okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 01 maja 2010

Bardzo dziękuję jeszcze raz za zdjęcia xD
I bardzo dziękuję za powyższe wymienienie mnie, chwilowo jestem bez weny ale mam nadzieję jeszcze dziś wymyślić po kreatywnym zdaniu dla każdej XD
Nie mniej dziewczyny, wszystkie jesteście niesamowite :*

Edit:
evelinux - za niezwłyky znak rozpoznawczy i organizację tego :*
Azzel - bo dałyśmy radę dobiec ;D
Kells - za to, ze tak łatwo zabrać ci lizaka XD
Akire - no myśmy się już wcześniej spotkały ale za to, że nas jednak nie wystawiłaś XD
kajak - wybaczam ci Yamapiego i za wspólne zdanie na temat Kame xD
dwukiwtek - bo byłeś mój wspaniały bishu :*
lovegood - ogółem za wszytko jak zwykle xD

Ps. właśnie skończyłam konsumować lizaka XD

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 maja 2010

noo ee.. organizacja, Avi, ja tlyko zalozylam temat w odpowiedzi na sugestie Azzie.. a d otego Azzie rezerwowala miejsce, wiec to raczej ona sie bardziej przylozyla do tego spotkania.. no ale ja je oprawilam troszkę tak jakby..

no dobła.. więc, oby wszystkiego stało się za dość, załączam dowód na to że to spotkanie się naprawdę odbyło:
Obrazek

PS. kurde.. racja, bardziej wyglada jakby patrzyl na nr 2 a nie 3.. sorry kells,.. Avi wygrała.. Obrazek

no i w ogole.. no ja teraz juz na trzezwo i nie oszolomiona brakiem jedzenia w zoladku tez napisze po pare slow podsumowania:

Akire - nie udało nam się zbyt wiele słów zamienić, ale mam nadzieje że następnym razem będzie lepiej :)
Avi - nie ma to jak pofangirlować na temat Piego :rolly:
Azzie - dzięki serdeczne za sprawy formalne.. i pamiętaj, obiecane piwo było! :D
Dwukwiatku - ja kcem takie kochane onigiriii!! i ślinienie się do Eity.. :smitten:
Kajaczku - hahaha! po prostu dzięki, że nie wyrzuciłaś mnie z pociągu za monotematycznosć moich wypowiedzi (ale jestem głodna, głodna jestem, ale ja jestem głodna) :*
Kells - po dzisiejszym dniu mam dwa przemyslenia.. możesz być either KE-TA (to brzmi troche jak Eita) or TA-KE.. ktore wybierasz?? :>
Love - wielkie thanks za umilanie nam czasu muzyczka z Dwukwietnego telefonu xD i w ogole.. wiesz.. :)

i co tam jeszcze.. w ogole dziewczyny.. te pare godzin to bylo zdecydowanie ZA MAŁO!! nie myślicie? tak myslalam.. (zalążek idei) & (tak, ja czasami nawet myśle) no wiec myslalam.. na temat wakacji.. myślalam.. Zakpane? albo.. no nie wiem.. jakies inne pomysly tez wchodza w gre.. no ale to hipotetyczne Zakoapne.. my + ktokolwiek chetny.. jakis wypad wakacyjny na pare dni.. taki mini konwencik nasz dokowy. :D

Eggie
, ofkors ja cie musze zobaczec LAJF.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 01 maja 2010

evelinux pisze:no wiec myslalam.. na temat wakacji.. myślalam.. Zakpane? albo.. no nie wiem.. jakies inne pomysly tez wchodza w gre.. no ale to hipotetyczne Zakoapne.. my + ktokolwiek chetny.. jakis wypad wakacyjny na pare dni.. taki mini konwencik nasz dokowy. :D

TAAAAAAAAAK! (ciekawe, czy by mnie rodzice puścili, HMMMM~)
*wcina się w nie swój temat, ale przylazła poczytać jak wam się spotkanie udało*

w ogóle wypas plakat ;DDD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Kibou pisze:
evelinux pisze:no wiec myslalam.. na temat wakacji.. myślalam.. Zakpane? albo.. no nie wiem.. jakies inne pomysly tez wchodza w gre.. no ale to hipotetyczne Zakoapne.. my + ktokolwiek chetny.. jakis wypad wakacyjny na pare dni.. taki mini konwencik nasz dokowy. :D

TAAAAAAAAAK! (ciekawe, czy by mnie rodzice puścili, HMMMM~)

hmm nooo.. tego to ja ci juz niestety nie powiem.. ehh..

