okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: okolice Katowic? - spotkanie

Postautor: Azzel » 16 lip 2010

omg, nie wiem czy mam się cieszyć xp wzięłam ze sobą same bardzo letnie rzeczy, nawet nie chciało mi sie zabierać zakrytych butów - bo to ciężkie;p więc zostanie mi tachać ze sobą piękną zieloną parasolkę z falbanką... xD zwłaszcza ze wczoraj - przyjechałam do łodzi - burza, dotarłam do domu, dziś co? burza xp eh, nawet pogoda sie przy mnie psuje xp

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 lip 2010

haha wiec wiedzieli ze bedziesz w Kato i stad ta prognoza pogody xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 lip 2010

no jakby nie patrzeć mogli wyczytać to tu:p poza tym burze zaczęły się jak ja oczywiście ruszyłam się z Wro - cała Polska szaleje;p
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 17 lip 2010

Ludzie, jednak ja zrobię listę :D Wymyślę coś fajnego :P
Awatar użytkownika
Brzooska
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Brzooska » 18 lip 2010

Tak, lista się przyda xD
To jeszcze nie jest pewne, ale prawdopodobnie przywlokę ze sobą koleżankę, cobym później sama nie musiała wracać xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 lip 2010

coś czuję że znowu będę się czuć po spotkaniu jakbym mało z kim pogadała xp
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 18 lip 2010

alealeale to fajne jest, ze nam sie rodzina rozrasta, im więcej tym lepiej<3
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

właściwie to ok, szerzmy zuo dalej;p
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 18 lip 2010

no, potem wiesz, wszystko zależy gdzie akurat usiądziesz XD to jak z grupami na studiach, "nic nie łączy tak blisko jak nazwisko" i mam samych znajomych z początku alfabetu ;p

Kells, ja się nie nauczę tych dzikich machań do no other, w ogóle tego nie ogarniam, gomen ne!
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

w takim razie to optuję za rozsadzeniem alfabetycznym wg nicków;p przynajmniej przy liście będzie się łatwo dało odhaczać xD
ale swoją drogą to w pewnym sensie prawda xD dwie znajome w mej grupie o tym samym nazwisku okazały się być rodziną, i dogadywanie im szło guut, a poza tym to ja tam się dobrze czuję z ludźmi na literę G :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 18 lip 2010

a ja troche zmienie temat, hmm mam takie pytanie logistyczne:) : gdzie dokładnie mamy sie spotkać ?bo ja sie do was wybieram PKSem i bede na dworcu autobusowym ok 15:40; kolejne pytanie czy to daleko od miejsca spotkania:) bo ja sie boje ze sie zgubie^^ hmm kolejna sprawa mogłabym dostać od kogos numer telefonu, tak na wszelki wypadek na pmke, w razie zagubienia siebie i zestawów maltretujacych jest szansa że was znajdę^^ (i wiem mam sie wsłuchiwać w otoczenie, bo jest szansa ze was usłyszę:) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

z tego jak rozumiem to spotykamy się tam gdzie ostatnio czyli przed dworcem pkp tam gdzie jest zegar. pm poszło^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 18 lip 2010

oki dzieki bede szukac zegara!^^ :) jak coś będę dzwonić:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 lip 2010

Pino pisze:gdzie dokładnie mamy sie spotkać? bo ja sie do was wybieram PKSem i bede na dworcu autobusowym ok 15:40;

pod zegarem na dworcu PKP.. a na PKS ytzn ze na Piotra Skargi wysiadziesz? jak tam to mozemy cie zgarnac stamtad bo bedziemy tamtedy przechodzic, bo to po drogdze do City Rock (jesli nadal nic sie nie zmienilo i tam idziemy)

Pino pisze:kolejne pytanie czy to daleko od miejsca spotkania:) bo ja sie boje ze sie zgubie^^

nie, to nie daleko. :)

Pino pisze:hmm kolejna sprawa mogłabym dostać od kogos numer telefonu, tak na wszelki wypadek na pmke,

jzu ci posylam moj nr

Azzel pisze:w takim razie to optuję za rozsadzeniem alfabetycznym wg nicków;p przynajmniej przy liście będzie się łatwo dało odhaczać xD

hmm to przy kim ja bym siedziala.. gdzies miedzy brzooska a kells i kajakiem xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 18 lip 2010

Azzel pisze:w takim razie to optuję za rozsadzeniem alfabetycznym wg nicków;p przynajmniej przy liście będzie się łatwo dało odhaczać xD

łojezungu, jak dobrze, bede miala z kim podniecać się suju (coś w tym jednak jest... kajak też na 'k' a miłość do suju łączy nas niesamowicie;d)

akire pisze:Kells, ja się nie nauczę tych dzikich machań do no other, w ogóle tego nie ogarniam, gomen ne!

no beeeez kitu, nooo!:D (kurde, ja etz tego nie ogarnaim i tez nie umiem, ale do jutra jeszcze daleko^^)

btw, pamiętaj o laptopie!:)

Wróć do „Spotkania”