3miasto

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 17 sie 2006

komunikacja zawiodla XD

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 18 sie 2006

hmmm
jakos nie wiem czemu nikogo nie bylo!
albo nikogo nie widzialam! bo BYŁAM!!!!!!!!
a ze nie mam neta. to prosilam o info na moj keitai! podawalam numer!
wiecie, co! nooooooooo
pisac do mnie smsy!!!!!!!!!!!! bo mnie cos trafia w gdansku bez mojego PC!
a miasto w deche!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 18 sie 2006

*pat pat* wiem jak to okropnie jest bez koputera

spotkanie... nikt się nie odezwał w tej sprawie, nawet Allia, więc spotkanie nie doszło do skutku... T__T
Aczkolwiek mam nadzieje, ze jeszcze się to uda zrobić? ToMo, do kiedy jesteś w Gdańsku?
I czy jest jeszcze ktokolwiek zainteresowany?
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 18 sie 2006

dobra zaraz czas mi sie konczy na kompie wiec pisze szybko

25 jade do domu, tego miecha naturalnie
moj numer tekefonu
512 180 253 napiszcie mi smsa z netu nawet jesli cos bedzie, bo ja naprawde mam ograniczony budzet :P na neta
jak cos bedzie to daj znac! ok? ja nie odpowiem ci skoro nie masz telefonu, ale napisz, kk?
to ja spadam
papapa
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 22 sie 2006

Gdyby jesdnak ktoś chciał się spotkać, to robimy kameralne spotkanko jutro o 19 na dworcu. Lista obecności to na razie Allia, ToMo i Ja, ale mam nadzieję, że może jednak ktoś jeszcze się zdecyduje. Każdy jest mile widziany^_^
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 23 sie 2006

Te, to moze zasugerujcie tam Allii, zeby Wam jakiegos Junior Admina dala skoro sama rzadko wpada :> :P
a w ogole milego spotkania ^^ *chce do trojmiasta*
>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 26 sie 2006

sorki wielkie, ale z mojej strony wyniknelo niespodziewanie cos z czym nuie dalo sie uporac w zaden sposob!
wiem ze allia i eliza sa zle na mnie, ale coz...nie moja wina....
nie bede sie tlumaczyc, ale nikt sie nie zglosil na pierwsze, wiec czesciowo jestem usprawoedliwiona....nie to ze bylo specjalnie czy cos!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 26 sie 2006

Spoko, nie gniewamy się^^ tylko było nam smutno, bo nastepna taka okazja nie wiadomo kiedy się zdarzy.

Jak wszycy wiemy na tym forum są same miłe osoby, więc nie podejrzewamy, byś zrobiła to specjalnie^^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 26 sie 2006

no jesli mi sie uda to we wrzesniu wpadne do gdanska zeby sobie [popatrzec raz jeszcze na nasz wykop! wiec moze sie uda jeszcze^^
sorx za niestawienie sie
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: 3miasto

Postautor: Eggie » 31 lip 2011

Kochane!
Leże już bez ruchu w łóżku od czwartku i nie mogę przecież tak przeleżeć całych wakacji. Czuję się potwornie i potrzebuje jakiejś dystrakcji poważnej....
Pomyslałam sobie, że mogłabym zrobić wypad do Gdańska bądź ogólnie, do trójmiasta, w przeciągu następnych dwóch tygodni. Wyjazd w sumie na jeden dzień, bo nie mam nikogo, gdzie mogłabym się zatrzymać, ale mam pytanie, czy może ktoś z okolic też nie ma co robić jakoś na dniach (jestem otwarta na datę, w końcu i tak nigdzie nie jadę...) i chciałby się spotkać? Zjeść dobrego chińczyka, pospacerować po starówce czy jakie tam atrakcje jeszcze kryją się w waszym regionie...

Okropnie lubię czytać te wasze dyskusje na forum, a nie miałam okazji poznać was w kwietniu i nawet przysłuchiwanie się jajcarskim dyskusjom o Kijach, Alexandrach, Euzebiach i tym podobnych okropnie by mi poprawiło nastrój i spotkanie z wami to byłaby wielka przyjemność :)

Także jestem otwarta na propozycje, jak ktoś zarządzi, to jestem w stanie nawet i jutro wsiąść w pociąg, bo z olsztyna to jakieś 2,5 h bodajże....
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 31 lip 2011

no pewnieee, wpadaj, ja się bardzo chętnie spotkam ;D przypuszczam że Kibou też, my się bardzo będziemy cieszyć ;D nie wiem czy ktoś jeszcze by wpadł, dobrze by było. data jest mi właściwie obojętna, tylko bym musiała dzień wcześniej wiedzieć żeby dojechać bo nie ma mnie teraz w Trójmieście, ale tak to, jestem otwarta :>
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 31 lip 2011

Jak sie nie boisz potwora z bagien, to może mogłabym wpaść :ashamed: Tylko pewnie dopiero po południu :/

Eggie pisze:czy jakie tam atrakcje jeszcze kryją się w waszym regionie...

No hello, jest Jarmark Dominikański!!!!!!! :D :D :D

Zobaczysz, po całym dniu łażenia po uliczkach i oglądania przeróżnych pierdół od razu Ci sie humor poprawi :rolly: ....przynajmniej mi sie zawsze poprawia :rolly:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 31 lip 2011

o właśnie Maru! po cichu liczyłam że się odezwiesz :DDD no właśnie, jest Jarmaaaark ;D btw jakby był potrzebny nocleg to raczej nie będzie problemu, chyba że nagle wszyscy by się zjechali i nie byłoby miejsca u mnie, ale to mało prawdopodobne w sierpniu :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 lip 2011

Bomba dziewczyny, bardzo bym się cieszyła jakbyście przyszły <3 I Kibou i cała paczka <3 Miałam okazję poznać tylko południowców naszych, żal bo Gdańsk mam o wiele bliżej... Energia mi wraca na myśl o tym spotkaniu :)

Jarmark sprawdziłam w internecie, faktycznie wygląda super :) A co do noclegu, to bardzo dziękuję :) Mogę równie dobrze wrócić wieczorem tego samego dnia, ale gdyby większa ilośc osób miała ochotę na fangirlizm/ maraton dramowy do późnych godzin to ja bardzo chętnie ^^

Przyznam że mi bardziej pasują dni powszednie, np taki czwartek w tym tygodniu? Albo piątek? Jeszcze poczekam, może ktoś bedzie chętny, to ja się dostosuje :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 31 lip 2011

JARMAAAAAARK JEST BOSSSSSKI!!!!
hellou, jesteśmy kobietami, lubimy oglądać pierdołki tak :rolly:

w ogóle ja byłabym PRZESZCZĘŚLIWA, gdybyś przyjechała Egg ;DD super byłoby Cię poznać!!! *_____* (a przy okazji będzie pretekst żeby Maru wyrwać z tego jej Wejherowa i żeby się z nami spotkała tysz :rolly: <3)

mi wsio ryba, jaki dzień ;DDD więc myślę, że zrobimy tak: Eggie, decyduj bo masz najdalej :rolly:
Obrazek

Wróć do „Spotkania”