3miasto

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 06 lut 2006

tutaj zawsze wieje -_-'
a to w czwartek czy sobotę?

Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 06 lut 2006

Wooo, ale mnie tu dawno nie było. Nie z mojej winy niestety ^^; O forumowym spotkaniu dowiedziałam się od osoby spoza forum i jak juz Nache do mnie przyjedzie, to ukręcę łeb i jej, i Tetsowi, bo mam takie dziwne wrażenie, że oni chyba mieli przynajmniej moralny obowiązek poinformować mnie o tym co planujemy podczas naszego spotkania feryjnego robić...xD;; Pomysł spotkanka podoba mi się bardzo ^.^ W sumie jest mi obojętnie gdzie, dostosuję się do tego jak Wy macie czas. Z miejscem to samo. Wszędzie mi będzie dobrze ^__~ Tylko fajnie by było, żebyśmy nie musieli się rozkładać na wiecej niż jednym stoliku... O ile to wykonale ;)

nache - nie licz, że nie będzie wiało xD mieszkam tu 18 lat i dawno przestałam wierzyć, że tu kiedys nie wieje xD
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Kiedy Kraków raz na pól roku nawiedza wichura, to jest mi aż jakoś tak przyjemnie... Bo to jak w domu^^ A że mi zawsze tęskno...
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 06 lut 2006

Eliza pisze:tutaj zawsze wieje -_-'
a to w czwartek czy sobotę?

racja.. wieje zawsze :lol:
ja głosuje za sobotą :) ktoś woli np. czwartek czy sobota pasuje?
bo jak sobota to mozemy się już wcześniej umówić - np o 16?
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

to wklejam liste dram, które mam teraz w Gdańsku :)

Kompletne, na DVD:
GTO
Koi ni ochitara
Kimi wa petto
Sekai no chuushin de, ai o sakebu
taiyou no kisetsu
Engine
1 rittoru no namida
nobuta o produce
Files of young kindaichi 3

Mam na dysku USB (bo nagrywarki DVD nie mam i zawsze pożyczam od kogoś, jak już zborę pełnie serie)
koukou kyoushi (całe)
suekko chounan ane sannin (całe)
unfair 1,2 (hardsub) 3,4- RAW
Hana yori dango 1-6 i 9 i specjal (00)
hotaru no haka
Stand up (1,2)
Dragonzakura 1-9 (i się ściąga)

do tego kilka specjali i teledysków
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 07 lut 2006

Ponieważ są tacy, którzy organizują sobie wycieczkę do Trójmiasta, to mogą być zainteresowani japońskim przedstawieniem^^

W Żaku jest japoński teatr^^ bilety 20 zł (dla studentó- jak ma się bilet miesięczny SKM to 10 zł^^)
w piątek i sobotę o 19- ale lepiej zdecydować sie wcześniej- bo potem biletów może nie być...
Ja się wybieram ze znajomymi w piątek... ale co z tego wyjdzie, to nie wiem...

INFO z stronki:
O ich teatrze mówi się, że to teatr dla dorosłych. Teatr Yubiwa Hotel nie jest tylko dla oczu – lecz stymuluje wszystkie zmysły stawiając jednocześnie prowokujące pytania o status ludzkiego ciała i tożsamość kobiety we współczesnym świecie. Odważne i niestereotypowe podejmowanie tematyki płciowości i roli kobiety, to cecha sztuk Yubiwa Hotel, która sprawia, że w Japonii ich spektakle gromadzą nawet 2000 widownię i są wysoko cenione przez międzynarodową krytykę.

