spotkania - Wrocław i okolice

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 maja 2010

shit, zapomniałam kupić różową perukę xD <idąc śladami Evel xD>
u mnie mała zmiana planów - bo mnie właśnie oświeciło ze biblioteka ma przerwę od 16:20 do 16:50 więc ma propozycja to albo spotkać się wcześniej <koło 16:30> albo spotkajmy się już przy dworcu <to ja sobie pojadę z biblio do domu zjem i podejdę na dworzec, w końcu mam 5min tamże^^>. Którą opcje wybierasz Eter?
No i Maura damy jakoś radę, poznamy się, przynajmniej my chyba ciebie bo gdzieś twa fota na forum chyba jest xD poza tym śniłaś mi się wierzę ze będziesz wyglądać jak we śnie chociaż nie bardzo cię pamiętam tam xD no i mamy telefony itd damy sobie radę xD ewentualnie zrobię sobie znak rozpoznawczy w kształcie siwonowego lizaka xD

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 13 maja 2010

No i Maura damy jakoś radę, poznamy się, przynajmniej my chyba ciebie bo gdzieś twa fota na forum chyba jest

niieeee ja nigdy swojego zdjęcia tu nie wrzucałam ^^ bez kitu, nigdy XD Ty chyba zresztą też ^^
Wygląda na to, ż eEter bedzie punktem wyjścia ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Właśnie przypomniało mi się ze Eter zdjęcie było, ale... ja twoje też widziałam oO nie wiem kiedy i jak ale jestem pewna że widziałam oO powiedz mi jaki masz kolor włosów i długość - o! jeśli się nie zgodzi to oznacza ze musiałaś mi się jeszcze kiedyś śnić albo ja mam jakieś omamy xD <aż sama się siebie boję xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

albo stalkujesz mnie na facebooku ;>>>

długie, brązowe, roztrzepana generalnie ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

nie mam FB ale pamiętam że długie i kojarzył mi się bardziej ciemny blond trochę kręcące się a zdjęcie było gdzieś niby na dworze, ale o co szło dokładnie to nie wiem, na pewno nie podawałaś nigdy jakiegoś miejsca gdzie cię można było zobaczyć? <czyżby udzielił mi się syndrom prawnika z PP?xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 13 maja 2010

Maura, screenshot XD dawaj jakąś fotke sensowną, najlepiej zrób teraz i wrzuć, bedzie aktualna ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

nie, bo mnie generalnie oprócz doki ( fb od września) nie ma w sieci XP *wiem bo niektórzy próbowali mnie szukać XDD*
No ja blondynką na pewno nie jestem ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

hm, to nie wiem, staniesz na ławce na peronie i bedziesz krzyczeć 'doki forewa' ;p na pewno Cie poznamy w ten sposób XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

doobsz tu jest moje foto sprzed 2 tygodni niestety ^^'''
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000279735187
photoshop nie działa :victory:

uwaga, za godzinę usuwam tego posta więc przyjrzeć się uważnie XPPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

ho ho, moja imienniczka ^^ zaproszenie poszło ;p

damy rade, spoko spoko~
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ciemny blond Maura - podobne do tego co mi się kojarzy oO moje włosy są ciemne blond ale wielu ludzi twierdzi ze mam brąz więc mogłam mieć i zwidy... ale i tak widziałam jak słowo daję twe zdjęcie nooo xD <idzie świrować do bibliotek xp>
Eter napisz która opcja spotkania bardziej ci odpowiada;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

dopiero zauważyłam, że pojawiła sie cała nowa strona postów x_x sorry, potyczka ze mnie

Azzel, jak chcesz wrócic do domu i coś zjeść to spoko, moze byc dworzec, N podjade pod same wrota ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

nie powiem będzie łatwiej bo tak mogłabym iść od samego rana do czytelni <w ogóle to wybieram się już od dwóch godzin tam i mi nie idzie a musze poprosić by mi książkę odłożyły babki na jutro xD zwłaszcza ze zostawiłam w niej swoje rzeczy xD> wrócić w dom cos zjeść i będę wielce szczęsliwa, to gdzie? na przystanku autobusowym czy koło tymczasowego? ok której?
Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

a moge Ci jutro napisać o której dokłądnie? bo ja też musze wrócić do domu i coś zjeść po wfie w takim wypadku, zobacze jak mi bus przypasuje. chyba na przystanku? ja nie wiem dokładnie gdie ten tymczasowy jest
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

aha, ok^^ a przystanek to będzie ten taki na suchej? <gdzie czasem nocne stają? od tyłów dworca? na doki już jutro nie chcę wchodzić więc pisz już jakby co na kom.
Obrazek

Wróć do „Spotkania”