okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 kwie 2010

licencjackiej >< jeszcze tylko chwilka na forum i naprawdę wracam do jej pisania xD

Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 kwie 2010

ale czekaj bo nie ogarniam... musisz oddać pracę licencjacką do 30 kwietnia? lol, ja swoją oddałam po 20 czerwca:D:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 kwie 2010

termin promotora xp czyli mam nadzieje ze jeszcze mam miesiąc ale wolę trzymać się tej daty to mnie zapędza bardziej do pisania <marnie bo marnie ale jednak...>, zwłaszcza dziś, po stworzeniu pół strony skończyłam na wernisażu, bitwie filmów krótkometrażowych a ostatecznie trafiłam na drogę donikąd z czeskim piwem, eh...zuoooo.
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 21 kwie 2010

lol, a tak nas przekonywalas ze bedziesz pisac!:D ale znam to, zamiast pisac moją mgr, robie 7465939870430 innych rzeczy, niewazne jakich, byle czyms zając myśli (głównie oglądam za dużo dram;d)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 kwie 2010

Azz!! marsz do roboty!! tyle. <sama idzie udawac ze nie musi pisac pracy mgr>
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 kwie 2010

eh, doszła mi praca na poniedziałek z etyki biznesu... :/ no nic, zdaje się ze ona ma pierwszeństwo, idę szukać jakiejś literatury, swoją drogą jak znacie jakiejś przykłady podpisywania przez pracowników jakiś nielegalnych, w sensie nieważnych oświadczeń to dajcie znać^^
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 25 kwie 2010

odświeżam temat bo przyszło mi do głowy ważne pytanie;d czy ktoś podejmie się zrobienia rezerwacji w jakiejś knajpie? zostało już kilka dni do piątku, a jeśli wczesniej nie zrobimy rezerwacji to już widze jak znajdujemy gdzies wolny stolik na tyle osób...
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 kwie 2010

eee.. jesli o mnie chodzi to mozesz sie tego ciezkiego zadania podjac :) ja sie na kato nic a nic nie znam.. i nawet nie wiem gdzie mamy isc.. wiec.. wiesz kells, ja przyjezdzam na gotowe :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no ja sie tez jakos super na kato nie znam...pamietam z ektos tu byl z kato, nie? kurde bo ja nie mam za bardzo kiedy zrobic rezerwacji - jutro koncze o 19 zajecia, we wtorek w ogole mnie w kato nie bedzie, w srode tez, a w czwartek tez koncze pozno... i nie wiem, no. zreszta jeszcze ni eustalilysmy gdzie ostatecznie idziemy bo ja juz sama nie wiem:<
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 kwie 2010

klubowo-barowo-kawiarniowo-restauracyjna część Kato to czarna magia dla mnie. Jeśli chodzi o rodzaj miejsca - dostosuję się do wszystkiego <byle by było w jakiejś sensownej odległości od dworca>. Akire, wodzu wypowiedz się ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

własnie, czekamy na opinię Akire!
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 25 kwie 2010

te, wodzu, haha. problem leży w tym, że ja jestem w krakowie, więc nie mam jak się przejść do jakiejś knajpy w katowicach, a dziadka nie poślę ;p no ale myślę, że ten city rock byłby wporzo, co Kells proponowała.

btw Azzel łączę się z Tobą w bólu dosłownie, dziś cały dzień nad moją wspaniałą pracą licencjacką siedziałam, calutki, mam już przemielony mózg totalnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

a tam sie robi rezerwacje? czy po prostu sie przychodzi i jest.. czy o co kaman?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

hahaha, dobre:D nigdzie nie każą ci robic rezerwacji, ale to bedzie piątkowe popoludnie+wieczor i to poczatek długiego weekendu wiec... jakos watpie ze przyjdziemy i z marszu bedzie wony stoik dla tylu osób;d ale to tylko moje zdanie, ja tam mogę sprawe olac ale obawiam sie ze wtedy mozemy skonczyc na winie w parku:D

takze no, moze jakims cudem mi sie w tym tyg uda tam pzrejsc, ale obiecac nie moge:< a ile nas w koncu ostatecznie bedzie?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

z deklaracji wynika ze 7 osob. no to dobra, jakbys przechodzila to zarezerwuj.. ja sie tam nie znam.. nawet nie wiem gdzie to jest.
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Spotkania”