okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: okolice Katowic? - spotkanie

Postautor: evelinux » 19 lip 2010

lovegood pisze:evel - yaaay strasznie Cię lubię, fajnie że znowu siedziałaś blisko mnie i można było pogadać :D i dobrze że nie zgniotłaś Pi-chana xD

wzajemnie :D moj kochany Pi.. jak ja cie sie odwdziecze?? jeszcze sie okazalo ze z drugiej strony jest Ryo i mi go Akire zabrać chciala.. ale sie nie dalam :D

a tu taki preview ze spotkania, especially dla Reiry.. czyli to co widzialam skad siedzialam xD
[spoiler2]Obrazek[/spoiler2]
z lewej widać trochę Kajaka, potem Pinuś i Azzie, z drugiej strony najpierw Avi potem Akire :)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 19 lip 2010

Evelinux dzieki za KJH:)juz wisi nad biureczkiem:) faktycznie japonia wygrala, fajne gazetki przyniosłyście:) tylko szkoda ze slabo sie orientuje kto i co i w ogole^^, ale mam nadzieje ze jak sie podszkolę to więcej pogadamy:) i faktycznie żałuje że nie widziałam akcji w kibelku:) ahh ide po cos do picia bo sie zmachałam, ale jakoś dotarłam cała do domu:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 lip 2010

tyy szubka jesteś dziewczyno!! no t o ciesze sie ze KJH pięknie wisi :) na ścianie :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 19 lip 2010

wisi wisi mój pierwszy azjata na scianie, ściągnęłam inego obrazka, a KJH powiesiłam zaraz jak wparowalam do domu:)
ejj co ja tam robie na fotce aaaa nieee! hehe ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 lip 2010

wiadomosc specjalna dla kajaka i akire: NIENAWIDZE WAS ZA SZAJNÓW, NIENAWIDZE!:( dlaczego ja włączylam tą płytę okropna, dlaczego:( ale dziewczyny, za wspol[prace przy opanowywaniu choreografii to ja wam dziękuję strasnzie. było swietnie, musimy to powtorzyc!<333

dzięki wam wszytskim za spotkanie, bylo jak zwykle cudownie!:* tez załuje ze nie wszysy odwiedzily nas w kiblu, nie bylo za bardzo na co popatrzec, ale przynajmniej byscie sie posmiały:D:D

milo bylo poznac 3 nowe osóbki. pino, dzięki za łyk wody kiedy juz bylam u progu wytrzymałości - uratowalas mi zycie (codziennie je ratujesz porcją siwona, yesunga i wookiego, wiec w sumie powinnam cie jzu po stopach całowac:D:*) i wielkie DZIĘKI za siwonową grę!!!:***

love, avi - super ze przytachalyscie te gazety, dzieki nim zdalam sobie sprawe ze naprawde jestem juz stara^^ (ach ci mlodzi (mali?) chłopcy...;d

azz - jestem pełna podziwu dla ciebie, ze wytrzymalas z nami w kiblu TYLE CZASU i bylas naszym specem od muzyki haha;d

evel, dzieki za bycie naszym operatorem i fotografem:* i za to, ze lubisz boom boom - moja krew!:D

to kiedy nastepne spotkanie?^^
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 lip 2010

yay, pierwsze co po dotarciu - komp :D jeszcze sie tu wypowiem ale ide się ogarnąć i w ogóle dzięki wam wszystkim za super czas, no i Kells ja wiem ze operator muzyki ze mnie niezastąpiony;p w ogóle na zakończenie co już pisałam niektórym - dwójka azjatów w przedziale, ma sie ten nos na azjatycką krew:D
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 lip 2010

kells pisze:evel, dzieki za bycie naszym operatorem i fotografem:* i za to, ze lubisz boom boom - moja krew!:D

lol, wiesz co zrobbilam jak wrocilam? zalaczylam to ale najpierw musialam dowiedziec sie co to byl za tytul xd xD lol, kojarze pisoenke a tytulu nie znalam.. fajnie.. nie noo.. ale juz wiem za to xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 20 lip 2010

Kells, ale czy my ci kazałyśmy tego słuchać? Sama jesteś sobie winna :P.

