okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 03 maja 2010

evelinux pisze:w miare mozliwosci mysle.. ale raz w miesiacu to niezly pomysl xD w wakacje moze byc nawet czesciej jak dla mnie xD

Haha, raz w miesiącu mi pasuje bo nie zbankrutuję :-D W końcu piwo/piciu za 6.50 na tyle godzin to dużo;p;p Nie no żartuję, im częściej tym lepiej :-D

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2010

tlyko nastepnym razem musze albo tam cos zjesc albo wziasc prowiant na droge powrotna.. bo inaczej Kaja juz nigdzie sie ze mna nie pokaze..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 03 maja 2010

Spoko, mi 28 pasuje, 6.50 za piwo też przeżyję, tak że może być tam gdzie ostatnio :D. Evel, ale ja cię wcale nie chciałam wyrzucać z pociągu, też przecież wtedy nic nie jadłam i byłam głodna XD.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 maja 2010

to tym bardziej powinnaś wyrzucić ją za narzekanie o jedzeniu;p tak czy siak - w wakacje można się i zżulić gdzieś z piwem jeśli ktoś wie gdzie ;p wtedy wyjdzie nas o wiele taniej....
może i ja jestem jakim złym azazelem ale się tak maskuję ;p
no i roszady jak najbardziej jestem za ;p tylko będzie cza w ogóle obczaić jak to ten dworzec zastępczy w kato ma wyglądać co i jak xp
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 03 maja 2010

jakie roszady?
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 maja 2010

miejscowe, ty się Kells nic nie wypowiadasz, w sensie - nie chcesz nas widzieć już czy jak?;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 04 maja 2010

hm? miejscowe roszady? jużech się pogubiła;d

doklandie tak jest, jak mowisz-nie chce juz was widziec! NIGDY! a tak serio to z checia przyleze, ino nie wiem czy to nie bedzie goracy okres zaliczeniowo-przedsesyjny i po prostu wszytsko zaleyz od tego, ile bede miala roboty:<
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 maja 2010

o.... sesja... przypomniałaś mi Kells że ja mam coś takiego w tym semestrze <ale właściwie mam tylko dwa egzamy i jedno zaliczenie na które zbiorę notatki w przyszłym tyg i może się wybiorę co by to wcześniej załatwić> anyway, dom musze przynajmniej raz na mies odwiedzić więc ino będę;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 maja 2010

jaki dworzec zastepczy?? O_O*
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

noo, bo mają wam w Katowicach dworzec przebudowywać ^^" jak szukałam jakiś zdjęć od środka dworca to rzuciło mi się w oczy że w wakacje mają zamknąć dworzec i ma być jakiś dworzec zastępczy czy coś xp http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,95 ... owie_.html na temat przebudowy... a tu chyba foty jakieś też są jeśli chodzi o plan: http://inforail.pl/text.php?id=26313
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

*_* uach! *rozdziabia gębę*
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ciekawe czy pocieszyłabym mówiąc ze dworzec we Wro jest już zamknięty a mają jeszcze przebudowywać inne dworce - w W-wie, Poznaniu, któreś nadmorskie... a od wczoraj nie jeździ 48 interregio - w tym ten którym do was przyjechałam:/ i mają ograniczyć też ilość tlk... niedługo będzie mi chyba szybciej dojść gdzieś na pieszo niż liczyć na pkp...
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

uuu.. to kicha.. kicha.. beznadzieja..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 maja 2010

temat poruszam po uzgodnieniu z Azzie.. wiec wyglada na to ze chyba nasze spotkanie z 28 maja bedzie trzeba rpzelozyc na jakis blizej nieokreslony termin poki co.. ponakladalo sie pare rzeczy i Azzie mowi ze nie da rady.. aj najprawodopodobniej w soboty bede musiala w szkole lekcje odrabiac wiec moze byc ciezko zebym sie pojawila w pt.. moze na czerwiec przelozymy spotkanie moje drogie dziewczęta??
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 19 maja 2010

jużem jest no i potwierdzam, ja być nie mogę, Kells też mówiła że termin nie dla niej, już praktycznie 3osoby odpadają więc może termin do przełożenia reszta się zgodzi? nawet nie umiem teraz wymyślić na kiedy bo totalnie nie wiem co z tym czerwcem będzie,eh.
Obrazek

Wróć do „Spotkania”