okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 01 maja 2010

dzięki Kajak, milo ze trzymasz moją strone;d

widzisz, Evel, wychodzi na to, ze tylko w Cz-Dz nic nie wiedzą o ketach:D

a TAKE mi sie kojarzy z Sato Takeru wiec ZUPEŁNIE NIE MAM NIC PRZECIWKO <3

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 maja 2010

a ja nie wiedziałam xD <ale może przez to ze to zupełnie w życiu nie był mój klimat xp>
No ja miałam się właściwie pytać - to kiedy i gdzie kolejne spotkanko:D Teoretycznie do domu przez Kraków tez mogę jechać, chociaż to będzie jeszcze bardziej skomplikowane niż przez Kato xD Ale można by wtedy gdzie się zanoclegować tanio na nockę i mieć taką jeszcze nocną dokidoki posiadówę:D masakra:D < tak mi się przypomniał MDK we Wro gdzie właśnie pokoje były tak 8osobowe czy więcej no i jako powiedzmy "studentka" płaciłam za nockę 12zł - powiedziałabym tanio jak barszcz>
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 02 maja 2010

ej Azzel, ja etz nigdy nie mialam nic do czynienia z TYMI klimatami, a jednak wciaz utrzymuje ze znajomosc slwoa 'keta' nalezy do wiedzy podstawowej:D:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 maja 2010

ehh idźcie mi wy.. Azzie jest swoja, zawsze to wiedzialam.

noo taka impra z noclegiem.. brzmi kuszaco..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 maja 2010

ja tam nie miałam nigdy do czynienia z ketą?,ketem? kekekeke-coś, nie wiem jak to odmieniać xp i nawet nie chce mieć do czynienia ;D No Evel, my swojaki;D

to w takim razie zacznijmy może od jakiś propozycji czasu jeśli nie w wakacje to kiedy pasuje wcześniej? ja nie powiem mi najbardziej pasuje np za miesiąc:p bo tak co miesiąc jeżdżę w dom xD
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 02 maja 2010

Z ketą, to chyba jest ta keta :D.
Mi właściwie pasuje kiedykolwiek, i do Katowic i do Krakowa i do Tychów mam blisko.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

a łańcuch niby jest ten ;p
w ogóle fajnie jest pisać z kimś kogo wyobrażenie juz wizualne ma się xD <taki offtop xD>
a w temacie - ja zawszę mogę sprawić by mi było blisko po drodze, nie?;p tylko lepiej większe miasta niż Tychy bo trochę więcej zachodu z dojazdem xD
chyba ze da się nocować gdzieś, o!;p

A, w ogóle Tychy team - jak zobaczycie kiedy Rei, Yui (z tego co pamiętam to je znacie;p) to pozdrówcie od Eliz'a^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

mnie tam tez w sumie whatever. byle sie spotkac znow xD i racja, wizualizacje prawdziwych ludzi z krwi i kosci duuzo daja xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

nie no ale tak serio serio, możemy próbować w innym mieście <typu Krak - tylko w tym momencie to pewnie wchodzą w grę - weekend i godziny poranno-południowe - co by dojechać lub właśnie wieczór piątek z opcją przespania się>, tylko czy każdy z ostatnio obecnych ma możliwość dotarcia czy jednak zostajemy na razie za opcją katowicką^^ bądź okolico katowicką, ludzie precyzujmy, bo jak każdy powie ze obojętne to nic z tego nie wyjdzie, a jak są jakieś sugestie to można na ich podstawie próbować coś stworzyć dla wszystkich dogodnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no u mnie wersja poranno-wczesno-popoludniowa nie wchodzi w gre.. z opcja przespania sie jesli chodzi o rok szkolny to tez krucho..

wiec poki co ja najchetniej bym przy kato zostala.. bo w wakacje to mnie tam wszystko jedno. poki jeescze gnije w otoczeniu gimnazjalno Uśiowskim to i choose Kato..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 maja 2010

Evel... żadneg odezwu nie widzę... czyżbyśmy były jedyne które chcą się ze sobą spotkać? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 03 maja 2010

umówmy się na jakiś termin ale po 17 ;p i niech to nie będzie 22 maj xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2010

to na pewno nie bedzie 22 maj bo mnie wtedy nie ma.. ale wolalabym zeby to też byl jakis piatek, tak jak teraz było..moze cos kolo 28 maja?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 maja 2010

no ja na tak jestem^^ mi pasi <akurat powrót do domu za miesiąc;p>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2010

no to juz jestesmy we dwie.. jak tam reszta? 28 maj wam odpowiada??
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Spotkania”