okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 kwie 2010

już jesteś :) no dlatego rposilam zeby pisać, bo nie wiedzialam cyz to wszyskto dobrze ogarnelam :)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 kwie 2010

zupełnie noł ajdija xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Obrazek
o ten zegar mi chodzi.. tlyko to jest zdj od zewnatrz,
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

dobra, będę szukać ;p poradzim sobie jakoś xp mówię, zwykle w Katowicach wysiadałam przed głównym dworcem, albo na przesiadkach - wewnątrz.
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 15 kwie 2010

Azzel, a skąd jedziesz? bo z dworca możesz wyjść na dwie strony, albo na tą co Evel dała zdjęcie i tam dalej jest taki most/estakada i schodzi się w dół do ulicy, albo też na drugą, gdzie nie ma mostu, jest za to parking ;) jak mi powiesz skąd jedziesz to Ci mogę powiedzieć czy masz iść w prawo czy w lewo XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no ja z wro xD
chciałam zerknąć czy nie ma jakiś zdjęć od środka dworca bo ja bardzo wzrokowo zapamiętuję drogę czy cos i natknęłam się na przebudowę dworca w Katowicach i już się przestraszyłam ze to juz teraz oO <dwa dworce w przebudowie to by było dla mnie za dużo na raz xD>, ale na szczęście dopiero od lipca;p
mi sie kojarzy jak kiedyś miałam przesiadkę i szukałam kas to było zejście jakieś w dół i wejście do góry, ja oczywiście poszłam w dół, a kasy były u góry, tyle pamiętam z dworca oO ale ale, przecie jak to ma dwa wejścia to nie tak dużo do szukania przecie, jakoś człowiek trafi, w razie czego jakieś wskazówki z chęcią posłucham;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha. biedna Azzie. jak wyjdziesz z pociagu to schodzisz w dol.. idziesz w strone peronu pierwszego korytarzem.. i przed siebie az trafisz do wyjscia na zewnatrz i jak wyjdziesz na zewnatrz i sie zaraz obrocisz za siebie to na pewno zobaczysz ten zegar :) a jak nie to piszesz mi smsa (na PM ci podam nr) i jak tam juz bede to cie poszukam :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 15 kwie 2010

yaaaay, naprawdę się zobaczymy! widze, że jakieś konkrety już sa, mam nadzeję, że nikt mi się nie wyłamie!:)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

może ja;p wsiądę np w pociąg pod prąd xD <raczej mi nie grożą takie przypadki w końcu przesiadek w życiu wiele miałam,aleee, przeraża mnie ten dworzec zastępczy we Wro oO> Rozumiem Kells że godzina pasuje jakby co?
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 15 kwie 2010

nawet nie wiem, ale ja się mogę raczej dopasować, do kato nie mam daleko i mogę dojechać na 4757858856897 rożnych sposobów, więc myślę że dam radę;)
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 15 kwie 2010

ja się dostosuje godzinowo jak co xDD i w ogóle fajnie że się zobaczymy ;p
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 16 kwie 2010

ja myślę, że dziewczyny mogły by wpaść na nasze zakończenie roku i stamtąd razem lol żart
Ja będę się kulać za lovegood ale będę xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 kwie 2010

wasze zakończenie...brzmi ciekawie :D rozumiem ze jak nas wyniosą stamtąd za zakłócanie porządku było by efektownie jak na zakończenie?>;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 kwie 2010

więc podsumowując:

data: 30.04.2010

godzina: 16:30 (czekamy.. 15 minut? to tak do 16:45?)

miejsce zbiórki: Katowice - pod zegarem na dworcu kolejowym

osoby zdeklarowane:
Avalia, Lovegood, Azzel, Kells, Akire i Evelinux

zeby było oficjalnie wszystko :) mam nadzieje ze nikogo nie zapomnialam uwzglednić..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 16 kwie 2010

waah, 6 osób! nie jest zle!:D

a ja dziś moim korkom zapowiedzialam ze 30 mnie nie ma i im przelozylam lekcje. takze no, nie możecie mnie teraz zawieść!:d

btw, były już kiedyś jakieś spotkania w kato? widzieliście się już?:)

Wróć do „Spotkania”