassałaś taki wadliwy pliczek to raczej niewiele można zrobić...ale zapewne się mylę w tym względzie ^^
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 02 wrz 2006

a mogłabyś uploadować starsze LL hardsubbed? bo ostatnio mam duże problemy z megauploadem (cały czas jest napisane, że wszystkie "download slots" są zajęte :/ i odświeżanie nie pomaga) a chętnie bym sobie oglądnęła :)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Jasne, napisz mi które Cię interesuję a zacznę wrzucać wieczorkiem, bo za parę chwil muszę wyjść :(
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 02 wrz 2006

ayako, w tym temacie masz kilka metod na ominięcie kolejki na MU http://dokidoki.pl/forum/viewtopic.php?t=327&highlight=
To ze masz teraz problemy to nic dziwnego bo MU ostatnio zrobilo limit 500 osob z Polski ktore moga sciagac (wczsniej bylo 1500 i tez bylo sie trudno dostac... ale nie az tak).

W ogole to nie wiedzialam, ze sa do jakis odcinkow hardsuby O.o
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Oj tak, niestety MU rażąco obniżyło sloty dla Polski...:(

Hardsuby z ang napiskami pojawiają się już od jakiegoś czasu i są fenomenalnie przetłumaczone...

--->>> http://www.iuphimhan.com/sarang/index.php?showtopic=337

Jest parę wymogów by ściągnąć ich hs...trzeba się koniecznie zarejestrować i napisać przynajmniej jednego posta w danym temacie, by linki MU ujawniły się, gdyż są skrzętnie zamaskowane za banerkiem, na którym to również jest napisana odpowiednia instrukcja co użytkownik powinien wpierw zrobić ^^ A przynajmniej kiedyś tak było...teraz chyba wypisali wszystkie pliczki w pierwszym poście :]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Weszlam na ta stronke... odkryty jest link do dwoch odcinkow tylko wiec pewnie reszta jest tak jak mowisz zakryta...
Poza tym w pierwszym poscie podaja jakas dziwna metode na cos... nawet nie wiem na co O.o

W ogole w jakim jezyku to forum jest ? wietnamskie ? Bo to bylby maly problem z napisaniem chociaz jednego posta xP
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Forum jest definitywnie wietnamskie...
Jednak nie trzeba go znać, baa pisać po angielsku to też nie grzech. Niektórzy piszą łamanym językiem, pół ang i pół wietnamskim ^^

Rejestracja też przebiega normalnie, tylko zaraz po tym jak najedziesz kursorem na wpis swojego nicku naciśnij F8 by zmienić znaki ^^ W innym przypadku Twoja klawiaturka będzie pisała automatycznie po wietnamsku.

Co się tyczy forum, hardy robią angielskie...i to naprawdę cieszy ^^

Ogólnie polecam dla ludzi z marnym limitem miesięcznym jak i dla osób chcących mieć dokładne tłumaczenie, wraz ze śmiesznymi opisówkami :]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Ok, w takim razie na pewno skorzystam ;D
Dzieki Martulex ;D
Szkoda, ze softy nie sa dokladnie tlumaczone ale przyznac trzeba jedno - dziekujmy ze chociz sa takie, jakie sa ;)
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 02 wrz 2006

ja też dziękuję Wam obu :*
Devi za sposób na megauploada
a martulex za linka do hardsubbów :D

a jeśli chodzi o odcinki to nie mam specjalnego życzenia, byleby było śmieszne, a o to zdaje się nie trudno :) a gdyby miały jeszcze suby to to już raj by był ;)
ODPOWIEDZ