okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 29 kwie 2010

nikt nie powiedział bez sera onegai :D czyli bedzie serowa,ha!:D

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 29 kwie 2010

a ja zrobiłam liste obecności. każdy sie na niej podpisze i zostanie nam pamiątka.. a moze i nawyk.. i nie marudzić mi na osobe ktora sie na niej znalazla.. since to ja przygotowywalam to jest ta osoba i koniec.. na miejscu wybierzemy osobe ktora bedzie robial liste obecnosci na nastepny raz to se umieści brwi Si WOna albo whomever..

no i dobra.. zadecydowalam ze w zyciu kiedys musi byc ten pierwszy raz kiedy sie z siebie robi debila ^^ więc.. wiecei jak mnie jutro znajdziecie na dwocu.. różowe cos to bede ja..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 29 kwie 2010

Tychy powiadamiają, że o 16.08 ich pociąg dotoczy się (znaczy nasz piękny flirt elegancko przyjedzie) do jakże wspaniałych Katowic XD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Avalia pisze:Tychy powiadamiają, że o 16.08 ich pociąg dotoczy się (znaczy nasz piękny flirt elegancko przyjedzie) do jakże wspaniałych Katowic XD

jak to zabrzmiało <lol2> hahaha! Czechowice zawiadamiają, że ich pociąg koło 16:20 powinien dojechać. podejrzewam że Bielsko pojedzie tym samym.. chyba że nie jedzie z Bielska..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 kwie 2010

OO czyli spotkanie się wam jednak uda? ^^ jak fajnie :)
Zdjęcia, zdjęcia XD i miłej zabawy wam życzę
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

będą, będą xD bo my to mamy wszystko na ostatni guzik dopięte xD ;P

nie licząc kells ktora sie nam tu tyle ugadala ze przyjdzie w płaszczu Kaszany i nic..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 29 kwie 2010

evel, masz szczescie ze te twoje wąty taką małą czcioneczką napisałaś!:D ale ja mam dobry wzrok i i tak się doczytalam, beboku! no zaczelam szyc ten plaszcz ale utknelam w polowie bo mam problem ze zlotymi pagonami
:D

ej brwi siwona muszą byc! inaczej nie przyjde!:D

aaa, i oczywiscie zabiore aparat wiec mam nadzieje ze bedzie potem duuuuzo fajnych fotek;)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no whatever.. brwi czy plaszcz.. a moze brwi i płaszcz? xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 30 kwie 2010

umieram, kac i w ogóle módlcie sie bym sie dotoczyła, za pół h mam pociag,aaaa xD
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 30 kwie 2010

My też się zaraz zbieramy :-) Do zobaczenia xDD
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 30 kwie 2010

jak tam spotkanie? :D dzisiaj mama mi powiedziała, że gdybym nie poszła dziś do szkoły to bysmy pojechali wszyscy na weekend majowy do Gliwic a to chyba gdzieś niedaleko Katowic co nie? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

cookie_nut, było genialnie xD Napisze więcej później bo muszę dojść do siebie <moja głoowa...ała xD>

No i Gliwice są jakieś pół godzinki od Katowic ;p
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 30 kwie 2010

Aviku dotarł jakoś cały xD dziękuję wszytskim za spotkanie :*
Me idzie spać, jutro może się wypowie ;)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 30 kwie 2010

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

w ogóle to nie wiem od czego zacząć ale dzieki dzieki DZIEKI wielkie!!!:***** jesteście wszystkie przecudowne i swietnie się bawiłam. już się nie mogę doczekać nastepnego spotkania!!!

wielkie dzięki dla Azzel za prezenty!!!!!!!! Moj Siwon juz patrzy na mnie z honorowego miejsca na biurku, jakie mu znalazłam. jest CU-DO-WNY!!! najlepszy prezent, jaki tylko moglam dostac!:)

nie wiem gdzie się nastepnym arzem spotykamy, bo obawiam sie ze personel w City Rock juz nas nie zechce gościc:D ale co tam, przynmajmniej mielismy pół knajpy dla siebie :D

Kaja, nastepnym razem bedziemy tanczyc do 'sorry sorry'!! obiecaj obiecaj obiecaj!!! aaa, i pamietaj zeby zabrac sie za Prosecutor Princess, bo naprawde warto!!!