W ogóle było super, strasznie się cieszę że w końcu się udało dogadać z tym terminem. Tylko następny mógłby być trochę wcześniej jednak.I przez te układziki w kibelku poszedł mi szew w spodniach, ale chyba da się zaszyć, więc i tak było warto XD.

Dobra, teraz będą podziękowania i inne takie (kolejność jest właściwie przypadkowa, nie chciało mi się pisać alfabetycznie):
Kells za oddanie mi mojej Yesungowej kurtki, robienie kurczaka do pora z sałatą przy stole i za to że mnie nie wyklęła ani razu (ej, co się z tobą dzieje ostatnio?:P)
Akire za dostarczenie materiałów naukowych w postaci szupagerla, za to że mnie nie zabiła za "masz minę jak Kyu jak tańczy" i za wkręcenie mi mezika XD
Avi i Lovegood za gazetki (w ogóle Avi, szacun że ty ich wszystkich rozpoznajesz nawet na takich małych zdjęciach :D) i za to że znoszą moje anty Yamapiowe nastawienie :)
Azzel za włączanie nam szupagerla i napieprzanie się z nas w tym kiblu XD. Znowu jakoś nie pogadałyśmy, ale twój parasol jest epicki :D
Evel za zdjęcia i filmiki (masakraXD) i za wspólne wracanie :). I za telefon o pociągu, gdyby nie ty to bym się pewnie jakoś strasznie spóźniła :*
Pino, Brzooska i koleżanka - za to że przyszły i się nie wystraszyły, nie udało mi się z wami pogadać, ale fajnie że były nowe osoby :D

I specjalne podziękowania dla Kells i Akire za szupagerla w kibelku, jesteście zryte i was kocham XD. Było epicko i naprawdę dziwne, że nas stamtąd nie wywalili ("dobra, to od Hangenga - i rraz, dwa, trzy cztery, k**** nie ta noga" :D).

To kiedy następne?
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 20 lip 2010

No dziewczyny znowu było genialnie, jesteście wszystkie cudowne i sparklujące xD

Azzel, Pino wam najbardziej dzięki bo chyba najwięcej gadałyśmy XD dzięki za wysłuchanie mnie (wiem dużo gadam) nie mniej mam nadzieję, że nie było tak źle i czegoś się dowiedziałyście (a ta drama z Fujigayą to Byakkotai ;))
Akire ogółem gome, ale nie mogę pozbyć się tego Ryo jakkolwiek bardzo bym tego chciała, bo na prawdę chętnie bym ci go dała, ale to zdjęcie HSJ jest takie kochane, że nie mogę >.< i wielkie dzięki, za wszelkie rozmowy, bardzo fajnie się koło ciebie siedziało xD
Sparklująca Koreo, czyli Kajaku i Kells, za prawdę bez was było by za cicho XD
Brzoosko słonko, no my tak daleko od siebie siedziałyśmy T__________T nie mniej świetnie, że byłaś :* (i podziękowania dla twojej koleżanki mimo iż nie gadałyśmy ^^'')
LG dokładnie my się już tyle znamy, że specjalne wywody nie są potrzebne, nie mniej dzięki za każdą rozmowę, za przypominanie mi ile co poniektórzy mają lat XD i za tą akcje z They Budou lol xD

Ahhh dziewczyny normalnie was wszystkie kocham :* ja chcę się już spotkać! <3
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 lip 2010

Kajak pisze:I specjalne podziękowania dla Kells i Akire za szupagerla w kibelku, jesteście zryte

zaprawdę, nikt nigdy nie uraczył mnie cudowniejszym komplementem, dzięki;d;*

ej dziewczyny, spotkajmy sie jeszcze w te wakacje, co? kiedy ustawiamy nastepny meeting?^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Kajak pisze:Evel za zdjęcia i filmiki (masakraXD) i za wspólne wracanie :). I za telefon o pociągu, gdyby nie ty to bym się pewnie jakoś strasznie spóźniła :*

hehe.. ejj no mojej winy w tym tez bylo troche.. nigdy nie ufaj internetowemu rozkladowi jazdy pociagow.. uhh.. no ale dotarłyśmy..

