okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: okolice Katowic? - spotkanie

Postautor: evelinux » 24 sie 2011

a buuuuu :(

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 25 sie 2011

och day, kiedy ty odbierzesz ten swoj prezent w takim razie... no nic, powodzenia na rozmowie w takim razie!:)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 sie 2011

zedytowałam 1-szy post i dodałam tam naszą listę obecności: post64682.html#p64682" onclick="window.open(this.href);return false;

Dzięki serdeczne wszystkim za miło spędzony czas i pyszne Yesungowe ciastko urodzinowe :clap:
Oraz wielkie podziękowania dla Piniacza, zę sie jednak nie zgubiła i przywiozła mi mój Subkowo-Yamapowy kubeczek:
Obrazek
oraz pięknego Onipa, który świeci jak to małe coś w Tatta Hitotsu No Koi:
Obrazek
(nawet to to podobne do Onipa :rolly: )

No.. i Shizusowi dzięki, że Azzel nie zjadła nas wszystkich (tzn, was wszystkich, bo mnie tam przecież nie było :rolly: )

PS. Mina dlaczego nie przyszłaś, tak chcieliśmy cię wszyscy poznać! :angry: :angry: :angry: Tłumacz się!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 26 sie 2011

Tak Evel, ty juz zjedzona :rolly: Ale ja lubie konsumować długo więc jeszcze mam nadzieje będę miała szansę was dotrawić ;p Zdjęcia tym razem załaduję szybciej jak wrócę do mojego kompa kiedyś tam xD <o ile bozia i mój dostawca netu pozwolą D:>
A w ogóle gratuluje Piniaczowi że dotarł do domu, dobrze że miał Onipa ze sobą i nie ułożył go spać tak jak jechał w pierwszą stronę :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 27 sie 2011

Fajnie, że fajnie było ;-)
Ja się zjawię mam nadzieję następnym razem.
Byłam w Katowicach tego dnia ale troszkę póżniej i krótko, niestety musiałam coś załatwić rodzicom i wracać do domu .
U mnie zawsze coś wypadnie jak akurat mam czas wolny na swoje sprawy :-(

Wróć do „Spotkania”