okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Re: okolice Katowic? - spotkanie

Postautor: kells » 14 lis 2010

avi, zadnych sprzeciwów nie przewidujemy:D (a niech no tylko jakies padną, to już ja się tym zajmę haha;d), wpadaj wpadaj!

evel, twoją koleżanke równiez zapraszamy. chetnie się z nią zapoznam (tym bardziej że w całej swojej przebiegłości zamierzam sie jej wcisnąć do auta na sylwestra:D)

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 lis 2010

Avalia pisze:Nie słyszę sprzeciwu na mój przyjazd, tak więc się do was dokulam :victory:

a kto i czmeu mialby sie sprzeciwiac?

kells pisze:evel, twoją koleżanke równiez zapraszamy. chetnie się z nią zapoznam (tym bardziej że w całej swojej przebiegłości zamierzam sie jej wcisnąć do auta na sylwestra:D)

kombinuj.. jak chcesz sie wcisnac to nie chce cie martwic ale musisz poznac wszystkich czlonkow FTIsland ;P
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 lis 2010

saaa, widzę inne miejsce, ale bede miała czas poszukać chyba xD anyway, bede, raz sie zyje, najwyzej z domu bede wracała koło wtorku, nawet moze i na rękę to bo oddam ksiażki do biblioteki w końcu.o!
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 lis 2010

Azzel pisze:saaa, widzę inne miejsce, ale bede miała czas poszukać chyba xD anyway, bede, raz sie zyje, najwyzej z domu bede wracała koło wtorku, nawet moze i na rękę to bo oddam ksiażki do biblioteki w końcu.o!

azzie, bo dworzec ejst teraz w totalnej rozsypce.. wyjscie ejst w ogole z innej storny itp itd.. zawsze mzoesz sie z kajakiem umowic z esie na dworcu spotkacie i pojdziecie razem.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 14 lis 2010

yeyey azzel bedzie, super!

i mam dobre wiesci, tzn nie wiem czy moge tak pisać w imieniu akire, ale coś tu chyba nie zagląda, więc pozwolę sobię napsiać, ze jednak zaszczyci nas swoja obecnością, hurej! i nawet lapa przyniesie<3

Evel, spoko, na szczescie w FTIsland nie ma ich tak dużo, moze do konca grudnia ich jakoś ogarne:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 lis 2010

a ty pamietaj ze mi masz robic lekcje ogarniania suju.. Z OBRAZKAMI!
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 lis 2010

To ja jeszcze jedną rzecz przypomnę... knajpa... rezerwacja...?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 lis 2010

no racja..racja.. wypadałoby.. choć w sumie. .nie będzie nas strasznie dużo.. no nie wiem.. w kazdym razie ja raczej nie zarezerwuje jakos ze pozniej dopiero przybędę.. to musi ktos kto bedzie na czas na spotkaniu..

edit

kellsiak poszła zarezerwować stolik.. tera zz nia rozmaiwialam.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 17 lis 2010

poszła i zarezerwowała:) będzie stolik w sali dla niepalących, czyli dokładnie tam, gdzie siedziałyśmy w trakcie naszego pierwszego spotkania:)
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 17 lis 2010

Yo, Kellsik już napisała za mnie, ja będę będę i się cieszę jak gupek (siedząc właśnie nad zadaniem z Javy i ucząc do kolosów z SQLa i progr. rozproszonego). Coś chciałam rzec, ale już nie wiem co.

Aha, ej dzieci, mamusia mi miała zrobić dobry obiad w domu i jak ja go mam zjeść jak na 15 się umawiamy? :< Najwyżej się spóźnię troszeczkę, chyba, że jednak nic atrakcyjnego do żarcia w domu nie będzie, lol.

Azzzzz, będziesz? ^^ Przywieź mi polarka ;D W zamian mogę Ci nawet oddać łyżeczkę!

Będę miała lapeczka mojego, ale Kells mnie zamorduje za tapetę i nie wiem co mam zrobić, zmienić? Ale na jaką? Ta jest taka odpowiednia do mojego zje**nego nastroju, a że przedstawia zakazane treści, co ja poradzę.

Aha i po ostatnie, co to za tajne dogadywanie się na dojazd na sylwestra, heeej, ja też chcę tam jakoś dojechać :S Mam nawet auto ALE pewnie się nie znajdą 3 dodatkowe osoby do niego... chyba że się znajdą? Ale to nie ten temat, więc nvm.

I znowu jednak będzie nas sporo, yay, cuuudnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 lis 2010

Azz potrzebna tylko do polarka ;< azz nie ma polarka, ale postara się go odzyskać. a o sylwku i dojazdach pogadamy po prostu na miejscu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 17 lis 2010

Nie no, Azz potrzebna do fazowania na bisty bo nikt inny pewnie nie będzie chciał :D.
Czy ja komuś coś wiszę albo obiecałam? Bo nie pamiętam XD (znaczy pamiętam rzeczy dla Kells, ale czy komuś innemu jeszcze czegoś nie wiszę?).
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 lis 2010

bisty bisty :D i ja mogę fazować na każdego biściaka jak zajdzie potrzeba:D
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 lis 2010

więc juz na 100% ja pojadę pociągiem o 14:27 ode mnie z czecho i w kato planowo ma on być o 15:20. wiec pewno gdzieś kolo 15:40 myślę, że do was dojdę. tylko mi sie tam nie rozpijcie do tej pory!! i grzać mi miejsce koło Pinuxa!!
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 19 lis 2010

evelinux pisze: i grzać mi miejsce koło Pinuxa!!

o jaaaaka zdrada:< nie dostaniesz suju-poradnika!:<

Wróć do „Spotkania”