kells pisze:ej dziewczyny, spotkajmy sie jeszcze w te wakacje, co? kiedy ustawiamy nastepny meeting?^^

baa.. obowiązkowo! w sierpniu xD ty juz bedziesz tez po praktykach co nie? tylko kurde.. mialam do kolezanki nad moze jechac a potem ona do mnie.. i nie wiem czy z tego cos wyjdzie czy nie wiec trudno mi mowic o datach..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 20 lip 2010

Avalia pisze: i za tą akcje z They Budou lol xD

Hahaha, to było mega "wtf to jest Yamamoto!" xD :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

[center]moje drogie doki-dokowiczki!
Obrazek
dla wszystkich was wielkie saknju za przybycie :)

szczególne podziękowania dla:
Obrazek
Obrazek Pino za zestaw molestujący;
Obrazek mojej kochanej Love za Yamapiego i jaranie się Engrishem;
Obrazek Avi za użyczenie gazetek;
Obrazek Kaji, która uświadomiła mnie że SHINee liczy 5 członków xD
Obrazek Akire za Ring Ding Donga;
Obrazek Azzie za to że po prostu tam była.. bez niej nie byłoby tak samo;

Obrazek

Obrazek Kells za to że już nigdy nie spojrzę na nią tak samo po obejrzeniu jak tańczy Szupa Girl xD

Obrazek

Obrazek Brzooska, jakoś nam się niewiele zdań udało zamienić.. ja taka teraz niekumata w Japonii jestem że aż mi wstyd..

no i nie mogę się doczekać następnego z wami spotkania
Obrazek Obrazek Obrazek[/center]
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 20 lip 2010

Evel-chan, jaki piękny wpis <3 <3 <#

Lol, pamiętam tą rozmowę o tym że Mola jest po angielsku xD xD :mrgreen:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 20 lip 2010

kurde, mam przeżarty mózg szajniami i nie umiem nic napisać konstruktywnego.

Kells i Kajaczek - <333 never ending faza, podbijemy europę naszym szupagerlem XD tylko jeszcze parę prób i odrabianie zadania domowego :>
Azz, strasznie się cieszę, że jednak mimo mojej SuJowej zwiechy udało się pogadać ^^ Chciałabym się kiedyś z Tobą i Reirą spotkać naraz ;) (takie jakieś randomowe marzenie ;p).
Pino, bosz, wyglądałaś, jakbyś się trochę tego bała wszystkiego, ja też byłam jeszcze eee (dość) normalna na poprzednim spotkaniu, i co ze mnie wyrosło?
Avi, dzięki za przynisienie gazetek, Twoja miłość do wszystkich "biegających z tyłu" albo HSJów nigdy nie przestanie mnie zadziwiać :P No i pamiętaj, że zawsze jestem gotowa zaopiekować się tym Ryem, gdybyś się rozmyśliła jednak ;D
Love - danke za Rya ^^ prawdziwe, fizyczne, prawie jak żywe Rya ;p no i faktycznie, to MY się znamy się na przystojnych japończykach, ne?
Evel, Brzooska i koleżanka Brzooski - nie pogadałyśmy, takie uroki drugich końców stołów ;) no ale do następnego :)

no i w ogóle :victory:

kajak pisze: za to że mnie nie zabiła za "masz minę jak Kyu jak tańczy" i za wkręcenie mi mezika XD

ej no bez kitu. jedna mi mówi, że Kyu wygląda jak niedorozwój, druga to o u góry, no zamordować nocą na cmentarzu XD (oma oma oma ;D)

kells pisze:wiadomosc specjalna dla kajaka i akire: NIENAWIDZE WAS ZA SZAJNÓW, NIENAWIDZE!:( dlaczego ja włączylam tą płytę okropna, dlaczego:(

jak chcesz się uwolnić, puść se MVke :> (nieee, wcale Cię nie podpuszczam ;p).
Obrazek

Wróć do „Spotkania”