Odważny, tchnący erotyzmem i epatujący nagością spektakl „Candies-Girlish Hardcore” [„Cukiereczki-Dziewczęcy Hardcore”], który Yubiwa Hotel zaprezentuje na Scenie Teatralnej Klubu „Żak” obrazem manipulacji jakim poddawane jest ciało i tożsamość kobiety i poszukiwaniem esencji „zwyczajnej dziewczyny”.
Ukazując różne role przyjmowane przez kobiety, różne sposoby postrzegania kobiecości i traktowania kobiet, spektakl kreuje wizję nieustraszonej Kobiecości, która jest zdolna przetrwać i zachować swe prymarne cechy we współczesnym świecie.
„Candies” przekracza granice kulturowe i narodowe. Nie dotyczy jedynie sytuacji kobiet w Japonii, lecz dotyka problemu kobiecości jako takiej.
Na scenie Klubu „Żak” teatr Yubiwa Hotel uobecni anty-bohaterkę 21-ego wieku wykrystalizowaną przez 5 aktorek z Tokyo z kobiecych przeszłości, teraźniejszości, przyszłości, stylów życia, rozmów, ciał, kompleksów i złudzeń.

http://www.kultura.trojmiasto.pl/info_i ... _imp=72278
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 07 lut 2006

co do tych dram, to ja może na PM się zgłoszę, bo po co offy robić ;)

co do przedstawienia.... e... xD hm, w sumie za dwadzieścia zeta się opłaca iść, ale nie wiem czy chce to oglądać xD. jednak biorąc pod uwagę to, że za rok będę zdawać na japonistykę, to może jednak tak xD. ale to trzeba bilety chyba zarezerwoać xD. hm....

wiecie, ja w sumie też wolę sobotę xD. w sobotę około 13:00 [znając długość czasu, który potrzebuję, żeby się wyszykować do wyjścia z domu... xD]. co wy na to? ^_^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

po to mamy offtopic, żeby robić offtopicki :D

mnie każda pora pasuje, ale nie lepiej spotkać się po obiedzie? (czyli w moim przypadku ok godz 15)?
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 07 lut 2006

ok, jednak mala zmiana planów xD możemy się spotkać tylko w czwartek, bo jak się właśnie dowiedziałam, Tets, Fuu i Jajko już zaplanowali wszystko co do godziny gdzie i co robimy i wychodzi na to, że w czwartek mamy tylko czas wolny xDDD.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Czwartek też mi pasuje. Wolałabym zdecydowanie, żeby to była godzina 16 powiedzmy... Chociaż Allia mówiła coś o 17.30 :/
A gdybyście woleli Gdynię, to może być o 15-16 w Gdyni, bo i tak się tam wybieram^^
Ale mówię, dopasuję się jakoś^^
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 07 lut 2006

Gdańsk jednak zdecydowanie bardziej pasuje...Bliżej nam ^^;
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 08 lut 2006

Eliza pisze:Czwartek też mi pasuje. Wolałabym zdecydowanie, żeby to była godzina 16 powiedzmy... Chociaż Allia mówiła coś o 17.30 :/
A gdybyście woleli Gdynię, to może być o 15-16 w Gdyni, bo i tak się tam wybieram^^
Ale mówię, dopasuję się jakoś^^

ja się dopasować też mogę... ale jeśli Gdansk to ja nie dam rady wcześniej niż 17 - 17:30 bo do 16-16:30 pracuję w Gdyni :)
Awatar użytkownika
fuumek
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: fuumek » 08 lut 2006

nooo, to trza cos ustalic, bo to juz jutro XD

mozna sie umowic na 16, a potemodebrac kogos o pozniejszej godzinie. to chyba nie bedzie problem? wypowiedzcie sie XD
a miejsce to.. pod kfc na dworcu? XD takie ogolnie znane i w centrum i w ogole XD
[img]http://img101.imageshack.us/img101/497/kazuyaaddictionsyg6hk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 08 lut 2006

I wydaje mi sie, ze fajnie by bylo, gdyby ktoś rzucił pomysłem gdzie potem iść. Bo jeśli mamy stać pół godziny pod dworcem i się zastanawiać, to ja dziękuję xD *zmarzluch*
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 08 lut 2006

Dobra^^ to o 16 ( z akademickim kwadransem^^)
poprosze o jakiś nr kom na PM, tak na wszelki wypadek, gdybym nie dotarła z Gdyni na czas- to dam znać.
A miejsce znajdziemy "po drodze"- nie będziemy czekać i marznąć-no chyba, że od razu będzie jakiś konkretny pomysł.

Wróć do „Spotkania”