okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 lip 2010

xD Pinooo! jak to bedzie za 2 tyg to zdaze doogladac HGD xD i poślinimy sie do naszego Ji Hwana <33 ale ejj.. patrzer no ja teraz.. i 16 jednak mi odpada.. 17 o wczesje porze porannej jade na wycieczke do Pragi i kumpela z ktora tam jade ma u mnie nocowac w piatek.. wiec.. a to musi być piątek koniecznie? nie moze byc np czwartek 15.07??

[edit]

oo Azzie, 19 jak najbardziej :)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 04 lip 2010

mi tez pasuje poniedziałek, 19... ale nie wiem, czy ktos nie pracuje w tygodniu? ja sie spytam kajaka na ile na ten Grunwald jedzie, moze w pon juz bedzie:)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ja póki co nie pracuje jeszcze.. w ogóle to jestem aktualnie bezrobotna..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

to si eciesz, evel, ze zes jest jeszcze bezrobotna i mozesz korzystac z ostatnich wakacji w zyciu:d

kajak mowi ze 19 CHYBA juz bedzie;]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 lip 2010

No specjalnie zerknęłam kiedy Grunwald się kończy, wiec jeśli nie planuje tam dłuższej popijawy to 19 już byłby ok xD miło ze jakiejś części pasi, to teraz niech tylko reszta nieobecna się dostosuje i powie - tak, chcemy 19! xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 04 lip 2010

Kończy się w niedzielę, więc jeśli nie przeszkadza wam, że będę zdechła i prawdopodobnie skacowana, to jak dla mnie może być 19 :D. Tylko nie wiem czy mi jeszcze na bilet do Katowic starczy po tym Grunwaldzie, ale jak nie będę nic jeść to może akurat XD.
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 04 lip 2010

tak chcemy 19! hehe bede miała z kim sie ślinić naObrazekKJH jak fajnie:PObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Pino pisze:tak chcemy 19! hehe bede miała z kim sie ślinić naObrazekKJH jak fajnie:PObrazek

ej bez kitu , a juz ze mna sie na siwona nie poslinisz?:(
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha.. Si Won był na ostatnim zjeździe.. ;P
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 04 lip 2010

kto to jest KJH? O_o

miałam nie wchodzić a wszedłam, ech. nie mam pojęcia co będę robić 19, pewnie mnie nie będzie ale kto to wie. w sensie, miałam w planie GDZIEŚ jechać na 2 tygodnie i właśnie ten 19 by był w tych 2 tygodniach, ale nic sprecyzowanego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Ale na tym też musi być, co to za spotkanie bez ślinienia się na Siwona XD (i na Yesunga. I na Hyuka, i na Hae, i jeszcze na Kyu, bo na resztę to już nie bardzo - okej, już się zamykam :D)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 lip 2010

moze ustalmy kogos innego do ślinienia się na to spotkanie, cooo? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Oj tam, co byśmy nie ustaliły, Siwon i tak zaraz skądś wylezie, czego ty się spodziewasz?:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 lip 2010

Nie no to prawda, nawet z Eter jak gdzieś sie spotykamy to Siwon zawsze się pojawi, ale mozna by jednak trochę ukierunkować nas na kogoś innego xD w ogóle piękna masz sygnę Kajaczku, co to? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 05 lip 2010

jak to co to...toz to..SIWON!!! no dobra, akurat w tej sygnie siwona nie ma, ale za to jest yesung i hyuk..no i shindong:D:D:D

ej bez kitu, siwon jest i bedzie zawzse i tego sie nei da zmienic...chyba ze nie przyjde;d ale jak ja nie przyjde to siwon i tak bedzie (tak jak na forum testowym...mnie nie bylo ale o siwonie i tak wszyscy gadali;d)

Wróć do „Spotkania”