doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

doki-doki sylwester 2010

Postautor: evelinux » 29 sie 2010

Sylwester Doki-Doki

Beniak pisze:WItam się ze wszystkimi.

Przeczytałem każdy post w tym temacie i czuję się w obowiązku zebrac wszystkie swoje przemyślenia w jednym miejscu i stworzyc jakiś quasi-regulamin.

PRIMO: Termin
29.12.2010 do 02.01.2011

SECUNDO: Uczestnicy

Osoby potwierdzone:
    :arrow: 1. V3NOM
    :arrow: 2. APSIK
    :arrow: 3. BENIAK
    :arrow: 4. PIŻMAK
    :arrow: 5. PINO
    :arrow: 6. EGGIE
    :arrow: 7. REIRA
    :arrow: 8. VOLLI
    :arrow: 9. AZZEL
    :arrow: 10. KAJAK
    :arrow: 11. KELLS
    :arrow: 12. MAURA
    :arrow: 13. EVELINUX
    :arrow: 14. KASIA
    :arrow: 15. TSUKUSHI
    :arrow: 16. DAYDREAMER
    :arrow: 17. AKIRE
    :arrow: 18. COSINUS

TERTIO: Prowiant
v3nom pisze:strogonowa (jeśli wszyscy lubią) lub inne treściwe danie co byście nie popadali - około 7kg.
Tradycyjną sałatkę warzywną około 4 kg.
10 L wina z białych winogron - słodkawe bardzo dobre sam robiłem :)
Jak chcecie to mogę zrobić sake (wino ryżowe) około 5-7L
Do wódeczki ogórki i kiełbaska do przegryzania. (wedle uznania)

Oh yeah! My też oczywiście coś przyrządzimy :smoke2:
Każdy, kto będzie chciał nas czymś uraczyc i przygotowac to na miejscu :arrow: PW. zorganizujemy wszystkie potrzebne produkty i rozliczenie wciągniemy w składkowe.
Resztę zakupów i potrzebnych rzeczy kupujemy 30.12.2010 w trakcie jednych masywnych zakupów Nie ma sensu wozic spożywki, którą można kupic na miejscu. Proszę o przemyślenie tematu, bo do najbliższego sklepu piechotą jakieś 0,5h przez pole, do tego sylwester, wieś więc różnie może byc z zaopatrzeniem.
Zamówienia specjalne :arrow: PW.

Na dni przed Sylwestrem i po Sylwestrze musicie zapewnić sobie jakiś dodatkowy prowiant, w razie czego przewidywana jest pizza^^

P.S. NIe latamy na księżyc więc w ramach zdrowego rozsądku - tak serio to chodzi o to, że w Tomaszowie nie ma żadnych sensownych delikatesów więc produkty typu olej sezamowy, wasabi i jakieś wyszukane przyprawy są nieosiągalne.

QUATRO: Imprezy towarzyszące.
Bardzo popieram pomysł kuligu jeśli oczywiście aura dopisze, termin planuję na wczesne popołudnie 30.12.2010. O sanki się nie martwimy.
Przebieranki i konkursy okolicznościowe jak najbardziej za, zwłaszcza konkursy - jako organizator pobieram prowizję od każdej nagrody :mrgreen:
Prosimy o podsyłanie muzycznych propozycji! Jeśli chcecie by leciało to lubicie dajcie wcześniej znać. Muzyka później sama się nie wyczaruje!

QUINTO: Pieniądze.
Składamy się na:
1. Kosz z dobrami wszelakimi dla właścicielki.
2. Na to co zjemy i czym będziemy to popijali
3. Na to co będziemy pili, czyli piwo, wino, wódka (jeśli ktoś lubi likier amaretto itp. mało standardowe alkohole :arrow: we własnym zakresie)
4. :?: Dekoracje, cuda wianki, petardy :?:
5. Zaproponuj...
Wszystko powinno się zamknąc w 70 Polskich Wonach i taką ustalam składkę. Wszystko sobie na koniec porachujemy i ewentualne różnicę rozliczymy. (czyli 40zł składka+30zł domek+ dojazd we własnym zakresie)
Będzie specjalny numer konta do wpłat - każdy kto potwierdzi obecnośc via PW dostanie w odpowiedzi numer tegoż.
Termin ostateczny wpłat: 20.12.2010.

SEXTO: Cokolwiek innego.
Krzycz tu w temacie bądź PW

PRZYPOMINAMY O WPŁATACH DO 20.12!! JEŚLI DO TEGO CZASU NIE PRZEŚLECIE PIENIĘDZY OZNACZA TO AUTOMATYCZNE SKREŚLENIE Z LISTY SYLWESTROWEJ!!!