Kibou pisze:w ogóle wypas plakat ;DDD

:] thank ju.. moja twórczosć własna xD nastepny robi Avi :D zglosila sie na ochotnika
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 01 maja 2010

evelinux pisze:noo ee.. organizacja, Avi, ja tlyko zalozylam temat w odpowiedzi na sugestie Azzie.. a d otego Azzie rezerwowala miejsce, wiec to raczej ona sie bardziej przylozyla do tego spotkania.. no ale ja je oprawilam troszkę tak jakby..
No to Azzel też jak najbardziej dziękuję ;)

evelinux pisze:PS. kurde.. racja, bardziej wyglada jakby patrzyl na nr 2 a nie 3.. sorry kells,.. Avi wygrała..
Ha! A nie mówiłam xD

evelinux pisze:nastepny robi Avi :D zglosila sie na ochotnika
Pierwsze słyszę, że a ochotnika xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 01 maja 2010

evelinux pisze:hmm nooo.. tego to ja ci juz niestety nie powiem.. ehh..

może jakby Ai chciała, to byśmy we dwie z 3miasta się zabrały to by puścili~ NOOOO NIE WAAAŻNE.
ale to by było fajne! <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 01 maja 2010

Weeee ile ciepłych słówek na mój temat <3

Ja może nie mam siły się wypowiadać na temat każdego, ale szkoda, że pomimo skondensowania miałyśmy znacznie za daleko do siebie, żeby ze wszystkimi się wygadać dostatecznie, ale i tak się cieszę, że całkiem przypadkiem trafiłam na to spotkanie i poznałam was wszystkie wariatki *___* Again, again! Może następnym razem w Krakowie? ;)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Kraków może być.. jak najabrdziej.. choc myslalaysmy też o Tychach.. jak tam komu pasi..

Kibouś,
no to kombinujcie :)

Avi, no jak to nie pamietaszzzzz :puppy:

i wogole.. mam nadzieje ze nie udalo mi sie nikogo pominac w rozsylaniu zdjec.. jesliby jednak mi sie to udalo to prosze sie nie zloscic i mi dac do zrozumienia jaka ze mnie skleprtyczka na PM.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 01 maja 2010

Chlip ;___;
Lusia też chce się z wami spotkać... Ale mam nie po drodze i rodziców na karku. Kibou, jak będziesz jechała od siebie to wpadnij po mnie, po drodze :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 01 maja 2010

Ooo, Kraków może być, Tychy mogą być, tylko może jakoś wcześniej niż w wakacje, co?:D
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 01 maja 2010

WCZESNIEJ WCZESNIEJ WCZESNIEJ!!!:D

ej Evel, ja cie prrrrosze... KE-TA?! przeciez to brzmi jak 'keta', taki łancuch co go drechy noszą. wez mnie nie dobijaj:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

bo w wakacje juz cie w Krakowie nie bedzie? czuję podstęp ;PP noo nie noo.. to zarzucajcie jakimis datami.. a ja w zaleznosci od napiecia mojego szkolnego grafika sie pojawie bardz nie.. ale z naciskiem na tak..

[edit]

kells pisze:ej Evel, ja cie prrrrosze... KE-TA?! przeciez to brzmi jak 'keta', taki łancuch co go drechy noszą. wez mnie nie dobijaj:D

*_* <boisie> skąd ty wiesz jak sie takie przyrządy nazywaja??
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 01 maja 2010

no ale co ty, nie wiesz co to jest keta? myslalam ze to podstawowa wiedza;d
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

u ludzi z miast cozaczynają się na ZA i kończą na BRZE ;PP ze tak zakosze bezczelnie koncept od Kajaka.. no czyli all in all wybierasz TAKE?? ;PP
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 01 maja 2010

Evel, ale ja też wiedziałam co to jest keta, a z Zabrza nie jestem ;P.

Wróć do „Spotkania”