okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 kwie 2010

haha! to ubierzesz buty na koturnach takich 10 cm xD

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 17 kwie 2010

lovegood pisze:Akire przybądź! Wiem jak wyglądasz! xDD Gadałam z Tobą! (nawet jeśli tego nie pamiętasz xDD)

haha, na pewno pamiętam, tylko nie wiem, w sensie, nie mam Cię zidentyfikowaną po nicku XD ja wszystkich pamiętam z twarzy i w ogóle, ale dopasowanie imiona/ksywki to już druga sprawa.

btw, też nie mam sensownych fot O_o sama sobie zrobiłam problem, hah. wrzucę potem parę mało sensownych, to sobie wyobrazicie z tego rzeczywistość :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 kwie 2010

aaa, przerażacie mnie... jak mam się kosplejować jak czeka mnie ok 4-5h podróży z bagażem, jeszcze część po nocy - co jak zatrzymają pociąg bo dojdą do wniosku ze jakiś psychopata jedzie pociągiem?? xp w ogóle zwątpiłam w spotkanie z wami, skrzywicie mi jeszcze mózg za bardzo :p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 17 kwie 2010

oglądając azjatyckie dramy i słuchając azjatyckiej muzy człowiek i tak ma już skrzywiony mózg, wiec nie ma się czego bać-gorzej nie bedzie;d

to okropne, wiedzialam, ze moja milosc do siwona przerzuci sie na suju, no i tod wczoraj nie moge wylaczyc 'it's you' hahaha;d w ogole to nie jest moja estetyka muzyczna,. zueplnie nieeee, ale ten song jest taki addictive, ze ja nie mogeeee (ale offtop;d)

musialam to z siebie zrzucic, no;d

evelinux, to ja faktycznie ubiore jakies obcasy! ze tez nie wpadlam na to! (tylko ze z kolei... książę na obcasach/platformach???) :D:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Azzie, nie chce cie martwic ale kells ma racje.. jak by na to nie patrzeć to my już jesteśmy o wiele bardziej skrzywione niz przeciętny obwyatel Polski..

haha.. kells, no joking, z samej ciekawosci az jak bym wygladala w tym rozowym gownie na glowie zamowilam se ta peruke.. jak nie bede w tym wyglada jak dziecko z niedorozwojem to zebys wiedziala ze to ubiore..choc w moim przypadku to wielce prawdopodobne ze tak wlasnie bede wygladala xD

Azzie, tutaj nikt nie wzywa do kozpleju.. nooo wayyy.. ale wiecie.. przez mysl mi przeszla wizja rikli w jej krowim stroju.. >_<""

kells pisze:evelinux, to ja faktycznie ubiore jakies obcasy! ze tez nie wpadlam na to! (tylko ze z kolei... książę na obcasach/platformach???) :D:D

że się tak wyraże.. kij jeden xD

a tak offujac, wiecie jaki jest mocny motyw na koza?
Obrazek
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

o lol, to ja zamawiam sweetheart! :D:D

ej powaga kupilas ta peruke? ej jestem z ciebie dumna, rili!!! łahahahaha, ubierz ją 30go, blagaaaam! :D:D (a myslalam ze to ja mam glupie pomysly:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ja mam jak najbardziej duuużo glupich pomyslow.. i uwielbiam wydawac kase na nieprzydaytne do niczego rzeczy..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

osh, zaraz się okaże ze przebieramy się za Rainie z rożnych dram xD <ewentualnie jej połówek dramowych>
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

suuuperrr! to by pasowało, bo aj chce byc tao hua (dobrze pamietam imie rainie z miss no good? nie chce mi sie sprawdzac;d)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

nie no, tak sobie myslalm o postaciach ktore sie wybitnie czyms odrozniaja od innych i mi po prostu przyszedl do glowy ugly mushroom head..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

mi przypomina się Rainie zmokła kura, ale to mimo wszystko za mało charakterystyczne... no ale grzybek to niezła opcja...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 17 kwie 2010

Łomatkoboskojezusowo, przez was się zaczęłam zastanawiać nad jakimś kosplejem XD. Chociaż na razie mi nic nie przychodzi do głowy (może to i lepiej, bo pewnie wymyśliłabym coś takiego, że by mnie do pociągu nie wpuścili :P).
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 17 kwie 2010

ja się was zaczynam bać XD znaczy się, ja się ogólnie ludzi w kosplejach boję (naprawdę!) więc proszę, zadbajcie o moje nerwy i jakoś dyskretnie to przeprowadźcie ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ok! ja będę dyskretną kaszaną.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ja nie wiem czy kaszana może być dyskretna, ale być może to temat dyskusyjny...;p
Obrazek

Wróć do „Spotkania”