okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 13 kwie 2010

evelinux pisze:aha.. a takie gdzie nie palą? bo mnie drazni dym papierosowy i nie chce potem cuchnac..

hah, w kawiarniach neistety też palą...;)

ale wymagania, hoho. nie znam katowic od podszewki i nie wiem czy istnieją tam knajpy/kawiarnie/puby w których w ogóle nie wolno palić...

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 kwie 2010

tzn.. no nie ze sie w ogole nie pali.. ale nie takie ze jak wchodzisz to bucha na ciebie chmura dymu.. w tym sensie..

w sumie zawsze sie mozemy pożulić na świezym powietrzu ;P *joking*
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 kwie 2010

co do żulenia się na świeżym powietrzy to jak raz właśnie miałam się spotkać ze znajomymi to niedaleko dworca był taki jakiś parczek i tam siedziałyśmy - skończyło się na kupie gołębia na głowie koleżanki xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hahaha xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 kwie 2010

no i czas leci i leci a nadal nie ustaliliśmy nic... będzie w końcu jakiś progres w debacie? xD póki co wypowiedziały się trzy osoby, ja, Evel i...? nie wiem nawet kto jest trzecią osobą za 30, więc jak reszta, powiedzmy - do piątku dajcie znać jak wam pasuje, jak sie nic nie zmieni to zostajemy przy 30, ustalimy jakieś godziny, no a ci co powiedzą ze nie są pewni najwyżej dojdą, grunt żeby te parę pewnych osób było, bo chyba byłabym zła jakbym wsiadła do pociągu do Katowic a tu okazała się lipa ><
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ja jestem na 30 na 100% Azzie :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 14 kwie 2010

Ja bym się z lovegood dokulała jeżeli można ^^
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 kwie 2010

w końcu podejmujemy jakieś decyzje, yay xD No to do piątku czekamy kto tu jeszcze pewny na 30 będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 kwie 2010

to mamy

- Avi
- Love
- Azzie
- ja :)
- Kells
- Akire (?)

and who else?
piszcie a ja bede edytowala tą listę :) tak cobysmy wiedzialy ile chłopa nas bedzie
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 kwie 2010

proponuje godz 16:30-17 spotkanie - wcześniej chyba w miarę pasowało koło tej godzi,hm?
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 15 kwie 2010

evelinux pisze:to mamy

- Avi
- love
- Azzie
- ja :)
- kells (?)

and who else?
piszcie a ja bede edytowala tą listę :) tak cobysmy wiedzialy ile chłopa nas bedzie

przepraszam, a dlaczego obok mnie widnieje znak zapytania?:D:D ja jestem pewnikiem!;d
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 kwie 2010

ano to jak tak to okej xD nie potrafilam z twoich postow wywnioskowac na ile jestes pewna.

proponuje godz 16:30-17 spotkanie - wcześniej chyba w miarę pasowało koło tej godzi,hm?

mi pasi.. mam pociąg 15:27 z Czecho.. on tak kolo 16:30 powinien byc w Kato. no i to tak w sam raz bo jabym pociagiem o 19;46 sie musiala zmywać.. bo potem jest dopiero o 21:12 a tym mialabym problem zeby ode mnie z centrum do domu dojechac.

to rozumiem ze spotykamy sie gdzie na dworcu PKP?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 kwie 2010

no mój dojeżdża właśnie jakoś 16:30;)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 kwie 2010

to w ktorym miejscu sie umowimy? ja myslalm o tym zegarze co wisi nad wejsciem na dworzec od strony dworca PKS.. co sie idzie takim wiaduktem nad ulicą.. tylko zeby nie na zewnatrz tylko tam w srodku.. czaicie o co mi chodzi?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 15 kwie 2010

a czemu nie ma mnie ze znakiem zapytania? :<
Obrazek

Wróć do „Spotkania”