okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 kwie 2010

whatever, będzie co ma być.. ja siepoki co do niczego nie deklaruje, poza tym ze tam się pojawię :)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 17 kwie 2010

ale jestes killjoyem!!! psujesz całą zabawę;d

a kaszana moze byc dyskretna - po prostu na płaszcz narzucę czarną pelerynę pożyczoną od sunako-chan;d
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 kwie 2010

i będziesz przemykać między ludźmi z czaszką w dłoniach.... LOL.........................................................
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

noooo i moze napotkam po drodze jakiegoś KAME<333

ej ludzie, ale jestescie wybredni, nic wam sie nie podoba. chcialam juz sie pzrebrac za miss no good, za dyskretną kaszanę, za sunako... chcialam nawet zrobic se maske z twarzą siwona! jak ja sie poswiecam a wy co? :lol:
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 17 kwie 2010

Przebierz się za dyskretną kaszanę z twarzą Siwona i wszystko będzie ok :D
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ej sorry ale jak by to wyglaądało gdybym zmieszala siwona z kaszaną? (jezusie najmilejszy, wlasnie mi sie przypomnialo ze ktoś w wątku 'oh my lady' kiedys napisal ze siwon czasem wygląda jak kaszana. i nie mam tu bynajmniej na mysli księcia kasaby:D
(chyba nie powinnam się z tego smiac w sumie...;d)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

tak, napisała, a ja przyznałam rację ze dla mnie to kaszana xD czyli dostaniemy dyskretną kaszanę z twarzą siwona,wdziękiem miss no... oraz pelerynką sunako,nie mogę sie doczekać przyjazdu:D kupię chyba nawet do aparatu klisze:D
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

... i popcorn kup - bedzie jak w kinie :D

przyznalas...jej...racje....ze...(ojezusie) zeee....<z trudem łapie oddech> ze Si..Si...Siwon wygląda j..j...jak ka...kasz..KASZANA?!

jesteś na mojej bardzo czarnej liście. strzeż się!
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 17 kwie 2010

Mamusiu, o co Wam chodzi od 8 stron? xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

popcorn, do tego duże okulary i doczepione uszy xD wiem, jestem zua - ale Siwon mnie nie rusza, no może trochę mi sie podobają te jego miny, ale na pewno nie jego klata xp

Love, dobra, ja nie wiem, sama zgubiłam wątek juz o co sie tu rozchodzi, milknę xp
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no Azzel, nie milknij mi tu, tylko sie tlumacz! bo to mnie nie przekonalo...jak mozna ni ekochac swionniego? tzn ok, ja zwykle nie lece na kaloryfery, wole takie chuchra jesli chodzi o facetow, ale to nie dla kaloryfera kocham siwona:D on ma cos takiego w spojrzeniu. no i te jego Brwi przez duze "B":D

lovegood - obczaj swojego shoutbpoxa na last.fm;] i nie narzkekaj, w koncu tu sie umawiamy na spotkanie, a te informacje ktore wymieniamy sa NIEODZOWNE! bo gdybym ni epoinformowala wszystkich ze bede przebrana za kaszane z twarza siwona i peleryną sunako, to kto by mnie rozpoznał:>
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 kwie 2010

ja biorę aparat. nie ma co! srsly.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

jesli chodzi ci o aparat, to ja wezme na 100%!:D musimy uwiecznic takie wazne spotkanie!!!! a poza tym... podejrzewam ze to bedzie jedyna okazja zebym zostala uwieczniona jako dyskretna kaszana.
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 18 kwie 2010

Ciekawe ile będzie trwało zakończenie roku, bo jechać tak oficjalnie zaraz po to może być śmiesznie xD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 18 kwie 2010

Nie no Av, ja myślę że koło 13 będziemy wolne ;p a jak nie to się zmyjemy haha xDD

Btw odnalazłam swoją bratnią duszę hahaha xDD

Wróć do „Spotkania”