spotkania - Wrocław i okolice

Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 04 maja 2010

generalnie to jest prawie niewykonalne, bo teoretycznie w sobotę rano wyjeżdżam z katowic na weekend... ale jeśli by mi się świat pomyślnie ułożył, to zastanawiam się nad opcją, czy by na chwilę w piątek 14.05 nie wpaść do wrocławia ;) tak tylko sobie piszę, jakby coś miało wyjść.

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 maja 2010

Jak najbardziej zapraszamy^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 maja 2010

dobra, trochę mnie nie było ale tak do rzeczy to rozumiem że wszystko ciągle aktualne? chciałabym jakieś konkrety kiedy przyjeżdża Maura, czy ktoś jeszcze przyjeżdża itd Juwe zaczynają się od 14 a ja coś czuję że jutro spędzę kolejny dzień w czytelni <zaczynam juz tam chyba mieszkać xp> więc nawet bym się może na dworzec kopsnęła bo właściwie jak z niej wyjdę to będzie późno <juz i tak zrobię wyjątek że nie będę siedzieć dopóki mnie nie wykopią stamtąd xp> tak czy siak piszcie co o której i jak!
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 13 maja 2010

Coś pogody na to spotkanie to dziewczęta mieć chyba nie będziecie,bo już drugi dzień pada :shake:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ej, nie jest tak źle <idzie odsłonic okno> <po odsłonięciu stwierdza ze jednak zasłoni i prześpi jeszcze trochę tej pogody...>yh, no faktycznie miernie to wygląda to jutrzejsza pogoda ma być chyba jeszcze gorsza, ale wierzę w cuda ><
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 13 maja 2010

no pogoda za bardzo nie zacheca do wychodzenia gdziekolwiek, ale damy rade! jak nie my to kto ;p

Azzel gdzie masz tą czytelnie? na szajnochy, główną? jak tak, to mozemy się razem zabrac na dworzec, zeby się nie szukać potem pół godziny, ja mam angielski przy dominikańskim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Na Szajnochy tak^^ urządzam sobie tam drugi dom, szkoda że spać nie bardzo można by tam bo jednak się mało wygodnie siedzi^^ no możemy się spotkać wcześniej, tylko me pytanie właśnie - o której?<no i gdzie preferujesz? dominikański czy gdzieś w rynku?> O której Maura przyjeżdża? w ogóle to muszę porządek zrobić w pokoju oO
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 13 maja 2010

Hmm mam ostatnio sporo pracy przed sobą, wpadam w panikę i w ogóle nie jest fajnie ;( ALE stwierdziłam, że to nie będzie przeszkodą by się z Wami spotkać ;) A wiadomo? Może taka okazja już więcej się nie powtórzy? ^________^

Ja wg planu przyjeżdżam 17:39 ;) Sama niestety. zaraz Wam swój nr na pm prześlę ^^

Tylko ta pogoooooda ;( aż mnie skręca ;<

No i hymm denerwuję się przed tym spotkaniem z Wami :D

Aha no i ten z tym noclegiem... bo zależy ile to wszystko będzie trwać i ten... w jakim stanie będziemy wieczorem ;DD Bo jak coś to w sumie nie musiałabym Cię Azzel kłopotać i np nocnym/porannym sobie jakoś tam wrócić ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Ale miałyśmy wyczucie z pisaniem Maura, w tym samym czasie xD no i pisząc ze się denerwujesz to mnie samą wziął jakiś taki nastrój xD
Eter, to tak koło 17? czy jak kończysz zajęcia? <nie macie jakiś rektorskich? coś znajoma mi mówiła ze w pt są ale nie pamiętam w jakich godzinach...>

no, i będzie fajnie xD

edit: nie ma problemu, współlokatorki uprzedzone, no i czy im sie podoba czy nie to nie mają wyjścia i juz xp z resztą wyprowadzam się z tego mieszkania - jaś wędrowniczek mi się włącza co by szukać dalej swego miejsca xp
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

spoko, jak coś to u mnie też jest miejsce, moja wpółlokatorka wyjeżdza na weekend, łóżko wolne, i to podwójne ;p

o 17 powiadacie, to chyba mnie na angielskim nie zobacza w ogóle, myslałam, ze później przyjedziesz Maura, ale spoko loko, damy rade

Azzel, mnie jest obojętne gdzie, w sumie jak na angielski nie ide to gdziekolwiek mi pasuje ^^

ej, też sie denerwuje x_x jeszcze mnie za swira weźmiecie większego niz jestem czy coś ;p i w ogóle, spotykanie nowych ludzi = eternal trauma ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

ej, też sie denerwuje x_x jeszcze mnie za swira weźmiecie większego niz jestem czy coś

Ohoohoo no nie wiem ;p Możemy minimalnie się różnić levelami ;DDD
i w ogóle, spotykanie nowych ludzi = eternal trauma ;D

To też racja ^^ Więc jak na poczatek zacznę rzucać głupotami i buzia mi się nie bedzie zamykać to znaczy, że się strasznie denerwuję XDDD Taak, mam na odwrót xP bo jak się zamknę w sobie to koniec xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

przeżyłam już łódź i katowice <o dziwo Katowice miały chyba większą traumę a zwłaszcza knajpa w której byliśmy mając na karku 8osobową bandę świra xp> więc myślę że jakoś nie zejdę na zawał spotykając się z wami xD no i fakt level pewnie będzie się różnił w niewielkim stopniu;p
w ogóle to jak będziesz dużo gadać Maura to nawet lepiej bo ja chyba zwykle na sam początek nie gadam za wiele xD <chyba że są te fale pokrewieństwa i wspólnych tematów to wtedy mogą być problemy z zamknięciem mnie xp>
No to nie wiem Etar daj jakąś propozycję, skad ty będziesz się przemieszczać?
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

spoko, ja jak się denerwuje to też zwykle za dużo gadam i za dużo sie śmieje (troche histerycznie ;p) więc damy rade jakos dziewczyny~

hm, ja jade z Kromera mneij wiecej, możemy się w umie nawet umówić tak, ze przyjde na szjanochy, puszcze Ci sygnał tudzież napisze, żebyś się zbierała jak bedę blisko, bedziesz miała wiecej czasu na nauke/cokolwiek tam robisz ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no to spoko, będe wygodna i możesz i na szajnochy jechać ;p ewentualnie - pewnie 6 jedziesz to wysiąść na kazimierza wielkiego wcześniej dać sygnał to podejdę na przystanek, no i tak koło 17 w takim razie^^ lol, fajnie, no xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

taaa, a jak się rozpoznamy? ;DDD
Obrazek

Wróć do „Spotkania”