3miasto

Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Re: 3miasto

Postautor: Maru » 16 sie 2011

Ja nie wiem co ze mną będzie po 27 więc najwyżej się dołaczę ...albo i nie ....

Azzel masz jakąś konkretną wizję 21 w Gdyni? ^______^ np godzina?

Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 sie 2011

dobra, ja się spytam w takim razie czy jakieś imprezowanie całonocne wchodzi w grę czy nie bo to może być kluczowa informacja dla mnie ogólnie i jeśli chodzi o godzinę spotkania i wyjazd, i kupno biletu xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 19 sie 2011

jeśli miałoby to być u mnie, to na 90% mogę teraz powiedzieć że tak, właściwie jeśli akurat moje współlokatorki by były to też teoretycznie by można i zapraszam, tylko że, no, nie byłoby tak fajnie bo chyba by zamordowały za hałas do rana x_x a siedzieć cicho to znowu bez sensu. ale mówię, RACZEJ ich nie będzie :rolly: pytałam już i nie zanosi się. a jakby co to w sumie można też znaleźć inną opcję imprezowania do rana :rolly: (urządzić imprezę na plaży, oj ile my już to planujemy :rolly: ) więc myslę że możesz planować zostać na noc, no XD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 sie 2011

doki nad morzem było...
Obrazek
i się zmyło....
Obrazek
pan Żab się długo lansował...
Obrazek
ale nawet on z imprezy odpadł.
Obrazek

A ogólnie to chciałam sie spytać czy jakieś całonocne doki imprezowanie by wchodziło w grę w przedostatni tydz września i czy ktoś by mnie przygarnął czy coś bo mi się ogólnie morze marzy znów <3
Obrazek

Wróć do „Spotkania”