okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 08 kwie 2010

uh, 23 mi średnio, ale obejść się można i beze mnie xD anyway, daj znać jakbyś Akire wiedziała czy jedziesz czy nie, jak nie to spotykajcie się, a ja przemyślę czy stać mnie na podróż do domu przez Katowice xD <yh, te nieszczęsne urodziny siostry:/ jeszcze 40zł kara w bibliotece oO>

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 kwie 2010

kurczaczki.. akire, nom, to sie zastanawiaj..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 08 kwie 2010

e nie, to tak źle. to ustalmy na tego 30, bo zawsze jest szansa, że jednak będę, a tego 23 Azzel na pewno nie będzie. więc w sumie lepiej 30, nie?
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 08 kwie 2010

hah, 30 mam zakończenie roku szkolnego, ale potem mogę się wyrwać i bym (może) z Avi przyjechała xD (ale zapewne już od razu do Katowic bo mam daleko do stacji Tychy :-P ale to się okaże).

Btw akire, Ty jutro będziesz w Krakowie przed Magnificonem? Bo coś tam na Dżonyslandzie pisałaś... :-)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

hem, to może jednak ustalcie ten 23 xD Bo jak większości średnio pasuje to chyba jednak lepiej iść za większością bo spotkanie nie wyjdzie:p a ja jeszcze przebadam możliwości mojego portfela, no i w końcu nie wiem nawet czy moja siostra by była nawet w domu wtedy, a zawsze mogę jej zostawić tydz wcześniej niespodziankę;) <ale poskładam moje przemyślenia w sobotę dopiero co i jak xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 08 kwie 2010

Chociaż się nie znamy, bo mnie tu mało, to chętnie bym pojechała sie zapoznać ^^ pozdrowienia z Bielska.
Z tym, że 30 to najgorszy termin dla mnie xD" Po czterech egzaminach, przed wylotem do Londynu. Będę w Katowicach dzień później, bo mam samolot o szóstej rano ^^ Tyle, że to chyba nie za fajna pora xD
Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Czekają: 14 Sai no Haha | Gokusen 1
Bez listy w sygnaturze nie połapię się co i jak XD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

czyli niebiosa mówią że 23 jest chyba jednak lepszy xD Greta, w końcu o to chodzi by się poznać ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

23 mnie nie ma, mam wycieczkę szkolną! XD
Ja to może jakimś cudem maj, a tak to czerwiec. Niestety kwiecień od 22 do końca mam bardzo napięty, wycieczka, egzaminów od cholery, a potem długi weekend w Londynie. W maju też mam jeszcze cztery egzaminy i to nie wiadomo dokładnie kiedy, może jakiś będzie na początku czerwca (niee! _^_ 01.06 jest konkurs tańca i musimy mieć parę dni wolnych żeby się znęcać nad układem, a potem to ja już wakacje chcę)... Tak więc ja bardzo chętnie, ale najbezpieczniej w czerwcu xD
Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 08 kwie 2010

ech no normalnie mi sie zazdrosc zalacza - czy wy ludzie nie mozecie sie umawiac gdzies blizej mnie??? xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

czerwiec... sesja...obrona nienapisanej pracy xD średnio, to coś czuję ze zostaniemy na razie przy najbliższym czasie, a przecież nie szkodzi się częściej spotykać, nie?;p póki chęci są to jakoś damy radę xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

To ja chcę lipiec! XD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 08 kwie 2010

ludzie, ja mam maturę za chwilę, a tak nie marudzę xD to tylko kilka godzin wyjętych z życia xD (których nikt Wam nie zwróci ahahaha xD)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

eh, dobra, ja proponuję wam 23 i dojdźmy do konkretów albo dawajcie terminy które pasują <lipiec też dobry teoretycznie xD>, no, i już:p
Obrazek
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

No ja też generalnie nie marudzę, ale gdzieś w końcu trzeba ;p
Chociaż uświadamiam sobie, że to już tak blisko przez cały czas xD <offtop>
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 kwie 2010

ja proponuje.. tak: w lipcu tez nam sie nikt spotkac nie broni. a mnie by bardzoiej 30 pasowal bo potem jeszcz eponiedzialek jest wolny i tak jakos fajniej brzmi xD xD

w pierwszym poscie zrobilam ankiete.. glosujcie i sie decydujcie kiedy wam pasuje
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „Spotkania”