okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 kwie 2010

no co tak temat zamilknął? dwie osoby zaglosowaly w tym ja..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 12 kwie 2010

ja osobiście mam miszmasz terminowy i mi się przestało wszystko zgadzać... dziś przez parę godzin nie mogłam 30.04 za to mogłam 23.04... ale teraz chyba mi oba terminy pasują, albo nawet bardziej 23.04. z tym tempem zmian na razie się nie będę wypowiadać ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 kwie 2010

hm, ja chyba jednak postawię na 30, jest weekend majowy więc może okazja by w domu trochę zabawić, może ze znajomymi wyjechać,o! więc dołączam się już na pewniaka na 30 ,tak to myślałam ze może jednak po prostu opowiem sie za większością, ale i tak na razie większość jest za 30:p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 12 kwie 2010

a ja tez mogę...?
:wink:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 kwie 2010

pfy, jeszcze się pytasz Kells?;) <a skąd jesteś w ogóle?:>
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 12 kwie 2010

z Zabrza, ale w Katowicach jestem dosłownie codziennie, bo zwykle przejezdam przez nie w drodzę do Sosnowca, gdzie ejst mój wspaniały wydział neofilologii;d

EDIT: omg! to mój setny post! i zmienił mi się podpis i już ni ejestem takim wypłoszem co tylko rozróżnia z ledwością aktorów;d YAY,ŚWIĘTUJMY! :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 kwie 2010

to jeszcze dodaj swój głos w ankiecie xD poświętujemy razem jak dobrze pójdzie:D <jak jeszcze w miarę dobrze znasz Katowice to było by tez dobrze xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 13 kwie 2010

hmm, ale kiedy mi pasują oba terminy;d tzn na dobrą sprawę to zaden nie powinien mi pasowac bo korki daję w piątki, ale trudno, najwyżej przeloze (bosh, stracę uczniów nieługo, bo ciągle przekładam;d).
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

nie żebym namawiała, ale idź za obecna większością <30, 30 xD> a o której te korki, może jakoś sie zmieścimy czasowo,damy radę :p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

hm, no ni ewiem, korki koncze o 18.30 wiec nawet gdybym od razu wyszla z domu to bylabym z kato najwczesniej ok. 20...
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

dobra, nie namawiam do złego xD decyduj jak wolisz co wolisz,itd. <eh, jakoś miernie nam idzie ugadywanie się:/>
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no ale przecie poiwedzialam,z e moge przełożyć te korki, najwyżej mnie przeklną;d tylko musialabym wiedziec wczensiej zeby dać im odpowiednio wczesnie znać;)

aha, no i centrum kato znam calkiem dobrze, nie jakos SUPER, ale mniej wiecej wiem, gdzie się mozna wybrac, ak dojść na dworzec, itp;d
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 kwie 2010

oo to dobrze, chcoaiz ktos kto wie gdzie pojsc mozna xD ja znam tlyko jedna kawiarenke po drodze z dworca PKP na PKS xD ale tam jest mega drogo.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

tzn no, jeśli chodzi o takie kawiarenki, to tak sredniawo wiem, ale mogę popytać i się zorientować. bardziej chodziło mi o puby;)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 kwie 2010

aha.. a takie gdzie nie palą? bo mnie drazni dym papierosowy i nie chce potem cuchnac..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Spotkania”