okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 16 kwie 2010

Azzel, kurde, czyją ty stronę trzymasz? (to pytanie retoryczne, bo przecież po twoim ostatnim poście to bardziej niż oczywiste). twoje konto też usuwam!

har har, ale jestem zła. oj.

lol, myślicie ze bede paradować z wielkim sercem przypiętym do odziezy WIERZCHNIEJ? ej sry, płaszcz kaszany z lansiarskim kołnierzem wam nie styka? :D

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 kwie 2010

jak zobacze plaszcz kaszny to wybacze ci brak serca xD

a srly, to tak tylko zarzucilam motywem.. mamy duzo czasu, to pomyslcie czy bawimy sie w takie rzeczy czy nie.. i czekamy na Azie nastawiajaca ucha i probujaca nas zidentyfikowac..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 16 kwie 2010

ej widzieliśta moje foto, to chyba mnie poznacie;d (taaaa:D)

ja tam sie dostosuje, cokolwiek postanowice, to zrobie (mogę zrobic i zalozyc maskę imitującą twarz siwona. <3)

ale tak na wszelki wypadek, gdyby moje zdolnosci manualne zawiodły, to ja proponuje sie odpowiednio wczesniej wymienic numerami telefonów;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 kwie 2010

to ja sobie dorobię wielkie ucho i będę z nim chodzić i nasłuchiwać ;p
w ogóle Kells ja tylko stwierdziłam fakt, nie tam żadne strony,phy;p

huh, jak się z Reirą i Ewą spotykałyśmy to nawet nie trza było owych nr tel wykorzystywać, dziwnych inaczej poznaje się z daleka:D z resztą, wydrukuję sobie wasze zdjęcia i będę rozdawać ludziom czy przypadkiem nie widzieli was - powiem że to seryjne mordercze gwałcicielki - myślę ze wtedy zrobi się duża przestrzeń wokół was i znajdziemy was bez problemu;p
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 17 kwie 2010

ej no, zawsze się idzie poznać :> wrzućcie (wrzućmy? ;p) foty do tego topiku (bo nie wiem czy w tym ze zdjęciami jakieś były?) do tego 30 i na moje to nie będzie problemu. chociaż oczywiście wszystkie wcześniejsze pomysły też można wdrożyć w życie, haha <ale nie liczcie na mnie, że się skosplejuję XD>

btw, moje szanse na przybycie rosną ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

nie mam zdjęć :p w ogóle klisze chciałam wywołać, kręcę mym aparatem i kręcę... otwieram... kurcze... albo aparat nie chciał mi dociągnąć kliszy... albo po prostu w ogóle nie robił dotąd zdjęć oO kunic świata, w ogóle na pewno się znajdziemy, oi, wierzę w to:p
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 17 kwie 2010

nie ma foty to strzelasz kospleja albo serducho, Azzel XD
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 17 kwie 2010

kosplej, kosplej, kosplej!:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

phy! <aż nie wiem co powiedzieć xD wiem, prześpię się z tym problemem;p>
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 17 kwie 2010

Akire przybądź! Wiem jak wyglądasz! xDD Gadałam z Tobą! (nawet jeśli tego nie pamiętasz xDD)

Ja się mogę przebrać za Oskara z Hana Kimi, bo mam złotą pelerynkę xDD (co prawda zbyt wąska jest, no ALE złota xDD)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 kwie 2010

Azzel pisze:to ja sobie dorobię wielkie ucho i będę z nim chodzić i nasłuchiwać ;p

ja chcę to zobaczeć! seriously!

akire pisze:nie ma foty to strzelasz kospleja albo serducho, Azzel XD

yeah!

jak nikt sie nie dokopał.. to ja:

Obrazek
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

mam coraz wieksza ochote na kozplej.. patrzcie co znalazlam http://www.allegro.pl/item989206618_per ... iensk.html
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

waaaah, ale super peruka!!! byłabyś jak momo!:D mega!

bylisbysmy wypasioną parą... ile masz wzrostu? bo jako ksiązę kaszana wypadałoby zebym była wyzsza od ciebie;d

btw, myslisz ze jak wpisze w wyszukiwarke allegro 'płaszcz Kasaby' to tez znajde?:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha, pojecia nie mam.. ja mam 170 cm xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

o nieee! wysoka jestes! bede zaledwie 2 cm wyższa od ciebie-jaki tam ze mnie ksążę kaszana w tym momencie... :cry:

Wróć do „Spotkania”