3miasto

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: 3miasto

Postautor: evelinux » 01 sie 2011

Maru pisze:W ogóle ja mam teraz stresa, że uciekniecie jak mnie zobaczycie i w ogóle :puppy: , bo ja jestem awkward, a zanim sie przyzwyczaje i rozkręce to mija miesiąc :rolly:

Bedę dłubać dziury patyczkiem jak Tamaki _^_

haha co prawda nie moj temat.. ale wiesz jak wygladalo nasze 1sze katowickie spotkanie? nie wiedzialysmy jak wygladamy nawzajem i jak sie poznamy w biejscu zbiorki wiec ja oglosilam ze zarzuce rozowa peruke zywcem z ToGetHer.. stoje sobie na miejscu zbiorki, tlumy gapiow wybałuszałą gfały w moja strone (upal jak sto pięćdziesiąt a ja w czym co grzeje jak czapka) i stoi jakas grupka dziewcyzn co sie na mnie dziwnie patrza po czym nawiazujemy kontakt wzrokowy, jedna szturcha druga zeby podeszla do mnie.. podeszla.. jeah.. nasi :rolly: :rolly: :rolly: potem juz bylo tylko lepiej xD tak więc.. wiesz.. spoko loko, każdy kiedys przechodził przez to poznanie innych w realu z mysla "czy oni nie uciekna z wrzaskiem jak mnie zobaczą" :kiss:

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 01 sie 2011

W ogóle ja mam teraz stresa, że uciekniecie jak mnie zobaczycie i w ogóle :puppy: , bo ja jestem awkward, a zanim sie przyzwyczaje i rozkręce to mija miesiąc :rolly:

Maru... daj spokój, a ja to myślisz co XD ja w ogóle jestem strasznie nudna na żywo, przynajmniej tak mi się wydaje zawsze, więc jak coś to wiecie... i tak będzie fajnie i miło :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 sie 2011

Ludzie, ja też jestem awkward więc jak coś to bedziemy siorbać noodle i unikać swojego wzroku i pisać do siebie pod stołem smsy ^^

Ależ cudnie, okropnie się cieszę :) Dokładnie mam być 10.53 :D haha, ciekawe czy się spóźni czy cos :P Mam nr Ai to będę dawać znać. Albo na peronie, albo przed dworcem moze być, bo peronów tam od groma -_-
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 01 sie 2011

Ai_tanu pisze:
W ogóle ja mam teraz stresa, że uciekniecie jak mnie zobaczycie i w ogóle :puppy: , bo ja jestem awkward, a zanim sie przyzwyczaje i rozkręce to mija miesiąc :rolly:

Maru... daj spokój, a ja to myślisz co XD ja w ogóle jestem strasznie nudna na żywo, przynajmniej tak mi się wydaje zawsze, więc jak coś to wiecie... i tak będzie fajnie i miło :D

gupie obie jesteście, ot co.
będzie fajnie, zobaczycie!!!!!!!!!!!

moja i Maru skm ma być planowo w Głównym o 10:50.
to ogólnie spotkajmy się pod KFC. milion peronów tam jest, ale KFC się rzuca w oczy i wszyscy tam trafią :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 09 sie 2011

no to, moi będzie w gdańsku w czwartek i piątek (Ai wiesz coś o tym? ;p). już tam sugerowałam miejscami ale dziś się zaczyna klarować (najwyższy czas, skoro dziś w nocy wyjeżdżam huh).

jakieś małe spotkanie anyone? :> Kibou wiesz, że i tak Ci nie przepuszczę, więc lepiej zgódź się sama z siebie :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 09 sie 2011

Obrazek

no toż to już ustalone :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 sie 2011

Dobra, wróciłam do domu, rodzice mnie już wymęczyli w przeciągu 3h więc no tak... co powiecie tym razem oficjalnie na Gdynię 21 sierpnia, miejsce: gdzieś/gdzieś. Jakby jeszcze dodatkowo jakieś całonocne zbaczanie wchodziło w grę nie miałabym nic przeciwko, tak czy siak dajcie znać... czy coś... .___.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 sie 2011

21 niestety nie mogę :P

Ale kto co powie na np piątek lub sobotę w tym tygodniu? Znaczy, 26, 27? :)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 15 sie 2011

ja jestem zaaa, za zbaczaniem też, o ile wyrzucę z domu współlokatorki, myślę że da się zrobić.

Eggie, byłoby fajnieee :D tylko muszę to wszystko zgrać jakoś teraz, ale no, tęsknię za Tobą i Kijem :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 16 sie 2011

Ai_tanu pisze:ja jestem zaaa, za zbaczaniem też, o ile wyrzucę z domu współlokatorki, myślę że da się zrobić.

Eggie, byłoby fajnieee :D tylko muszę to wszystko zgrać jakoś teraz, ale no, tęsknię za Tobą i Kijem :D

Pewnie bardziej za Kijem niż za mną ale jakoś to przeżyje ^^ Dajcie znać, ja jestem wolna jak cos :P
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 16 sie 2011

my body is ready na obie propozycje! <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 16 sie 2011

ale 26/27 to przyszły tydzień X____X i dla mnie raczej na pewno odpada niestety ten weekend :/ ( ale to tylko ja to się nie przejmujcie _^_ )

Za to 21 jak najbardziej (:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Ja też, przyszły wekend 26 i dalej :)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 16 sie 2011

a może po weekendzie wtedy? pasowało by Wam tak?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Po 28? Jak najbardziej.
Mi bardziej pasuje dzień powszedni niż weekend :P

Wróć do „Spotkania”