spotkania - Wrocław i okolice

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

spotkania - Wrocław i okolice

Postautor: Azzel » 03 maja 2010

Jak już temat został poruszony to w takim razie do rzeczy^^ 14maja pola marsowe folkowy dzień Juwenalii, chętni na spotkanie ludzie proszę jakiś odzew;p

Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 03 maja 2010

ja bardzo chętnie, tylko mam zajęcia od 16:30 do 19:30, więc dopiero po mogłabym dołączyć? ;___;
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Zdaje mi się że to trwa do wieczora późnego więc myślę ze byś się załapała, przynajmniej pamiętam w tamtym roku wracałam do domu koło północy a jeszcze ostatni koncert był, mam nadzieje że to trochę potrwa tak czy siak^^
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 03 maja 2010

hmm,szkoda,mi ten termin nie pasuje,bo mam zajęcia od rana do wieczora.
głupia polibuda :(
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

eh, zła karma xD wystarczy bym stworzyła temat i juz okazuje się że nikt nie może xD <tak jestem straszna? :puppy: >
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 03 maja 2010

Nie no Azzel,na pewno nie jesteś aż taka straszna :wink:
Przekonałabym sie o tym osobiście,by móc potem świadczyć o tym na całej planecie,ale no niestety polibuda mi wdzięcznie organizuje czas,nic nie poradzę
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2010

wszyscy sie boją że dostaną lizaki z brwiami Si Wona xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 03 maja 2010

jakbym nie miała 400km to bardzo chętnie :< no i będę wtedy na Kortowiadzie, już czwarty raz z rzędu, mój brat studiuje w Olsztynie i zawsze przyjeżdżam, najlepsze juwenalia po prostu... znaczy byłam jeszcze tylko w Toruniu i Gdańsku ale Kortowiada rządzi^^ ale kurczę żałuję bo bym was chętnie poznała, eh...
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

W razie czego Ania <właściwie to mogę tak pisać do ciebie? xD> jak byś miała siłę po zajęciach czy coś i się koncerty nie skończyły to możemy się zgadać jeszcze, chyba że masz później roboty jeszcze dużo to nie drążę tematu.
Evel, w ogóle brwi Si Wona robiły furorę;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Azzel, coś czuje, ze będzie dream team w postaci trzech sztuk ;p

w tamtym roku jak byłam na kulcie to właśnie o 12 się chyba skończyło, bo pamietam, że nocne nam zwiały z przed nosa XD damy rade, ja moge przed i po tych zajęciach, cos wymyślimy ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

spoko^^ gdzieś tam zawsze jeszcze jacyś znajomi sie będą pewnie pałętać, noo, i Maura daj znać czy jedziesz sama czy jeszcze z kimś i czy miejsce noclegowe potrzebujesz^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no, Azzie, tworzysz nimi po prostu historię doki-doki.. moze twojego nicka historia nie zapamieta, ale o twoich lizakach beda krażyć legendy xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

ja nic nie wiem o lizakach Azzel o_o
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

zerknij na temat spotkania w Katowicach tam jest Kells z SiWonem i bez SiWona, zrozumiesz jak zobaczysz xD
ale wręcz zaczynam się czuć zobligowana do rozdawania lizaków za każdym razem jak kogoś spotkam xD <zuoo>
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no ja mysle ze kells i Kajakowi na dłuuugo starczy ten jeden.. ;) ale nie spamuje juz wiecej..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Spotkania”