okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: okolice Katowic? - spotkanie

Postautor: evelinux » 16 sie 2011

Azzel pisze:Dobra, odnowie temat, pasowałby wam 25 sierpień? <tak wiem że to BLISKO 30 ale chyba spakować zdążycie się i pare godzin poświęcić na spotkanie...?> Im dłużej nie ustalamy daty tym mniejsze prawdopodobieństwo że się spotkamy wszyscy :/

no właśnie.. good point.. widzę, że nacisk Pino podziałał :) mi pasuje 25

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 16 sie 2011

Mi też pasuje :).
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 16 sie 2011

Mi tam każdy czas pasuje , więc powiecie gdzie to może i ja wpadnę was poznać .
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 sie 2011

o waa.. nowa twarz :D w końcu!

zawsze spotykamy sie w City Rock w Katowicach
Spoiler! Obrazek

mapka: http://maps.google.com/maps?pq=hard+roc ... 9003979659" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 17 sie 2011

Okey ;-)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 sie 2011

Czyli rozumiem ze póki co ustalone, 25, miejsce to co zwykle (chyba że ktoś ma pomysł na coś innego i wybycie na jakieś świeże powietrze czy coś?), godzina...? jak spojrzałam po pociągach to godz 13, 15 mi ładnie pasują bo mam bezpośrednie pociągi, co wolicie później, wcześniej?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

może być 15 (jeśli przed doki sie bede spotkyala z moja bylą wspołlokatorką to godzina mi nie robi roznicy..) jeśli nie bede sie z nia spotykala to mam opcje ze bede w kato 14:25 albo 15:46
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 17 sie 2011

To może i ja się pojawie? Wypadałoby w końcu odebrać prezenty gwiazdkowe... ekhm sylwestrowe :) A do której macie zamiar balować ? Gdyż ponieważ na następnego dnia wylatuję do Londynu - przydaloby się spakować :)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hah xD ale z ciebie podróżniczka, day :)

my zawsze do oporu - tzn do ostatniego pociagu - nie no, zawsze jakoś przed 21 sie zbieraliśmy najpóźniej.. wszyskto zlaeży od humorów jakie dopisują, a tego się nie da przewidzieć :)

PS. ja się jednak wcześniej spotykam ze współlokatorką byłą, więc.. do was dojdę albo będę na was czekać na miejscu :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 17 sie 2011

Ano, tak się jakoś złożyło w te wakacje ;) To ja na razie mówię, że będę ale u mnie niestety ciężko coś przewidzieć, więc jakby coś to dam znać że mnie nie będzie. Spotkanie jest o 15?
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 sie 2011

no chyba na tą godzinę na chwilę obecna w takim razie się szykuję^^ w razie czego gdyby ktoś był przed 15 na dworcu niech da znać to razem wyruszymy do knajpy <w moim wypadku mile widziane xD> tak czy siak to - rezerwujemy knajpę czy tym razem idziemy na żywioł? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hmm.. są to wakacje.. dzień czwartek.. godzina popoludniowa.. mysle ze moze nie bedzie tam tłoku jakiegos strasznego..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 20 sie 2011

daydreamer4 pisze:To może i ja się pojawie? Wypadałoby w końcu odebrać prezenty gwiazdkowe... ekhm sylwestrowe :) A do której macie zamiar balować ? Gdyż ponieważ na następnego dnia wylatuję do Londynu - przydaloby się spakować :)

buahhahahaha omg, day, to znaczy teraz bede musiala odkopac te twoje prezenty sylwestrowe?:D bedzie to zapewne ciekawe doświadczenie, zważywszy na to, ze ni emam pojecia gdzie się w tej chwili znajdują :rolly:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 23 sie 2011

Hahah, no nie dziwię się xP Trochę to było ... dawno ;) Nie pogniewam się jak się do nich nie dokopiesz, ale... poszukaj proszęęęę ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 24 sie 2011

:(
Przepraszam was wszystkie ale niestety nie dam rady się jutro pojawić na spotkaniu. Mam jutro rozmowę w sprawie pracy i mój szef przyjeżdza specjalnie z W-wy przed moim wyjazdem więc nie udało mi sie tego przełożyć. I jeszcze mam parę rzeczy do załatwienia przed wyjazdem, więc niestety... Ale życzę wam dobrej zabawy, mam nadzieję ze jeszcze sie spotkamy ;)
Obrazek

Wróć do „Spotkania”