Akire-obejrzyj teledysk do 'sorry sorry', napisze ci potem na priva na ktorych sekundach masz się najbardziej skupic:D aa i zorientuj sie, ktory z suju ci się podoba w koncu :D no i zapodaj sobie 'oh my lady' i prosecutor princess!! (bede to reklamowac wszedzie, dgzie tylko sie da!:D)

Evel-jak tylko przerzucisz zdjecia na kompa, to spakuj i wyslij, czy cos!! musze je wszystkie miec!<333 ja tez się tym czym prędzej zajmę:)

Lovegood-a miałysmy się popodniecać indie!! mg, co to się dzieje, nawet nasza muza przegrała dzis w starciu z azją :D

Dwukwiat-i nadal nie uslyszalam jak mowisz o pogodzie po koreańsku!!! nastepnym razem juz nie odpuszcze, masz mi przygotowac całą prognozę! :D

było cudnie, jeszcze raz Wam wszystkim strasnzie dziękuję. i niech moc Brwi Siwona bedzie z Wami!!!:***

ps. Avi - nie zapomne ci tego, ze próbowalas uprowadzic mojego Siwona! :D
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Skopiuję część mojej notki z LJ'a xD

Już we Flircie spotkałam się z Avi (no szok xD) i Adą. Dwukwiat męczył się z układaniem cudownej kostki którą dostałyśmy na zakończenie xD Ale ułożyła po 20 minutach, co mi się nie udało i pewnie nie uda^^ No nic, wyszłyśmy w Katowicach pod zegar i czekałyśmy na ludzi których nie znamy xD Aviku napisała do evelinux że jesteśmy pod zegarem. Na to evel "już idę, rozpoznacie mnie". My takie wtf, jak mamy rozpoznać kogoś kogo nigdy nie widziałyśmy wśród tylu ludzi? No ale nie było problemu, bo nadciągnęła dziewczyna z różowymi włosami xD Nie no, wcale nie zwracałyśmy na siebie uwagi haha xD Wszyscy ludzie którzy nas mijali co najmniej DZIWNIE się na nas patrzyli xD Potem dotarła Kells :*, Kajak i Azzel i ruszyłyśmy w kierunku City Rock gdzie czekała na nas Akire. W każdym razie eee, już nas do tej knajpy nie wpuszczą to pewne xD Wszyscy wyszli z tej części lokalu w której my siedziałyśmy :D Dostałyśmy lizaki od Azzel. Dwa były specjalne - brwi Siwona i jego twarz. Dalej nie wiem kto to, ale było śmiesznie xD Podpisałyśmy się na liście obecności którą zrobiła z evel, godzinę próbowałyśmy zamówić jedzenia, pół godziny próbowałyśmy zapłacić xD Ta kelnerka miała już nas dość, naprawdę xD Co prawda każda z nas siedziała w innym temacie, ale potrafiłyśmy się dogadać. Już na dworcu zrobiłyśmy zbiorowe "Twoja aura jest różowa" wzorem Kayashimy z Hana Kimi :D Potem było wielkie machu machu lizakami i z Avikiem pojechałyśmy do domu.

Podsumowanie:

Azzel - za lizaki xD świetne są! mój jeszcze żyje xD
Kells - jesteśmy soulmate i jeszcze pogadamy xD ale fajna jesteś :D
Evelinux - siedziałaś koło mnie i mogłyśmy pogadać xD dziękuję za to :*
Kajak - chociaż nie lubisz Yamapiego to ja nie lubię SuJu, jesteśmy kwita xD
Ada - Murzyn, kocham Cię ;p i jak zwykle podbierałaś mi frytki :D
Avi - nooo, za wszystko jak zawsze xD
Akire - fajnie było Cię znowu spotkać i dobrze że już mnie kojarzysz :D

Wróć do „Spotkania”