spotkania - Wrocław i okolice

Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 03 maja 2010

ojej, jaki ładny *_* i w ogóle, debil ze mnie, jakbym popatrzyła na temat to też bym przyjechała x_x (tak to jest jak sie patrzy tylko na 4 tematy na krzyż ;<)

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 maja 2010

no, to jak się coś ustali w końcu na temat następnego to jak najbardziej^^ To czekam tu jeszcze aż Maura jako przyjezdna powie kiedy będzie to jakoś byśmy ustaliły koło której godziny gdzie co i jak sie spotykamy^^
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 03 maja 2010

Azzel pisze:W razie czego Ania <właściwie to mogę tak pisać do ciebie? xD> jak byś miała siłę po zajęciach czy coś i się koncerty nie skończyły to możemy się zgadać jeszcze, chyba że masz później roboty jeszcze dużo to nie drążę tematu.

Możesz pisać,wszakże tak dostałam na chrzcie :wink:
O i się dowiedziałam że mam koło oprócz seminarki w next pon,także będę z wami w pt tylko duszą.
Buuu,trza coś także zorganizować także w późniejszym terminie,np. na początek wakacji,zanim wszyscy co są we wro tylko terminowo wyjadą do domków swych
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

No pewnie^^ < z resztą chyba na wakacje to chyba i tak zostanę i pracy bym jakiejś poszukała czy stażu...>
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 03 maja 2010

Jak to mówili w jednej dobranocce,smerfastycznie :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

ja na wakacje jade do domu, będę tylko początkiem lipca, mam nadzieje, że jakos to dogramy~
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 maja 2010

Ano właśnie jeszcze ja ;p Bo tak sobie czytam i czytam i chyba jestem totalnie nieprzytomna bo nie wiem co mam napisać ;p

No więc tak. . . jeszcze nie wiem czy jadę sama czy z kimś. W sumie jedna koleżanka wyraziła chęc, ale niewiadomo jak to z nią będzie bo jak to w żartach powiedziała ma napięty grafik towarzyski w dwa tygodnie to może się jeszcze wszystko zmienić ^ ^ Także tutaj sprawa jest otwarta ^

Zastanawiam się o której wyjechać i czy właśnie nie zostać do soboty. . . (głównie pytanie brzmi co grozi za czwartą nieobecność na informatyce? ;o )
Opcje są takie ^^ Jadę rano i jestem w południe. Albo... umawiamy się wszystkie na wieczór i balujemy do upadłego ;p I wtedy mam pociąg 15:30 i we Wro jestem 18:30 ^ ^ Tylko własnie ja nie wiem kiedy który koncert się zaczyna ; ( Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na Kapeli i Balkan Sevdah ; )

edit omo pisałam ten post prawie 30 minut ;ooo

edit 2
o znalazłam jeszcze jakiś osobowy o 15:12, ale jest dopiero o 18 ^^ Ale taniej xPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

hm, to w takim razie ja bym mogła sie urwać z połowy i o tej 18 wyjść, najważniejsze dla mnie jest zostać na cześci z philem XD

a co do koncertów, ja nawet nie wiem co gra, nie znam sie na folkowych rytmach, wybieram się tylko ze względu na Was ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no jak tam chcecie ja nie mam zajęć ani w pt ani czw więc oprócz tego ze mam pracę pisać to mogę sie zjawić kiedy tam chcecie, jedynie szkoda że pola są tak daleko, więc jak przyjeżdżasz tym wieczornym to kawałek czasu zejdzie na powrót i znów dojazd, ale mam nadzieje ze Kapela i Balakan Sevdah będą na końcu czyli powinnyśmy zdążyć. A co do balowania przez noc nie ma sprawy tylko chce wiedzieć czy uprzedzać współlokatorki w razie czego że ktoś się może u mnie zjawić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

możemy się też tak umówić, że ja zgarne Maure z dworca, bo mam zajęcia przy dominikańskiej, więc 5 minut tramwajem i przetransportujemy się razem na stadion?

balujemy całą noc, powiadacie? ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no raczej, nie inaczej^^ <Eter już miałaś przyjemność być na dworcu zastępczym?>
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

jeszcze nie x_x jak wracałam ostatnio z krk to był pierwszy dzień, kiedy zamknęli główny, tylko wychodziłam inną stroną niż zawsze... ale myśle, że damy rade XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 maja 2010

Zaraz zaraz to ten... ja na jakimś innym dworcu będę zgarniana? Myślałam, że tradycyjnie Główny XP
W ogóle to będzie... mój pierwszy raz we Wrocławiu *^^* Musicie się Maurusią zaopiekować by pod obcy tamwaj nie wleciała ;p

balujemy całą noc, powiadacie? ^^

No wypadałoby ;DDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

spoko spoko, zawsze jest ten pierwszy raz we wrocławiu ;p a co do dworca, to przyjeżdzasz normalnie, tylko jest zamnknięty budynek główny, remont przed euro robią i jest zastępczy dworzec, ale ja Cie odbiore z peronu, żebyśmy się nie szukały pół dnia ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no wchodzi się od drugiej strony jeśli chodzi o perony, a zastępczy jest od strony pksu, właściwie to zobacze sama kiedy ja się na pola wybiorę, zdaje mi się ze tak czy siak koncerty zaczynają się dopiero koło 14? i po każdym zwykle przerwa jakaś jest. anyway, co do dworca - jest czysty i w ogóle ładnie wyglada ale... mały, no i ja tam zimy nie widzę patrząc ostatnio jakie kolejki tam się robią to może być masakra...

to rozumiem Maura ze jeszcze jakieś małe zwiedzanie Wro w sobotę?^^

Wróć do „Spotkania”