3miasto

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: 3miasto

Postautor: Eggie » 31 lip 2011

Ponieważ Ewel mnie po długiej dyskusji sprasza na przyszły tydzień na spotkanie z nią i resztą bandy do Katowic, to niech i ten czwartek będzie ^^ W czwartek rano się pakuje i przyjeżdżam :)
Tylko mi powiedzcie, czy macie takie zwyczaje posiadów etc bo wtedy wezmę rzeczy na nocowankę. Jak nie, to po prostu, wrócę jakimś wieczornym pociągniem :)

Kibou, super <3

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 31 lip 2011

no ja zapraszam do mnie, o ile nic się nie wydarzy, a nie powinno ;D jak coś to wyślę zaraz mój numer^^
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 01 sie 2011

Ja pewnie bym wpadła jakoś po 16 najwczesniej, jako, że mam święty obowiązek siedzenia z siostrą całe wakacje -_-

Pierdoły, pierdoły ^_______^ aż się sama cieszę ...tzn nie wiem jak wy, ale ja na jarmarku to mogę spędzac cały dzień, oglądając wszystko od kolczyków, po sznurowadła, deski do krojenia, wanny z hydromasażem, antyczne widelce i koce z owczej wełny. Oczywiście zmiatając przy tym po drodze wszystkie stoiska spożywcze - lody, gofry, cistka, krówki, lizaki, żelki :roll: :roll: :roll: ( oszczędzam tylko chleb ze smalcem _^_ )
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 sie 2011

Maru pisze:Ja pewnie bym wpadła jakoś po 16 najwczesniej, jako, że mam święty obowiązek siedzenia z siostrą całe wakacje -_-

Pierdoły, pierdoły ^_______^ aż się sama cieszę ...tzn nie wiem jak wy, ale ja na jarmarku to mogę spędzac cały dzień, oglądając wszystko od kolczyków, po sznurowadła, deski do krojenia, wanny z hydromasażem, antyczne widelce i koce z owczej wełny. Oczywiście zmiatając przy tym po drodze wszystkie stoiska spożywcze - lody, gofry, cistka, krówki, lizaki, żelki :roll: :roll: :roll: ( oszczędzam tylko chleb ze smalcem _^_ )

Ja też!!! A tam mnie jeszcze nie było, więc na pewno będzie super ^^ Proszę mnie powstrzymywac od kupowania, bo ja się nie kontroluję :D
Maru, a siostra w jakim wieku? Może jakąś sąsiadkę/babcię/ innego relative uprosisz żeby posiedział ten jeden dzień? :)
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Eggie pisze:Maru, a siostra w jakim wieku? Może jakąś sąsiadkę/babcię/ innego relative uprosisz żeby posiedział ten jeden dzień?

Siostra ma 8 lat i ...nie prosze, nie podejmujmy tego tematu, bo jak zacznę się żalić to nie będzie końca _^_ ...Gdybym ją mogła gdzieś odsprzedać, to bym to dawno zrobiła, ale podziękujmy za to wszyscy mojej matce, że sie pokłóciła z całą rodziną :rolly:

< Chociaz aktualnie mam taki humor, że mogłabym ciskać nożami i jestem w stanie jej powiedzieć, żeby sie zwolniła z pracy i z nią siedziała, bo ja mam dosyć -_->
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Maru pisze:
Eggie pisze:Maru, a siostra w jakim wieku? Może jakąś sąsiadkę/babcię/ innego relative uprosisz żeby posiedział ten jeden dzień?

Siostra ma 8 lat i ...nie prosze, nie podejmujmy tego tematu, bo jak zacznę się żalić to nie będzie końca _^_ ...Gdybym ją mogła gdzieś odsprzedać, to bym to dawno zrobiła, ale podziękujmy za to wszyscy mojej matce, że sie pokłóciła z całą rodziną :rolly:

< Chociaz aktualnie mam taki humor, że mogłabym ciskać nożami i jestem w stanie jej powiedzieć, żeby sie zwolniła z pracy i z nią siedziała, bo ja mam dosyć -_->

