okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 25 kwie 2010

spoko moko, tylko to w ogole nie po drodze:D:D ej dobra, jesli jutro mi sie bedzie chcialo to zajrze...ale juz widze jak tam ide po 19:D no dobra, obadamy;d

ej evel, w ogole skad ty jestes?

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 kwie 2010

z misteczka o nazwie Czechowice-Dziedzice :D godzina jazdy pociagiem do Kato.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 kwie 2010

ma ta knajpa stronę czy cuś? przecie chyba można telefonicznie zarezerwować, tylko mam nadzieje ze rezerwacja nie jest płatna, daleko to od dworca w ogóle?
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

tak bardzo daleko to nie, ale mysle ze jakies 10-15 minut szybkim krokiem;)

w sumie fakt, o telefonicznej rezerwacji nawte nie pomyslalam (o jaki zal ze mnie;d) sprawdze to;d
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Rezerwacje:
32 201 05 05

ktoś ma ochotę dzwonić?;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Azzel...czuję od ciebie te wibracje...tak...juz wiem...CHCESZ DZWONIC!:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Kells, to bardziej przez te brwi Si Wona w końcu jutro je zobaczę:p Ogólnie to bym proponowała do dzwonienia kogoś kto tam był i ewentualnie wie gdzie rezerwować najlepiej miejsce:p ale mi to rybka,jak sie nikt nie podejmie to mogę i rezerwować, kasę na komie nawet mam xp
anyway, ja z chęcią zjem tam pizze serową, kto się pisze na to również? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

jak tlyko polecesza to chetnie :D w koncu juz jestem powazna zarabiajaca na chleb osobą xD xD to mnie stać
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ja zawsze polecam pizzę serową:p jam niepoważna i niezarabiająca, wiec nie będę jeść cały tydz by mieć na pizzę, ha!:D
w ogóle to zuo, muszę poszukać lizaków dla was :d

to ktoś tam był w końcu w tej knajpie i może zadzwonić, czy nie ma znaczenia, nie wiem, jest tam działka jakaś dla nie palących po prostu czy coś?
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

lol mnie nie stac bo mi stypednium od 2 miesiecy nie wplynelo, ale trudno, we wtorek cos na korach dorobie, to i ja sie moge na pizze do browarka pisac;d

ja bylam tam raz w zyciu i nie wiem jakie miejsce najlepiej zamowic... ale to chyba wystarczy powiedziec ze dla 7 osob jakis stolik, no;d i godzine podac. moze 17? bo o 16.30 sie spotykamy na dworcu, nie?

ej Azzel, jak to JUTRO ZOBACZYSZ BRWI SIWONA?! no wroc, wroc, wroc.... COOOOOO?! zazdrosc mnie zzera, chcoiaz jesczze nie wiem o co chodzi;d
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

tak, 16:30
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

kochana, przecie jutro poniedziałek:p

yh, to ja mam tam dzwonić? nie ma to jak zwalanie na najbardziej dojeżdżającą;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

:* "najbardziej dojeżdżającą" jak to słodko brzmi :) ale bedziesz miala u nas piwo, how does it sound?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

umiecie zachęcić człowieka xD
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

co? jakie piwo? ona piwo? u mnie? pff!:D

no dobra, zadzownisz i dorzucam sie do piwa (dla najbardziej dojezdzającej, whatever it means, lol:D)

ej JUTRO PONIEDZIALEK uiryicfdjfkdjkdfjkjgkjg wtf!!!!!!

łomatko, ale super! ale nieee, aj czekam do wtorku, a mzoe nawet do wtorkowego popoludnia, bo chce ładnie z napsiami obadac...

Wróć do „Spotkania”