okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 03 maja 2010

Co prawda 27 mam lekarza i powinnam teoretycznie być online to jednak niczego nie gwarantuję i potwierdzę dopiero w okolicy 15 maja

Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 03 maja 2010

o, mnie pasuje 28 maja ^^ akurat 26 mam egzamin i przed by mi nie bardzo pasowało~
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 03 maja 2010

28 pasuuuje!!! xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 maja 2010

czyli 5 już pewna^^ w ogóle ta sama mniej więcej godzina czy wcześniej czy cuś?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2010

mi by pasowala ta sama. tak akurat mialam w domu godzinke zeby zjesc obiad i sie wyrobic.. no ale jakbyscie chcialby wczesniej to zawsze moglabym cos pokombinowac zeby sie wyrobic.. choc chyba wiekszy komfort bym odczuwala jakbym miala czas wpasc do domu i chocby sie przebrac..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 03 maja 2010

ja jestem chetna na 28; chetnie was poznam ,mam tylko nadzieje ze mnie nie zjecie (do Katowic mam wzglednie blisko xD)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

my raczej kanibalizmu nie szerzymy.. choc za Azzie nie ręczę ;P
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Oi, Pino to czemu cię ostatnio nie było?<skad jesteś?>;p Yaay, gromadka nam się powiększa:D tylko gdzie się spotkamy, znów okupujemy to samo miejsce? Swoją drogą to trochę na tym naszym hałaśliwym towarzystwie zarobili jakby nie patrzeć ;p

eeeeeei, ja, ale czemu ja?? Avi wróciła cała po odprowadzeniu,noo, nic jej nie odgryzłam nawet no halooo;p
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

musialam byc na zajeciach :) ale 28 sobie daruje a co! chetnie was poznam
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

xD no tak sie smieje bo ktos ostatnio mowil ze ty taka grozna jestes xD

ee.. no ja mysle ze tam bylo calkiem spoko i blisko do dworca tez.. i co racja, to rqacja, zarobili na nas porządnie..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

kekekeke.... to kto tym razem rezerwuje?:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

lol ja zawsze przekrecam azzel nick i czytam azazel:) a to taki upadly aniol j :) to sie troche boje( mam nadzieje ze sie nie zgubie bo ja taka pierdola troche jestem:)) najwyzej wezme gpsa:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 03 maja 2010

dopiero popatrzyłam w kalendarz, to jest piątek? x_x dlaczego akurat piątek ;< dzień który mam najbardziej zapakowany i nie bardzo mam jak się wyrwać z zajęć ;____; na mnie w takim razie nie liczcie Q___Q
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Azzel pisze:kekekeke.... to kto tym razem rezerwuje?:D

jak coś to myśle ze ja moge sie podjac tego ciezkiego zadania..

btw, Pino, mi sie na poczatku tez mylilo i tez czytalam Azazel xD xD

Eter, bo ja np jestem kobieta pracujaca aktualnie dlatego tlyko w piatki bym dawala rade, jesli o mnie chodzi.. w soboty mam korki a w niedziele to wiadomo.. no i tak jakos piatek sie okazuje najlepszym rozwiazaniem.. ale w wakacje na pewno dasz rade do nas dołączyć, nee? :hug2:
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 03 maja 2010

Mi pasuje godzina którakolwiek, bo właśnie skończyłam szkołę, będę już po maturach i będę miała wszystko gdzieś xD I proponuję City Rock, tam naprawdę było fajnie xD Tylko tym razem możemy się nie zmieścić xD No i musimy jakieś przemieszanie robić raz na godzinę co by się z każdym dało pogadać :D

Czyli ogólnie raz w miesiącu będziemy robić zlocik? :D

Wróć do „Spotkania”