okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: okolice Katowic? - spotkanie

Postautor: Azzel » 01 sie 2011

Ta, to znowu ja :rolly: jak już odżywają rozmowy spotkaniowe to oficjalnie napiszę tu - kiedy się widzimy? bo tak no, termin dla mnie ważna sprawa bo staram się jakoś zagospodarować sobie sierpień no i boże się zdarzyć że coś mnie ominie :/ <a mi tęskno za Katowicką zgrają> Ogólnie to w tym tyg np już na 90% nie będę dostępna, co prawda będę właśnie w Katowicach ale chyba może być kiepsko ze spotkaniem się, wiec no... czekam na wieści od was...?

Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 01 sie 2011

Azzik czekamy na powrót Kajaka, bo gdzieś bidulka odpłynęła z małym wiosłem i zapasami farb, szukać jakiegoś Dong Soo?... i oczywiście się zgubiła... narysować Ci mapkę powrotna Kajaczku?.... KIERUJ SIĘ W STRONĘ KROWYYY- GPS wersja językowa Pino radzi!
...Ja proponuje coś po 14..? :wink:...
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 sie 2011

Egg zgłasza, że na 70 procent będzie w przyszłym tygodniu u Evel i to by była znakomita okazja, żeby do was dołączyć ^^ Więc jak wam pasuje, to może...?
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 sie 2011

Kajak będzie w domu po 11 sierpnia.. (chcialam dodać :) )
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 02 sie 2011

No właśnie, ja bede po 11, to jakby wam nie przeszkadzało to może być jakoś wtedy? Bo też bym się chciała z wami zobaczyć :).
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 03 sie 2011

w sumie hm, a może później? nie w przyszłym tyg. znaczy uh w sensie no nie wiem, ja jestem taka niepozbierana, ale myślałam właśnie jechać na północ na ten przyszły tydzień... chyba że będą BARDZO złe prognozy (pogody tzn) to nie będzie sensu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 sie 2011

Ja chciałam zaproponować w okolicach 25-28 jeśli to nie będzie za późno, bo akurat będę chyba na festiwalu w Będzinie to przynajmniej zaoszczędzę na biletach do Kato xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 sie 2011

Azzel pisze:Ja chciałam zaproponować w okolicach 25-28 jeśli to nie będzie za późno, bo akurat będę chyba na festiwalu w Będzinie to przynajmniej zaoszczędzę na biletach do Kato xD

MY 30 WYJEZDZAMY.. TO TKA TROCHE.. NIE W PORE..

[edit]

a co byście powiedziały na 12.08? Kajak, dałabyś rady sie sprężyć? bo myslalm tak zeby zrobic zeby Eggie tez dala rade sie spotkac z nami w kato..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 sie 2011

no 30 to nie np. 25 :P hm, ja w takim razie na razie nie mam pojęcia czy będę, chciałam na ten tydzień wyjechać z domu bo nie będę miała gdzie spać w weekend <ta, wyrzucają mnie z domu:/>, i kato chyba nie po drodze tym razem:/
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 sie 2011

25 nie, ale 28 to już trochę późno.. ataki też rozrzut podałaś..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 09 sie 2011

Dobra, to na czym stanęło? Ja 12 dam radę, jakoś po południu pewnie, a jak chcecie później, znaczy jakiegoś innego dnia to pewnie też będę.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 09 sie 2011

ja już wiem że jestem out do 15 powiedzmy około. czyli dla mnie wchodzi w grę przyszły tydzień. ale no jak chcecie się spotkać 12 no to trudno, pomacham wam z Gdańska czy skąd tam XD (i zgarnę Kajaka w innym terminie :>)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 sie 2011

Też proponuję przyszły tydzień np... em, 18? <byle nie piątki, jeśli to nie problem i nie godziny wieczorowe> Po obecnym wyjeździe ostatnie dwa złote wydałam na dworcu na bułkę i żyję sobie szczęśliwie z pustą kieszenią i nadzieją na wypłatę jakąś od ojca :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 sie 2011

mżemy sie pozniej spotkać bo Eggie jednak do mnie nie zawitała, więc nie śpieszy się ;)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 sie 2011

Dobra, odnowie temat, pasowałby wam 25 sierpień? <tak wiem że to BLISKO 30 ale chyba spakować zdążycie się i pare godzin poświęcić na spotkanie...?> Im dłużej nie ustalamy daty tym mniejsze prawdopodobieństwo że się spotkamy wszyscy :/
Obrazek

Wróć do „Spotkania”