Arirang, KBS i inne

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 23 paź 2006

ja na KBSworld ogladam teraz to Dae Jo Yeong, akcja okolo 650r. leci w soboty i niedziele o 14.30

a to leci

w poniedzialki i wtorki o 15 i 21 Cloud Stairs, tu opis, dzis o 21 drugi odcinek

od pn do pt o 13.20 i 19.20 Pure 19

to tyle narazie, reszte sprawdze

Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Post autor: Mieczyslavv » 23 paź 2006

super dzieki !!!
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Karin » 23 paź 2006

W ogóle jestem ciekawa kiedy zacznie sie emisja "A Love To Kill" na KBSworld ponieważ sam serial mnie zaciekawił z opisu >w<
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Post autor: Mieczyslavv » 23 paź 2006

Cloud Stairs widzialem wlasnie dzis o 15 i to chyba pierwszy odcinek byl wiec o 21 moze zobacze drugi :)
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

ja obejrzę jak tylko dorwę C+ bo teraz zajęła ją mamuśka >.<"
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Mieczyslavv pisze:Cloud Stairs widzialem wlasnie dzis o 15 i to chyba pierwszy odcinek byl wiec o 21 moze zobacze drugi :)
tak pierwszy byl, o 15 sa powtorki
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

własnie jestem po obejrzeniu 2 odcinka ^^ podobało mi sie... w ogole co nieco rozumialam co mowili ;) (kurde tylko ta mamuska..."w jakim celu to ogladasz?" "czy nie masz nic lepszego do roboty?!" "Co ci z tego przyniesie?!" arghhhhh >____< )
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

u mnie juz sie przyzwyczaili, a prawie 2 letnia bratanica oglada japonskie teledyski i tanczy przy nich, a jak ogladalem Dae Jo Yeong to ojciec tylko pytal ktorzy to chinczycy, a ktorzy koranczycy, no streszczalem o czym mowia :twisted:
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

ja chyba bede siłą odganiać mamuśkę od koreańskich programów >.< mam takiego farta, ze staruszek wyjechał (on to potrafi zająć C+ do północy, a wtedy bajbaj KBSworld T_T)
ty to masz farta wersalus ;] dobra nie bede meczyc, lece cos poczytac i lulać xD
Awatar użytkownika
franka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: franka » 30 paź 2006

Karin "A love to kill" chyba juz lecialo na swiatowym KBS-ie :( wiem tylko, ze prawdopodobnie po serii "Cloud Stairs" poleci nowa drama ze scenariuszem opartym na basni Andersena albo jakiegos innego pisarza... ale to malo wazne, grunt, ze glowna role ma w niej Hyun Bin :) ja ogladam w poniedzialki przeglad swiata rozrywki, leci okolo 17.00 ale bez napisow, za to o polnocy z tekstem angielskim. Zmienila sie godzina wiec dzis mozna juz poogladac o 23.00 :) Program ten zlozony jest z okolo 10 wywiadow z tamtejszymi gwiazdami (czasami mozna trafic na swojego ulubienca i z radosci budzi sie siostre, zeby tez wlepiala slepia w ekran... bo w koncu jak moglaby ominac takie wazne wydarzenie :P) :)
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 20 lis 2006

Wczoraj po 23 na KBSworld byl dokument oooooooooo POLSCE. Od poczatku nie ogladalem, wiec calego nie widzialem. Jak przelaczylem to pokazywali dzieci tanczace mazurka w strojach ludowych, pierwsze co przyszlo mi do glowy, to ze Mazowsze jest w Koreii, a tu zonk. Pokazali Krakow, Oswiecim, Zakopane, Wieliczke

no i bym zapomnial, w czwartki i piatki na KBSworld o 14 i 20 leci Hwang Jin Yi z Ha Ji Won :D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 24 lis 2006

franka pisze:wiem tylko, ze prawdopodobnie po serii "Cloud Stairs" poleci nowa drama ze scenariuszem opartym na basni Andersena albo jakiegos innego pisarza
Racja, scenariusz jest oparty na baśni Andersena, a drama zwie się The Snow Queen ^^ Polecam, ponieważ serial już od pierwszych odcinków jest zjawiskowy i magiczny :]

No proszę, Hwang Jin Yi...może dzisiaj nie przegapię *zaciera łapcie*
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 24 lis 2006

ale gapa jestem, w srody i czwartki Hwang Jin Yi
gomen nasai
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 25 lis 2006

Nic nie szkodzi, jak zwykle się zagubiłam i zupełnie zapomniałam o HJY :( Trzeba będzie to naprawić, dzięki za poprawę info, znając życie i mój niecierpliwy charakterek pewnie dostałabym białej gorączki :P
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 25 lis 2006

na DA jest 6 pierwszych przetlmaczonych
ODPOWIEDZ