No nie bedę zachęcać do przemycy w rodzinie, nieważne, jak bardzo bym cię chciała zobaczyć ^^ Ale może jeszcze znajdziesz jakiś sposób, rozejrzyj się, ok? ^^
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Ej no ale chyba nie będziesz się zbierac przed 16? :puppy:
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Maru pisze:Ej no ale chyba nie będziesz się zbierac przed 16? :puppy:

Mam dylemat - jeśli nie pojadę o 16 coś, to kolejny bezpośredni mam o 20 za 15 bodajże. Ai zaprasza do siebie, więc może posiedziemy na piwie czy czymś tam dłużej i prześpie u niej. W Gdańsku głównym mam być o 11, z rozkładu wynika, więc jeszcze z rodzicami skonsultuje czy nic nie ma w pt i wtedy sie zobaczy. Jak nie, to mam czas od 11 do jakiejś 19 (to jest chyba bardziej prawdopodobny scenariusz bo w pt mieliśmy chyba gdzieś rodzinnie jechac...) :)

Tak czy siak, jak dojedziesz na 16 to jeszcze będę :) A z Wejherowa ile jest do Gdańska?
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Samą kolejką to 1h 15 minut :/ ( a ja jeszcze 20 minut od dworca mieszkam :rolly:)

Ale pogadałam z druga siostrą, czy by nie opóźniła swojego wyjazdu ( swoja drogą i tak juz go przełożyła , żebym mogła iść z koleżanką na wystawe -_-, więc stwierdziła, że chyba może jeszcze poczekać _^_) tylko musi się jeszcze skontaktować ze swoja koleżanką do której jedzie i bedzie git (:

Czyli zbiórka w Gdańsku o 11? ^___^

< swoja drogą to frustrujące, że nie mogę się nigdzie ruszyć :grumble: >
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Maru pisze:Samą kolejką to 1h 15 minut :/ ( a ja jeszcze 20 minut od dworca mieszkam :rolly:)

Ale pogadałam z druga siostrą, czy by nie opóźniła swojego wyjazdu ( swoja drogą i tak juz go przełożyła , żebym mogła iść z koleżanką na wystawe -_-, więc stwierdziła, że chyba może jeszcze poczekać _^_) tylko musi się jeszcze skontaktować ze swoja koleżanką do której jedzie i bedzie git (:

Czyli zbiórka w Gdańsku o 11? ^___^

< swoja drogą to frustrujące, że nie mogę się nigdzie ruszyć :grumble: >

Tell me about it -_-

No ja będę o 11 na stacji ^&^ Jak zechcecie mnie odebrac, to 11, jak mamy się spotkać gdzieś indziej to 12.30 bo ja na pewno zabłądzę, z góry uprzedzam :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 01 sie 2011

ależ odbierzemy Cię, odbierzemy :) rozumiem że w Gdańsku Głównym?
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 01 sie 2011

hehehehehehehehehehehehehehe /jaram się tym wszystkim ;DDDD

ogólnie Maru daj znać którą skm będziesz jechać, to się dosiądę
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Eggie pisze:bo ja na pewno zabłądzę, z góry uprzedzam

Z dworca do Jarmarku jest jakieś 10 minut, musiałabys się bardzo postarać, żeby bładzić 1,5h :rolly:

Swoją drogą im wczesniej tym lepiej, mniej ludzi będzie (: . Albo jak będziesz zmęczona podróżą, to można gdzieś po drodze wpaść posiedzieć przy kawie czy cóś ^______^
....mozna jeszcze wpaść do Madisona na darmowe siku, bo to też mój stały gwóźdź programu ... :rolly:

Kibou pisze:ogólnie Maru daj znać którą skm będziesz jechać, to się dosiądę

pewnie pojade 9.42 ode mnie, u ciebie będzie 10.05 :P
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 01 sie 2011

hahhh no ja się też jaram, tak się cieszę że poznam wreszcie Eggie i Maru :> i w ogóle yayayay ;DDD
no to my się spotykamy na peronie tak? ;>
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

W ogóle ja mam teraz stresa, że uciekniecie jak mnie zobaczycie i w ogóle :puppy: , bo ja jestem awkward, a zanim sie przyzwyczaje i rozkręce to mija miesiąc :rolly:

Bedę dłubać dziury patyczkiem jak Tamaki _^_
Obrazek
- Król Julian

Wróć do „Spotkania”