okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 18 kwie 2010

no, też czuję się odrzucona ;<

te restauracje na mapce są nie tak daleko bardzo. na pewno jedna wiem gdzie jest bo ją widziałam przez szybę, ale nie wiem czy tam było elegancko... ja nigdy sushi nie jadłam, nawet nie wiem czy lubię.

a o jakiej knajpie myślałaś, Kells? :> bo ja się coś niecoś orientuję, może akurat kojarzę.

Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 18 kwie 2010

faktycznie, 7! sry, ze jedna osobe pominelam;) TYM LEPIEJ ZE NAS WIEEJ!

Azzel, córko marnotrawna, gdzieś ty się cały dzien podziewała! az mi ciebie brakowało:D

ZUO?! ej to chyba dobrze ze sie lubimy, nie? mamy się obrzucać mięsem, czy co?:D

akire pisze:a o jakiej knajpie myślałaś, Kells? :> bo ja się coś niecoś orientuję, może akurat kojarzę.

myslalam zeby moze pojsc do city rock. tam jest klimat calkiem fajny (wystroj mi sie podoba-lada imitująca gitare i podwieszane motocykle...czy co to tam bylo podwieszonego) - jest dosc blisko przynajmniej (a wygląda tak: http://www.cityrock.pl/galeria-imprez-cityrock/category/3-cityrock-wyglad ), ale Akire-moze ty masz jakies propozycje, bo ty chyba z kato jestes nie?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 kwie 2010

kells pisze:ja mam w sosno calkiem niedaleko uczelni orientalną knajpę. tanio i pysznie. ostatnio zajadalismy sie sushi i pan kelner sie ze mnie smial ze nadal nie umiem poslugiwac sie paleczkami (chyba mam slabą koordyacje ruchową palców, bo kurde za cholere!:D)

w sosno.. myslisz o tej knajpce z jakims wietnamskim żarłem jak sie idzie w strone Żylety?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

evelinux pisze:
kells pisze:nno to co za problem-zwolamy zlot nr 2!:D

ja mam w sosno calkiem niedaleko uczelni orientalną knajpę. tanio i pysznie. ostatnio zajadalismy sie sushi i pan kelner sie ze mnie smial ze nadal nie umiem poslugiwac sie paleczkami (chyba mam slabą koordyacje ruchową palców, bo kurde za cholere!:D)

w sosno.. myslisz o tej knajpce z jakims wietnamskim żarłem jak sie idzie w strone Żylety?

o nie nie! zadne wietnamskie i zadna zyleta!!!! ta knajpa o ktorej mowie jest w samiuśkim centrum;)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 kwie 2010

aha, a to nie orientuje sie.. w centrum to ja znam tylko Plaze xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no to to jest bardzo niedaleko plazy:) moze jakies 3-5 minutek od plazy.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

kells pisze:myslalam zeby moze pojsc do city rock. tam jest klimat calkiem fajny (wystroj mi sie podoba-lada imitująca gitare i podwieszane motocykle...czy co to tam bylo podwieszonego) - jest dosc blisko przynajm,niej, ale Akire-moze ty masz jakies propozycje, bo ty chyba z kato jestes nie?

no tam nie jest najgorzej, chociaż mi się tak kojarzy nooo... chodziłam tam na pizze po zakończeniu roku i te rzeczy, bo moja podstawówka+gimnazjum są jakieś 3 minuty stamtąd. a dziadek mieszka naprzeciwko XD ale fakt, że tam może nie być dymu i może będzie się dało pogadać spokojnie. jak nic innego nie wymyślimy to może być :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no to jest jedyna taka przestronna knajpa ktora mi przychodzi do glowy. przestronna i schludna. i bez dymu:D bo jesli chodzi o puby to jest mnostwo, no ale... bedzie śmierdziec. a takich typowych kawiarni to ja nawet nie znam. tzn znam, ale takie w samym centrum i one sa bardzo maleńkie i baaardzo drogie:D
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 18 kwie 2010

ludzie pamiętajcie że ja biedną maturzystką jestem xD wybierzcie coś, na co mnie bedzie stać, albo zaoferujcie się że mi kupicie sok xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 kwie 2010

Azzel, córko marnotrawna, gdzieś ty się cały dzien podziewała! az mi ciebie brakowałoVery Happy

"aż"? T__T
no, też czuję się odrzucona ;<

Akire zrobimy swój kącik dwuosobowy odrzutków? *SNIFF*

hm, ja tam bardzo wymogów na knajpy nie mam <no, tyle by mi uszy nie odpadły>, w razie czego mam nadzieje ze wywietrzeję w pociągu dopóki nie dojadę w dom, w razie czego będę rodzicom kląć na wrednych palaczy w pociągu xp dobrze ktoś tu zauważył - piątek wieczór, może się okazać ze nie będzie szans na wybrzydzanie.
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 18 kwie 2010

akire pisze:no, też czuję się odrzucona ;<

Akire, no wiesz >.<
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Azzel, nie probuj we mnie wzbudzic poczucia winy! i nie łap mnie za słówka, beboku! brakowało mi ciebie KROPKA. :D
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

lovegood pisze:
akire pisze:no, też czuję się odrzucona ;<

Akire, no wiesz >.<

no co! ;p

ja jestem biedną studentką, to brzmi jeszcze gorzej niż biedną maturzystką ;) a Wy jesteście pijące/niepijące bo nie/nie pijące z zasady (te co mogą ofkors ;p)? tzn. mam się nastawiać na jakieś piwo czy raczej nie?
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ja jestem jak najbardziej chętna na piwo, ale jeśli wszyscy bedą bezalkoholowi, to ja się dostosuję;)

chyba ze zamawiamy SAKE! ale to wtedy na pewno nie w city rocku:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 kwie 2010

w sumie jak będę miała z kim piwo pić to się z chęcią napiję^^

Kells, czyżby dlatego ze musi być równowaga i ktoś komu się Siwon nie podoba? ;D

ja tak ponowie pytanie póki tyle osób jest - jest tam na dworcu jakie miejsce na większy bagaż? mam juz wizję co by dać koledze by zawiózł mi go o ile bezie jechała do domu no ale mimo wszystko niepewna to rzecz...
Obrazek

Wróć do „Spotkania”