okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 30 kwie 2010

lovegood pisze:Dalej nie wiem kto to, ale było śmiesznie xD

aaaaaa, po prostu nie wierze ze to napisalas!!! jak mzoesz dalej nie wiedziec, tyle sie nagadalam o nim na nic?! poza tym widzialas go dobrze na lizaku;d;d

btw, dziewczyny-macie cos przeciwko temu zeby w tym wątku zamiescic kilka fot ze spotkania?:)

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 30 kwie 2010

Kells, no ja wiem skąd jest i w ogóle co robi, ale nic z nim nie widziałam nigdy xDD

I wrzucaj w sumie xD Mimo że na niektórych wyszłam jak jeszcze większy potwór niżeli jestem xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 kwie 2010

nie wiem gdzie się nastepnym arzem spotykamy, bo obawiam sie ze personel w City Rock juz nas nie zechce gościc:D ale co tam, przynmajmniej mielismy pół knajpy dla siebie

loool. xD xD jak nie rozyjede w peruce to moze nas nie poznaja??

Evelinux - siedziałaś koło mnie i mogłyśmy pogadać xd dziękuję za to kissblow

:* mam tak samo jak ty xD

Kajak - chociaż nie lubisz Yamapiego to ja nie lubię SuJu, jesteśmy kwita xd

hahahaha! taaaa! taaa!

dziewczęta, dziękuje wam bardzo serdecznie za te cudowne chwile spedzone w waszym towarzystwie! po prostu nie wyobrazam sobie z emoglabym spedzic dzisiejszy popoludnio-wieczor w lepszym towarzystwie :*

Azzie
jest evil. kropka.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

evelinux pisze:
Azzie
jest evil. kropka.

WHY?!
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

kells pisze:
evelinux pisze:
Azzie
jest evil. kropka.

WHY?!

kto to widział tak wkręcać ludzi zatroskanych o nią.. a buu.. a buu..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ale jak to wkrecac:D od razu coi powiedzialam ze to Azzel;]

btw, nie ma przypadkiem nowych napisów do TBoTR?:D ej Evel, a mozesz ciepnac linkami do nowych RAWów?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

buuu buuu.. no tak, dlatego mowie ze to Azz jest evil a nie ty ;P

aaaaleeee.. Azz jest loveable.. <hug>

Kells, juz patrze
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 30 kwie 2010

W ogóle miałam Kajakowi podesłać mój profil na YT xD Macie ludzie w ogóle wszyscy, oglądajcie moje cracksuby :D (wiem, reklamuję się xD)

http://www.youtube.com/user/gosiaczkobs

I Azz od razu się przedstawiła xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ale ja sierota nie uslyszalam przeciez, bo a jak..

juz sie czestuję love.

[edit]

preview do zdjęć: (ktore ładują sie jak krew z nosa)

Obrazek
zabrali mi Si Wona

Obrazek
oddali mi Si Wona
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 01 maja 2010

Oooo, dzięki dzięki :D.
W ogóle było super i trzeba to będzie kiedyś powtórzyć, chociaż może faktycznie gdzie indziej, bo tam to nas już nie będą chcieli XD.
Azzel - dzięki za Brwiowego lizaka, nie mam pojęcia gdzie ja go dam, ale na pewno tak żeby go było widać,
Kells - jasne że następnym razem tańczymy szori szori :D. I obejrzę, tylko najpierw skończę te ostatnie 10 minut OML.
Evel - dzięki za to, że mnie nie wyrzuciłaś z pociągu jak kolejny raz usłyszałaś o Ikebukuro XD.
Avi - przepraszam za tego Yamapiego, ja czasem mówię zanim pomyślę, następnym razem ty mi możesz powiedzieć coś o suju czy czymś XD.
Lovegood - dzięki za autograf i za linka :D.
Ada i Akire - jakoś za daleko siedziałyśmy, żeby pogadać, ale dzięki wam skojarzyłam kto to jest Ryo XD.
..w ogóle, jak wróciłam do domu, to się okazało, że do jedzenia jest tylko pizza XD
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 01 maja 2010

haha, te foty z Kells są bezbłędne XD

ekhm, w każdym razie ja tak króciutko się wypowiem, bo muszę iść spać, jutro wstaję o jakiejś zabójczej godzinie :< mam tak personalnie? ok, to jest fajne :P alfabetycznie:

Akire - to ja XD
Avalia - widziałam Cię już po raz drugi, nie myśl, że bym Cię nie poznała ;D tym razem zapamiętałam ksywkę przynajmniej.
Azzel - strasznie szkoda, że nie pogadałyśmy prawie wcale... ale mam nadzieję, że nadrobimy następnym razem :)
Dwukwiatek - idziemy na piwo i koniec ;) nie widziałaś miny tego pana w autobusie na koniec jak gadałyśmy, bezcenna, mówię Ci XD
Evel - wariatko ^^ ten róż widziałam z pół kilometra jak na was czekałam ;D
Kaja - rozwaliła mnie Twoja definicja Rya ;D zainteresuj się nim, mówię Ci :P
Kells - haha, jak przez Ciebie dostanę SuJu'ową fazę i obejrzę koreańską dramę, to będziesz odpowiedzialna! pamiętaj!
Lovegood - ej nooo, nie bądź taka, ja się od magni zastanawiałam jak się nazywałaś, znaczy jak się nazywała ta dziewczyna z którą gadałam ;)

w ogóle wszystkie jesteście fajne i mam nadzieję, że w sensownym czasie znowu się zobaczymy w tym samym albo rozszerzonym nawet dokiowym składzie :] kurde, strasznie miłe popołudnie i zleciało, że nawet nie zauważyłam. czad czad czad :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 01 maja 2010

evelinux pisze:preview do zdjęć: (ktore ładują sie jak krew z nosa)

