Abnormal Summit

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Abnormal Summit

Post autor: Cherry » 18 lut 2015

Abnormal Summit
Obrazek
Tak wyglądał początkowy skład ekipy. Niżej obecny skład.
Obrazek
Abnormal Summit (aka Non-Summit) to program telewizyjny, w którym mężczyźni - obcokrajowcy mieszkający w Korei debatują na różne tematy. Co tydzień pojawiają się w programie gwiazdy-przedstawiciele, którzy wygłaszają temat tygodnia. G12 ocenia sprawę każdy ze swojej perspektywy. Oczywiście w trakcie rozmowy uwydatniają się różnice kulturowe, dlatego nietrudno o spory i gorąca dyskusję. Jeśli atmosfera jest zbyt gorąca (w celu rozluźnienia atmosfery) uczestnicy wstają, łapią się za ręce i śpiewają piosenkę xD

Obecny skład G12:
Guillaume Patry (Kanada)
Ilya Belyakov (Rosja)
Alberto Mondi (Włochy)
Zhang Yuan (Chiny)
Daniel Lindemann (Niemcy)
Julian Quintart (Belgia)
Sujan Shakya (Nepal)
Tyler Rasch (U.S.A)
Robin Deiana (Francja)
Sam Okyere (Ghana)
Blair Williams (Australia)
Takuya Terada (Japonia)

Uczestnicy którzy odeszli:
James Hooper (Wielka Brytania)
Daniel Snoeks (Australia)
Enes Kaya (Turcja)

Prowadzący:
Jun Hyun-moo
Sung Si-kyung
Yoo Se-yoon
Obrazek
Myślę, że to naprawdę świetny show, nie tylko dla Koreańczyków. :victory:

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: Abnormal Summit

Post autor: Chie » 18 lut 2015

Bardzo lubię ten program. Porusza wiele spraw czasami zabawnych a czasem bardzo poważnych.
No i można się dowiedziec ciekawych rzeczy na temat różnych krajów
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 18 lut 2015

A co myślisz o Enesie? Pod prawie każdym odcinkiem widziałam hejty na niego a po skandalu to już w ogóle. Dla mnie był najciekawszą postacią AS bo zawsze miał inne zdanie niż wszyscy xD ale też potrafił dobrze argumentować swoje wypowiedzi. Myślałam, że bez niego będzie gorzej ale w AS jest mnóstwo kolorowych postaci wiec ogląda się równie dobrze jak przedtem.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 19 lut 2015

Po tym całym skandalu chciało mi się śmiac no bo tak jak napisałaś miał inne zdanie bardziej konserwatywne plus jego argumentacja a tu nagle taki skandal i to z jego udziałem. Ogólnie nic do niego nie miałam bardziej mnie denerwuje Jang Wi An tymi swoimi uprzedzeniami do innych krajów szczególnie Japonii i USA ( jak dla mnie trochę jak L wygląda).Reszta jest naprawdę fajna. Jestem trochę do tyłu z odcinkami więc nie znam tych nowych członków oprócz Blair bo był w jakimś odcinku.
Ten program też ma fajnych MCs.Kto teraz otwarcie mówi o piciu czy kolejnej operacji plastycznej chyba tylko oni
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 19 lut 2015

Mojej przyjaciółce kiedyś bardzo podobali się Turkowie i poznałyśmy kilku. Stąd nie mam o nich najlepszego zdania (wiadomo, pewnie są wyjątki) i jakoś mnie nie zaskoczył ten skandal.

Mnie też czasem denerwuje ten Chińczyk: uważa że jego kraj jest najlepszy, ma wyrobione zdanie na dany temat i nie przyjmuje do wiadomości innych opcji, i ogólnie wydaje mu się że jest pępkiem świata bo skończył jakiśtam uniwersytet xD

No właśnie to jest świetne, że nie boją się poruszać tematów randkowania czy operacji plastycznych.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 19 lut 2015

Mnie zaskoczył bo jednak Enes był chyba ostatnią osobą którą ludzie podejrzewali o coś takiego.

To prawda on wie najlepiej i kropka. Nie dopuszcza do siebie zdania innych i czasami bywa naprawdę nieprzyjemny. Pamiętam jedną scenę jak Julian chyba chciał high-five przybic to on odtrącił jego rękę.

Zastanawia mnie ile w tym wszystkim jest scenariusza choc nie sądzę by było go dużo pewnie mówią im wcześniej na jaki temat będą rozmawiac a potem nagrywanie i the end.

Masz swoją ulubioną osobę z składu?
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 19 lut 2015

Hmm.. na pewno każdy przygotowuje się z danego tematu, może konsultują wypowiedzi z reżyserem ale wydaje mi się że każdy jest sobą. Obejrzałam pierwszy odcinek "Where Is My Friend's Home" gdzie występuje szóstka z nich i zachowują się tak samo jak w AS :)

A moją ulubioną postacią mimo wszystko był Enes xD te jego przysłowia i postawa "zawsze na nie" mnie rozwalała. Teraz nie wiem.. Lubię Guillaume, Alberto i Sama, a Ty?
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 20 lut 2015

No widziałam że jakiś nowy program z nimi jest :)

Ja również Alberto i Sam z jego akcentowaniem. Reszta też jest świetna

Enes był bardzo ciekawą osobą i hejty na niego były nie tylko od obcokrajowców ale również z jego rodzinnego kraju. Twierdzili żę Enes za długo siedzie w Korei bo wiele rzeczy się zmieniło
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 06 maja 2015

Robin próbuje swoich sił w kpopie. Ciekawe czy o jednorazowy występ czy wstęp do czegoś większego.

ODPOWIEDZ