okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Re: okolice Katowic? - spotkanie

Postautor: lovegood » 18 lip 2010

Alfabetycznie? xD To siedziałabym koło kells xDD

W każdym razie jaki chcecie kolor kartki na liste? xDD Niebieski, zielony, pomarańczowy czy brązowy? xDDD

Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 18 lip 2010

no jak to jaki kolor? siwonowy!:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 lip 2010

czyli niebieski xD

my z Kajakiem mamy byc planowo o 16:07 ale czasami te pociagi jezdza jak chca - przyklad, moj piaktowy powrot d odomu.. wiec jakby się mial bardzo spoznic to dam znac to my dojdziemy do was albo cos.. ale moze umowmy sie ze do 16:30 czekamy na siebie nawzajem oki? :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 lip 2010

spoko spoko, ja mam nadzieje że mi się mój pierwszy pociąg nie opóźni, niby mam na przesiadkę z 20min ale nigdy nic nie wiadomo:/
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 18 lip 2010

To ta tym razem planuję dotrzeć na dworzec (zobaczymy, czy się uda ;p). O 16:15 pod zegarem na estakadzie, ne? Z tym, że jak mnie nie będzie to nie czekajcie, najwyżej się spotkamy w tym klubie, bo mam do niego 3 razy bliżej niż na dworzec ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 18 lip 2010

niech ktoś weźmie aparat i robi fotki, bo chcę je później obejrzeć! :D
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 18 lip 2010

Niebieski? xDD Będzie pasował do foty która będzie xDDD Więc dobrze.

A ten tego...My z Avi będziemy chyba na styk bo tak mamy pociąg xD Jak co to się zdzwonimy <3
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 19 lip 2010

dobra, ja uciekam na pociąg, do zobaczenia ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 lip 2010

lovegood pisze:Niebieski? xDD Będzie pasował do foty która będzie xDDD Więc dobrze.

A ten tego...My z Avi będziemy chyba na styk bo tak mamy pociąg xD Jak co to się zdzwonimy <3

love, o ktorej macie pociag? bo my z Kajakiem tez tak powiedzmy ze na styk bedziemy..

ja biore aparat.. tlyko naladowac jeszcze musze..

jak zoabczycie kogos idacego tępem jakiego nie powstydziloby sie zadne porzadne zombie to bede wlasnie ja..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 19 lip 2010

dlaczego? zombie zawsze wolno chodzą, nie?:D cos nie tak z toba?:D

tez wezmę aparat:)
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 19 lip 2010

Znaczy jak, będziesz człapać z wyciągniętymi rękami i powtarzać "ziiimnee piiiwoo, ziiimnee piiiwooo"?
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 19 lip 2010

Mamy pociąg o 15.44~~ Czyli na miejscu będziemy o 16.12? xDD
evel, a dzisiaj nie będzie różowej peruki? xD
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 19 lip 2010

Kajak pisze:Znaczy jak, będziesz człapać z wyciągniętymi rękami i powtarzać "ziiimnee piiiwoo, ziiimnee piiiwooo"?

nie, dziś nie ma powodów, jest zimno:D (aczkolwiek piwa nigdy dosc;d)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 lip 2010

kells pisze:dlaczego? zombie zawsze wolno chodzą, nie?:D cos nie tak z toba?:D

xD ze mna jak najbardziej jest coś nie tak. ale dzis akurat jeszcze do tego moje po Pragowe zakwasy w łydkach.. choc tym pedem na pociag troche je rozchodzilam.. ale jutro rano po calej nocy bezruchu znow bedzie ciezk owstac..

moj Yamapi dotarł caly i zdrowy :D troszke sie pomial od niesienia w rece.. ale juz szukam mu miejsca w pokoju :DD jeszcze raz dzieki ci Love :*
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 19 lip 2010

Dotarłam do domu o 22:22 bo zwiał nam pociąg xD

No więc oczywiście było świetnie jak zawsze xD (czyli jak ostatnio) mimo dwóch obozów udało nam się współgrać i chyba wszyscy odłożyli to co robili w danej chwili na Ring Ding Dong xD (a to dziewczyny potraficie zatańczyć? xD xD XD). Ale tym razem to Japonia chyba wygrała jeżeli chodzi o zainteresowanie xD Jednak w kwestii intensywności i szaleństwa na pewno wygrywają fanki SuJu tańczące w kibelku xD (teraz żałuję że tam do Was nie zeszłam na chwilę xD)
Skończyłyśmy znowu w City Rock, było cudownie, czas zleciał ZA SZYBKO. Byłam w szoku jak zapytałam o godzinę myśląc ze jest 18:30 a była 20 xD

Teraz osobno:
akire - haha za zgodność co do kwestii wyższości urody Japończyków nad urodą Japończyków xD (oczywiście wg. nas xD) i za chwilę rozmowy <3
Aviku - well, znamy się sto lat więc ciężko mi za coś konkretnego z tego spotkania dziękować xD Za to że jesteś :*
Azzel - yay, za rozbawienie mnie swoim "Fujigaya, Fujigaya, Fujigaya" i liczeniem pieniędzy "20 groszy, 30 groszy.." xD xD
Brzooska - jej, kocham Cię xD za Kisumai, za rozmowę taką że mnie gardło bolało itd. xD Do zobaczenia w środę haha xD
evel - yaaay strasznie Cię lubię, fajnie że znowu siedziałaś blisko mnie i można było pogadać :D i dobrze że nie zgniotłaś Pi-chana xD
kells - no i patrz, siedziałaś blisko mnie ale Siwon był znowu ważniejszy xDDD ale bez Ciebie spotkania doki doki nie byłyby takie same <3
Kajak - za przyznanie że Yamapi być może rzeczywiście nie jest brzydki jak ma inną fryzurę (czego nie wiesz bo nie widziałaś xDD)
Pino - nie rozmawiałyśmy długo, ale fajnie było Cię poznać :-)
koleżanka Brzooski - fajnie było Cię poznać i pogadać sobie o BOFie :-) i o innych dramkach :D

Wróć do „Spotkania”