okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Re: okolice Katowic? - spotkanie

Postautor: lovegood » 14 lip 2010

Oglądam ten bar i....aż tyle będziemy pić? xDDD
Lapek dobra rzecz, może wezme coś traumiącego xD (o czym żadna z Was nie ma pojęcia xD)

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 lip 2010

hm. same drinki tam widzę oO i... nie wyrzucą nas stamtąd? wygląda to to porządnie a jak my się rozkrzyczymy to ciemność widzę~~~~~ no a jeśli 20zł by na nas wszystkie wyjść to koszta nie takie okropne w razie czego.
<laptopa i tak bede pewnie wieźć o ile do serwisu go nie oddam, ale zawsze ze mną jeździ dodatkowe 1,5tb... tyle że na co to jak ja tam Siwonów żadnych nie mam;p>
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 14 lip 2010

Az, jak masz prawnika to ja przeżyję brak Siwonów :D. A jak nie masz, to i tak przeżyję, bo pewnie Kells jakieś weźmie XD.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

w formie fotkowej na pewno się znajdzie;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 14 lip 2010

Kajak pisze:Az, jak masz prawnika to ja przeżyję brak Siwonów :D. A jak nie masz, to i tak przeżyję, bo pewnie Kells jakieś weźmie XD.

w sensie ze wezme prawnikow czy siwonow?^^

ej no teoretycznie rezerwacja w hipnozie jest, ale to tez jest taki pub ze no... no nie tkai jak ten ostatnio... tmaten bylby fajny, no ale nie na taką pogodę:(
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no bo hm... ja nie wiem czy mnie byłoby stać na coś wiecej niż jeden drink, tak ubogo^^"a i tak nie wiem co jak wygląda wiec bardziej się na was zdaje, tylko pamiętacie ze to bedzie żeto będzie horda 10rozwrzeszczanych fangirlujących bab^^ czy nas nie wyrzucą stamtąd xD
To o prawniku było do mnie Kells xD Ty niewątpliwie Siwona bedziesz mieć;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

ale azz, to jest normalny pub... pub jak kazdy;) te foty na stronie nie oddają do konca jego wyglądu... więc nie ma co się martwic na zapas;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

mam nadzieję xD a zwykłego piwa da się tam napić tak przy okazji xD
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

no ale dlaczego mialoby sie tam nie dac napic piwa azz, to jest zwykla knajpa, czesto odwiedzana pzrez studentow, spokojna glowa;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

oi, co ja poradzę, strona wygląda zbyt porządnie i drinki za 25zł widze xp swoja drogą - nie ma tam żadnych ograniczeń wiekowych? zeby się nie okazało ze jak się zjawimy to nie będą chcieli czesci z nas wspuścić xp
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 15 lip 2010

azz, ja nei wiem. nie mieszkam w katowicach, nie studiuje w katowicach i rzadko bywam w katowicach. wiec generalnie mogę jedynie polegac na opinii moich znajomych... ale nie mam zupelnie nic pzreciwko temu, zeby wybrac inny lokal, wiec jak ktos ma inny pomysl, to spoko:)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 lip 2010

nie no ja nic już nie narzekam xD tylko serio pytam sie czy nie ma ograniczeń bo we Wro jest dużo klubów z ograniczeniem 21+ więc tak na wszelki wypadek pytam ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 15 lip 2010

no ale ja niestety nie posiadam takich informacji:Djeszcze sie sprobuje zorientowac w tej sprawie;)

EDIT:
ok, dziewczyny zmiana planów! bylam dzis z Evel w archibarze (tam gdzie mamy rezerwacje) i sie troche zalamalam, bo:
1) malo miejsca
2) wszystkire stoliki oddalone max 5 metrow od baru... nawet ni ebyloby jak schizować nie narażając sie na wyrzucenie;d
3) ciemno
4) jakos zbyt... sztywno? no tak jakos elegancko, niskie szklane stoliki, czarne skórzane sofy itp.
5) BRAK KLIMY!!! (to ostatecznie pzreważyło;d)

oszołomione takim stanem rzeczy, wybralysmy się też do City Rock (ta knajpa, w której bylo pierwsze spotkanie doki) i, jak juz wspomnialam, tam tez nie ma klimy, ale za to wystrój lepszy i generalnie styl knajpy jest chyba bardziej odpowiedni dla takiego spotkania... taki bardziej na luzie. poza tym mają tam żarcie (a w archibarze to chyba tylko napoje/alkohole). posiedziałyśmy tam chwile i brak klimy w sumie nam nie pzreszkadzał, wiec postanowilysmy zrobic rezerwacje. tylko ze kelnerka powiedziala, ze ta sala, w ktorej ostatnio siedzialysmy jest zamknieta w tygodniu, bo jest za malo personelu i dlatego zarezerwowala nam inny stolik (taki w rogu, całkiem przyjemny, myślę:) i dosc dlaeko od baru. tzn na pewno dalej niz jakikolwiek stolik w archibarze:D). nalezy w tym miejscu rowniez zauwazyc, iż pub dysponuje ogromną toaletą z wielkimi lustrami i kanapą, które to miejsce idealnie nadaje się na ćwiczenie choreografii do repertuaru suju:D:D:D

nawet fote zarezerwowanego dla nas stolika strzelilysmy (tzn. evel strzelila moim telefonem:D). srednio wyrazna, bo juz bylo ciemnawo w srodku, ale coś tam widac:)

[spoiler2]Obrazek[/spoiler2]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 lip 2010

kells pisze:nawet fote zarezerwowanego dla nas stolika strzelilysmy (tzn. evel strzelila moim telefonem:D). srednio wyrazna, bo juz bylo ciemnawo w srodku, ale coś tam widac:)

noo juz czekalam czy sie przyznasz do tego ze cykałaś sie zrobic zdjecie czy nie ;PP haha.

dziewcyzny.. ja tez popieram. na wlasne oczy widzialam jak beznadziejenie jest w tym calym Archibarze.. czy jak to jest.. whatever.. w kazdym razie nie widzialam nas tam oczyma mojej wyobrazni.. a te miejsca ktore nam babeczka zareklamowala sa super.. mysle ze bedziemy tam mialy wieksza mozliwosc przemieszczania sie i ten kaci bedzie sto razu lepszy niz ta sala w ktorej poprzednio siedzalysmy.. tam idzie fajny powieiw powietrza od drzwi i ogrodka piwnego a w tamtej sali to nawet malutki powiewek nie dochodzil.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 lip 2010

jestem za wszystkim, ale ja więcej nie piję xp
Obrazek

Wróć do „Spotkania”