okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: okolice Katowic? - spotkanie

Postautor: Azzel » 20 lip 2010

Dobra to i ja koncert podziękowań dorzucę ;D
Ogólne zacznę od tego że im nas więcej to tym bardziej zryte te spotkania - więc noo, przybywajcie ludzie^^

Avi - po prostu respekt i szacunek dla ciebie, moja pamięć zdołała tylko ogarnąć parę nazw bandów i jedno nazwisko <taa, Fujigaya:D swoją drogą do Byakkotaia nie mogłam się nigdy zebrać a teraz moze tyci większej motywacji będę miała;p>, ale cos czuję że jeszcze 2-3 spotkania i sama zadziwię siebie <zwłaszcza jak serio zacznę ich słuchać i oglądać xD> dzięki Avi za wszystko;*
Lovegood, Brzooska i koleżanka <Ania?> - daleko od was byłam i dopiero jak się Japonia zjednoczyła to trochę miałam okazji pogadać, ale mam nadzieje że następnym razem trochę więcej pogadamy <zwłaszcza o Fujigayi;p> mam nadzieję Brzooska że się nas nie przestraszyłaś i jesli trafisz do Łodzi to na pewno więcej pogadamy <tam nie jest nas tak dużo i nie ma naczelnego rozpraszacza zwanego Kells;p>
Pino - mam nadzieje że nie byłyśmy ci straszne i będziesz wpadać, zwłaszcza ze po tych szaleństwach kiblowych to ja myślę że bez problemu mozesz mi robic następnym razem masaż, nic ich w tej knajpie już chyba nie zdziwi;D w ogóle jak my tak blisko mieszkamy to moze sie jakoś spotkamy jeszcze wkrótce np w Częstochowie? zwłaszcza ze teraz do domu będę jechać na jakiś tydzień;p
Kajak&Kells - cała przyjemność po mojej stronie być muzodajnią xp wasze układy były wręcz bezcenne do oglądania <że też nikt więcej nie chciał zejść i to obejrzeć ;p>, chociaż zawiodłam sie jak poszłam pod koniec kiepskimi postępami;p trenujcie trenujcie to wam zarezerwuję miejsce na rynku we Wro na wasz występ;D <no i szkoda ze podbój Siwonowego lizaka się nie powiódł;p> aa, no i - to coś w avie Kells to ten wkurzony żółw jak dobrze poznaję? przynajmniej już wiem co za poczwarka się w nim kryje;p
Akire - już pisałam Reirze ze musi przyjechać następnym razem, a jak nie to może do Kraka się wybiorę? <obiecuję wtedy przyciągać azjatów przy was;p> no i fajnie było choć troche pogadać w japońskich klimatach^^ no i to co wyżej też się ciebie tyczy;p
Evel - no bez ciebie też co by to za spotkanie było;p filmiki piękne, musimy następnym razem skołować jakąś konkretną kamerę xD

Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 20 lip 2010

Azzel pisze:Avi - po prostu respekt i szacunek dla ciebie, moja pamięć zdołała tylko ogarnąć parę nazw bandów i jedno nazwisko <taa, Fujigaya:D swoją drogą do Byakkotaia nie mogłam się nigdy zebrać a teraz moze tyci większej motywacji będę miała;p>, ale cos czuję że jeszcze 2-3 spotkania i sama zadziwię siebie <zwłaszcza jak serio zacznę ich słuchać i oglądać xD> dzięki Avi za wszystko;*
Mam nadzieję, że znajdziesz inspirację na Byakkotai i ogółem dzięki dziewczyny za docenienie tej mojej drobnej wiedzy xD
Azzel pisze:<zwłaszcza o Fujigayi;p>
Fujigej XD
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 lip 2010

akire pisze:(oma oma oma ;D)

TRAAAUMAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 20 lip 2010

Azzel pisze:aa, no i - to coś w avie Kells to ten wkurzony żółw jak dobrze poznaję? przynajmniej już wiem co za poczwarka się w nim kryje;p

Dobrze poznajesz, tylko za tą "poczwarkę" Kells cię pewnie wyklnie :D
kells pisze:
akire pisze:(oma oma oma ;D)

TRAAAUMAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki, prawie mi się udało o tym zapomnieć XD.
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 lip 2010

Azzel pisze:i nie ma naczelnego rozpraszacza zwanego Kells;p>

że co proszę? :crazy: :D:D

Azzel pisze:a, no i - to coś w avie Kells to ten wkurzony żółw jak dobrze poznaję? przynajmniej już wiem co za poczwarka się w nim kryje;p

tak, to jest żółw, tylko akurat w tym avie to on nie jest ani wkurzony, ani żółwiowy:D ale poznajesz dobrze, jestem z ciebie dumna^^ (ej na serio jestem;d). tylko jakos nie do konca ogarniam dlaczego nazywasz go poczwarką. mam nadzieję, ze jakims cudem to jest komplement:D:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

noo, jak by logicznie się za to wziąć to z poczwarki coś ładnego niby wychodzi w ostatecznym rozrachunku coś więc może to i komplement że coś z niego jeszcze będzie? xD ;p <tak sobie staram w mówić, ale i tak najlepiej pasuje do niego ten wkurzony żółw;p> no Kells prawie dumna jestem z siebie że coś kojarzę xD <jakieś postępy mam;p>

