okolice Katowic? - spotkanie

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 kwie 2010

nie, więc dla pocieszenia nie będziesz jako tako nowa w spotkaniu xD <chyba ze dziewczyny się kiedyś coś jakoś widziały xD> ogólnie w tym roku jakoś weszły w życie doki doki spotkania, w tamtym nie pamiętam by było jakieś umawianie się, nie licząc konwentów...

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 kwie 2010

kells pisze:waah, 6 osób! nie jest zle!:D

a ja dziś moim korkom zapowiedzialam ze 30 mnie nie ma i im przelozylam lekcje. takze no, nie możecie mnie teraz zawieść!:d

btw, były już kiedyś jakieś spotkania w kato? widzieliście się już?:)

noo tak, tak, jak Azzie mowi.. ciekawe czy sie poznamy xd hahha >_<" w ogole ja juz to widze jak my sie probujemy znalezc.. >_<"
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

oj, damy radę, ja specjalnie przyjdę jak się spotkacie wszystkie i będę słuchać jak rozmawiacie między sobą - ale jak ją poznamy? xD <wiem straszna jestem;D ale tak mi się to spodobało jak sie spotykałam z Ewą i Reirą xD gdzie nie widziałyśmy się wcześniej ;p>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Azzel pisze:oj, damy radę, ja specjalnie przyjdę jak się spotkacie wszystkie i będę słuchać jak rozmawiacie między sobą - ale jak ją poznamy? xD <wiem straszna jestem;D ale tak mi się to spodobało jak sie spotykałam z Ewą i Reirą xD gdzie nie widziałyśmy się wcześniej ;p>

haha! zawsz ejakis sposob. to teraz juz bedziemy wiedziec ze mamy szukac takiej jednej co sie szweda wokol nas i nadstawia ucho.. ;PP
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

i się dziwnie na was patrzy:D
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

dokladnie! dokladnie!
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 16 kwie 2010

Sorry za głupie pytanie, ale czy ja bym też mogła? Wiem że jestem nowa i nikt mnie nie zna i w ogóle, ale przynajmniej mam blisko XD.
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 16 kwie 2010

nie wiem, czy sama nie jestem zbyt nowa, zeby decydować, ale... NIE! NIE ZGADZAM SIĘ, JESTEŚ ZBYT NOWA! :D:D

a tak serio, to ja bardzo bardzo zapraszam, im nas więcej tym lepiej. jeszcze troche i się zrobi minikonwent:D:D Kajak, a skąd jestes, ze masz tak blisko?:)

btw, to nasze ustalone miejsce spotkania to trochę jest ryzykowne, powiem wam... tam sie zbyt dużo ludzi przewija... chyba ze sie przebierzemy za postaci z dram, LOL.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

lol, kells, zabilas mnie.. az sie zaczelam zastanawiac za kogo bym sie mogla przebrać xD

no to co proponujecie? jakies znaki rozpoznawcze?

Kajak jest z Bielska-Białej :) oczywiście moja droga, zapraszamy :D na pierwszej stronie w pierwsyzm poscie sa wszlekie ustalone przez nas szczegoly, zapraszam do lekturki.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

kells pisze:nie wiem, czy sama nie jestem zbyt nowa, zeby decydować, ale... NIE! NIE ZGADZAM SIĘ, JESTEŚ ZBYT NOWA! :D:D

Alealeale ja tak naprawdę jestem stara, to może jednak?XDD
Jestem z Bielska, to mam naprawdę blisko, i fajnie że jest 30, tydzień wcześniej bym nie mogła.
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

jak jesteś stara to... tym bardziej nie możesz! (nie pytaj jaki jest sens mojego rozumowania, bo sama nie wiem;d) niestety sama jestem stara, więc chyba wypada się zgodzic;d

ej ja tez sie zaczelam zastanawiac za kogo się pzrebrac!:D i chyba najprosciej byloby za jak-jej-tam-było z miss no good:D wystarczyloby ubrac na siebie całą szafę.:D (no dobra, zawartość szafy)

albo moze książe kaszana? czy tam Kasaba;d byloby dosc oryginalnie i zaloze sie ze nikt by mnie z nikim nie pomylil;d (co najwyżej wsyzscy poza wami mogliby mnie pomylic ze zbiegłym pacjentem szpitata w Toszku)
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Nie mam pojęcia kto to jest książę kaszana, ale przebierz się, proszę proszę :D.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Kells teraz nie masz wyjścia:D
No i oczywiście (nie)zapraszamy;D
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Kajak pisze:Nie mam pojęcia kto to jest książę kaszana, ale przebierz się, proszę proszę :D.

cieszę się, że mogę być tą pierwszą osobą, która uświadomi cię co do księcia kaszany:D

a więc... będę wyglądać tak:
(oczywiście książę to nie ta laska z różowymi włosami-gwoli ścisłości;d)

Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

...własciwie wolałam tego nie wiedzieć.
Ale przynajmniej nie będę miała problemu z rozpoznaniem cię ;D

Wróć do „Spotkania”