okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 18 kwie 2010

lovegood pisze:Nie no Av, ja myślę że koło 13 będziemy wolne ;p a jak nie to się zmyjemy haha xDD
Zależy na którą będzie zakończenie...najwyżej udamy jakiś cosplay :D

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 18 kwie 2010

Cosplay dragon zakury xD Ja sobie dopnę różowe pasemko i będę moim mężem :-D
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

lovegood pisze:Cosplay dragon zakury xD Ja sobie dopnę różowe pasemko i będę moim mężem :-D
A ja co? trąbkę mam pożyczyć?
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 18 kwie 2010

lovegood pisze:Btw odnalazłam swoją bratnią duszę hahaha xDD

IT'S ME, IT'S ME, IT'S ME!!!!! :* :* :* :D
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Avalia pisze:
lovegood pisze:Cosplay dragon zakury xD Ja sobie dopnę różowe pasemko i będę moim mężem :-D
A ja co? trąbkę mam pożyczyć?

Jak bardzo chcesz robić za Pi, to polecam szukanie kogoś kto ma trąbkę ;p
Chyba że gokusenowy cosplay zrobimy, to Ty będziesz mogła robić za któregoś z tych dzieciaków, a ja zakładając opaskę moge robić za mojego męża i tak xD (co by nie było i tak cukiernik <3 xD)

Kells :*
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

lovegood pisze:Chyba że gokusenowy cosplay zrobimy, to Ty będziesz mogła robić za któregoś z tych dzieciaków, a ja zakładając opaskę moge robić za mojego męża i tak xD
To się zdecyduj który Gokusen bo dzieci są w 3 a cukiernik w 2 serii xD

Najwyżej skończę jako Yankumi :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 kwie 2010

Yankumi jest chyba najłatwiejsza.. dwa kuce i czerwony dres.. no pleaseeee.. >_<"
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 18 kwie 2010

I okularki! :D
Złote, okropne, mam identyczne xD a jaką miałam radochę jak ją w nich zobaczyłam...
Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Czekają: 14 Sai no Haha | Gokusen 1
Bez listy w sygnaturze nie połapię się co i jak XD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

w ogole tak z ciekawosci wklikalam "restauracja japonska katowice" w google i mi wyskoczylo to: http://www.nigiri.pl/index.php?id=menu

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&client ... CBEQtQMwAA i na mapce to nie wyglada jakby to bylo jakos strasznie daleko od dworca..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

kiedys chcialam tam isc, ale nawet nie wiem dokladnie gdzie to. ale moja kumpela byla wczoraj na sushi chyba w kato, moge sie sorientowac bo moze to tam;)

ale tak opbadalam tą galerie i... na takie spotkanie to chyba sednio sie takie miejsce nadaje. jest takie eleganckie, a ja nie moge zagfwarantoewac ze podczas poidniecania sie dramami, aktorami (tudzież indie - Lovegood :* ), bede potrafila siedziec wyprostowana i zachowywac sie jak na mlodą damę przystalo lol;d
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

zawsze mozna iść do Silesi, tam mozna syf zrobić xDD
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

lol no mozna ale to trzeba byloby sie przejechac tramwajem czy cos.

ja w sumie nawet myslalam o jednej takiej knajpie, wlasciwie restaracji, ładnie tam, schludnie, nie smierdzi papierowsami (pamietam ze to byl jeden z wymogów!) i jest sporo miejsca. moze wpadne tam w tygodniu zobaczyc dokladnie jakie maja stoliki bo jednak nas 6 bedzie:) a w ogole to mnysle ze dobrze byloby zrobioc gdzies jakas rezerwacje bow piatkowy wieczor w cenrum kato mzoe byc ciezko znalezc stolik dla 6 osob;)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hehe.. ja sie zgadzam na cokolwiek zaproponujecie xD moze akurat nie teraz, bo sie poznawac bedziemy i w ofgole.. ale kiedys bym sie chetnie w takie miejsce wybrala, bo raz nigdy nie bylam w takiej restauracji, dwa u mnie takich nawet nie ma, i trzy nie mialbym z kim isc nawet jakby byly.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

nno to co za problem-zwolamy zlot nr 2!:D

ja mam w sosno calkiem niedaleko uczelni orientalną knajpę. tanio i pysznie. ostatnio zajadalismy sie sushi i pan kelner sie ze mnie smial ze nadal nie umiem poslugiwac sie paleczkami (chyba mam slabą koordyacje ruchową palców, bo kurde za cholere!:D)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 kwie 2010

jeja, sushi wczoraj jadłam xo zawijane kartką z nowej ryzy papieru xp
nie 7 osób?
w ogóle już jakiś klub miłośników siebie nawzajem się nawiązał, zuo ;<
Obrazek

Wróć do „Spotkania”