Obrazek
zabrali mi Si Wona

łahahahaha, bosh, zabierz to stad, ojaaaa, co to za minaaa:D:D

akire pisze:Akire - to ja XD

rowalilas mnie:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 maja 2010

Kells, jak to jaka? skrzywdzonego dzieciaka;p

buuu buuu.. no tak, dlatego mowie ze to Azz jest evil a nie ty ;P

aaaaleeee.. Azz jest loveable.. <hug>

O matko, evil, loveable... zaczynam się siebie bać xD
W ogóle ciągle nie czaję o co biega, ze ja się nie przedstawiłam czy jak? Swoją drogą część która Akire nie widziała miałam wrażenie ze była prawie w stanie uwierzyć że nią jestem xD <mogłam dodać ze Azzel napisała że przespała przystanek i ściemniała o spóźnieniu bo jedzie dalej do Przemyśla xp>

Uh, a w ogóle co tu począć , okropny dzień, koszmarny jak nic! I te parę godzin z wami to jeszcze bardziej dają znać jak okropny to był dzień... bo w końcu było tak faaaaaaajnie z wami, było do kogo gębę otworzyć i świrować w tym samym kierunku, a potem powrót do tułania się w pociągu,omg, żebym ja mogła sobie częściej pozwolić na takie wojaże i was widywać to byłoby naprawdę super^^ <oczywiście gdyby tak skrócić trochę podróż i dodać wagonik więcej do pociągu też by było najs xD>
a jak już lecimy w konwencji osobowej to niechże będzie i tak^^
wg - naszej oczywiście:D
Dwukwiat - daleko,oj daleko nam do siebie xD Szkoda właśnie ze nie miałam okazji porozmawiać za bardzo, i strasznie mi kogoś przypominałaś, ale jeszcze za cholerę nie wiem kogo xD
Avi - dzięki za bieg dworcowy :* no i przez ciebie zacznę chyba mieć większe odchyły pedofilskopochodne xD
Kells - a niech ci ginie Si won za każdym razem jak się do mnie tyłkiem odwracasz, o!;p <swoją drogą Avi to świetny kradziej Si Wona:D> no, i dziś nadrobię pana adwokata^^
Azz - nie będę tu prawić komplementów o sobie;p powiem tylko - jak dajecie zdjęcie na forum to wcześniej autoryzację poproszę xD
Evel - następnym razem naprawdę postaram się trochę pobliźniaczyć ci:D róż by wypaśny w kosmos:D
Love - kolejna osoba która była dla mnie na drugim końcu, trza koniecznie poprawkę tego zrobić w przyszłości:)
Kajak - mimo że lubię Yamapiego to jakoś twój antyyamapiowy bunt mi się podoba;D w ogóle zapodajcie to co chcecie tańczyć, będę musiała kamerę skołować:D i jeszcze raz powiem - świetny kolor oczu:D
Akire - no nie pogadałyśmy też za bardzo, najlepiej spamietałam wyraz twej twarzy jak widziałaś że się zbliżamy, no i było widać że to musisz być ty:D

A co do miejsca - aj tam, po prostu inna osoba niech rezerwuje, przynajmniej do 7 różnych nazwisk możemy tam próbować się rezerwować;p <moje pewnie już wywieszone gdzieś potajemnie na czerwonej liście xD>

uh, a teraz czas odpocząć styranemu ciału, w ogóle ktoś wątpił że po tylu stronach paplaniny spotkanie się nie uda? phy:p

w ogóle to dzięki dziewczyny za zdjęcia, normalnie nieprzerwalny banan na twarzy mam oglądając to xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 maja 2010

chciałoby się rzec.. "różowo mi". widzicie, jakby nie moja peruczka to co byscie tu o mnie napisały? ;P hahaha!

Azzie, ultra-pink sisters, action! prawie jak Sailor Moon ;)

Tatku
, jakbys sie nie przyznwala ze to nikt na pewno by nie zajarzył.. too late!

Azzie, no bo ja głucha jak pień jestem i nie dosłyszalam jak sie rpzedstawialas.. potem mi bylo glupio pytac a potem mnie zaczelyscie wkrecać że jesteś Avi.. no to helloł.. a ja chcialam na Azzie czekac.. noosz.. ;) tak sie o ciebie martwiłam..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 maja 2010

O bosh... aż weszłam... musiało byc suuuper! *green-eyed moster :P* W wakacje na pewno przyjadę na to spotkanie do was, waliłoby sie czy paliło.... :)
(I zrobię sobie przechowalnie u Evi :twisted: )
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Spotkania”