Aviś - właśnie też mi się kojarzy to z Fujigejem ;p
<o matko, własnie słyszę wcześniej wspominane oma oma oma oO Jordi jest zły xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Wiesz co, on ma jakieś 26 lat, to już chyba nic innego z niego nie wyrośnie, i dobrze bo taki jest fajny XD
(o właśnie, oma oma oma, a ledwo się otrząsnęłam z wczorajszej traumy)
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 20 lip 2010

Mam nadzieję, że znajdziesz inspirację na Byakkotai i ogółem dzięki dziewczyny za docenienie tej mojej drobnej wiedzy

ja sie chyba tez za to wezmę :) hmm drobna wiedza hmm :) :wink: doceniamy doceniamy, hmm a tak ode mnie lol mam nadzieje ze przeżyłaś moje glupkowate pytania "a ile to on ma lat?:) lol jak ty to wszystko pamiętasz podziwiam:) a i jeszcze jedno mialam taka ochote podkrasc ci pare rzeczy, ale stwierdzilam, ze na pierwszym spotkaniu doki doki bede grzeczna:)ahh bo fotki z tumblinga byly fane:)

Pino - mam nadzieje że nie byłyśmy ci straszne i będziesz wpadać, zwłaszcza ze po tych szaleństwach kiblowych to ja myślę że bez problemu mozesz mi robic następnym razem masaż, nic ich w tej knajpie już chyba nie zdziwi;D w ogóle jak my tak blisko mieszkamy to moze sie jakoś spotkamy jeszcze wkrótce np w Częstochowie? zwłaszcza ze teraz do domu będę jechać na jakiś tydzień;p

juz was sie nie boje ! byłyście niesamowite :) no mnie juz tez nic nie zdziwi i dzieki za odprowadzenie mnie pod peron:) a spotkanie jak najbardziej:) ale uwaga ja w cze-wie tez sie mogę zgubić:) Evel- dzieki tobie chyba trafilam tak w ogole na te spotkanie :P jak można zegara nie zauważyć i dzieki za mapke:)

Kellsie i Kajaku to następnym razem tez poproszę o przyspieszony kurs choreograficzno- kibelkowy to może byc zabawne:)

hehe wy sie smiejecie z żółwika, aja sie śmieje z Pana Grzywki i tu bede miec minusa:P ;a a mi tam sie nawet żółwik podoba, moze dlatego że naoglądałam sie tych wszystkich uroczych gifkow:P
LOL a to Pan Grzywka z pistoletem i ten usmiech LOL, Kells mnie zabije ale co tam:)
[spoiler2]Obrazek[/spoiler2]
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Grzywka jak Grzywka, wtedy jeszcze był niefajny, ale ten Kyu za nim jest <3 :D.
I cieszę się że cię nie odstraszyłyśmy tak całkiem :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Spoko Pino ja się w Często chyba w centralnych miejscach nie zgubię^^
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 21 lip 2010

Pino pisze:Kellsie i Kajaku to następnym razem tez poproszę o przyspieszony kurs choreograficzno- kibelkowy to może byc zabawne:)

zapraszamy! im wiecej osob, tym bedzie wygladac bardziej profesjonalnie:D:D

Pino pisze:hehe wy sie smiejecie z żółwika, aja sie śmieje z Pana Grzywki i tu bede miec minusa:P ;a a mi tam sie nawet żółwik podoba, moze dlatego że naoglądałam sie tych wszystkich uroczych gifkow:P
LOL a to Pan Grzywka z pistoletem i ten usmiech LOL, Kells mnie zabije ale co tam:)

e tam na tej focie to z niego żadna Grzywka:D
PINO, ZA ŻÓŁWIKA MASZ WIELKIEGO BUZIAKIA!:*** (a nawet 3 wyszły;d)
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 21 lip 2010

Kajak pisze:Grzywka jak Grzywka, wtedy jeszcze był niefajny, ale ten Kyu za nim jest <3 :D.
I cieszę się że cię nie odstraszyłyśmy tak całkiem :D

E lol. Tam to wygląda jak niedorozwój akurat XDDD (musiałam pospamować, skoro o Kyu mowa ;p)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 21 lip 2010

No trochę tak, ale cieszy się fajnie XD.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 lip 2010

tak sobie myślę że nasze spotkania to pod takim znakiem się głównie malują:
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 21 lip 2010

Azzel pisze:tak sobie myślę że nasze spotkania to pod takim znakiem się głównie malują:

sooo not trueee!!!!:D:D:D teraz nie bylo za dużo o siwonie^^ ale fota fajna, bardzo ją lubię;d

Wróć do „Spotkania”