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: kells » 29 sie 2010

TAK TAK!!! omg, kpopowy sylwester! sylwester z kpopem! kpop na sylwestrze! to jest jakies moje niespelnione marzenie, a wlasciwie to nawet mi to nigdy do glowy nie wpadlo ale... JA SIĘ NA TO PISZĘĘĘĘ!!!<333
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 sie 2010

Maura też się chyba pisze na takie coś~
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 29 sie 2010

bliskiej przyszłości nie mogę zaplanowac, ale daleka czemu by nie, ja chętna, tylko propozycje miejsca czy coś, no i jak mamy coś rezerwowac to bierzcie pod uwage że:
1. będzie drogo - bo to sylwek, wiec przydało by się wiele PEWNYCH osób 2.trzeba sie z tym śpeiszyć bo podobno takie rzeczy ludzie rezerwująz dużym wyprzedzeniem, może w góry albo nad morzem? <2lata temu byłam w jastarni, dom normalny wypoczynkowy, wiocha trochę jakby nie patrzeć, ale było naprawde fajnie a nocleg był nie wiecej niż chyba 30zł - nie wiem jak teraz wygladają takie rzeczy ale podobno noclegi wszędzie to droga sprawa, no a sala - sama nie mam pojęcia>.
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 sie 2010

noo ja mysle ze wystarczy wynajac wlasnie taki domek, a nie bawic sie w sale i naglasnianie bo to drogo i poza tym tam nie bedzie noclegu wiec jeszcze jakis hostel trzeba by bylo zalatwiac

a w takim domku mozna zrobic porzadna imprezke z jedzonkiem z dramami czy innymi bajerami.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

zalezy ile osób by się zgłosiło, no i jaka część Polski wam pasuje, mówie tu zwłaszcza o osobach młodszych które moga mieć problem z wybyciem na dalsze odległosci, jak nie ma problemu to właściwie mozna się rozglądać w każda stronę świata^^ a opcji z noclegiem jest raczej dużo^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 29 sie 2010

Jak ze spiworem prezyjedziesz, to nawet w takim domku można się na podłodze rozłozyć i jedną noc przekimać.
Ja bym się raczej pisała, ale trzeba by sie było zorganizować ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 29 sie 2010

To ja bym się też pewnie na to pisała :D.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

noo tak mysle ze taki jakis domek to dobra rzecz wlasnie.. jesli o mnie chodzi to w zasadzie chyba odleglosc nie gra roli.. kumpela ma auto wiec jakos by sie dalo dojechac.. a nawet jak i pociagiem to tez damy rade.. a takia dżampreza to by bylo niezapomniane wydarzenie :) tlyko musielibysmy miec taki jakis pokoj co by bylo sporszo w nim miejsca zeby mozna bylo sobie potanczyc i takie tam.. jak macie jakies propozycje na miasto to zglaszajcie.. aj jeszcz epomysle i sie odezwe ze swoja propozycja.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

jesli bedzie to jakies zadupie a ty Evel bedziesz samochodem to mozna sie umówić na odbieranie osób z miejscowosci dojezdnej - jakoś się oddamy wtedy za paliwo czy coś, a zadupie moze być nawet najfajniejsze bo nie będziemy ludziom zbyt przeszkdzać, moze być tanie itd.... <myślę o tym domku co rodzina kiedyś wynajmowała na słowacji~~ zależy ile osób się zadeklaruje, bo jak będzie nas ze 30 to jeden domek to moze być mimo wszystko za mało <nawet z opcją śpiwór koło śpiwora xD>nnoo, a jak ludzie padną po ciezkim dniu i nocy to nikt juz nie bedzie patrzył i tak pewnie gdzie co i jak, byle by ciepło było.To się ludzie rozgladajcie^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Azzel pisze:jesli bedzie to jakies zadupie a ty Evel bedziesz samochodem

na pewno można by się jakoś zgadać w tym względzie.. ale to nie ja będę samochodem tylko moja kumpela.. niezrzeszona na doki Spoiler! chora fanka FTIsland xD

albo może jakieś Bieszczady.. moglibysmy np zostac na wiecej niz jeden nocleg.. :)

http://bieszczady-fajnemiejsce.pl/index.html
http://www.nadpotokiem4.republika.pl/
http://www.jacekianeta.republika.pl/
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no własciwie dzień po też mógłby sie przydać,ale wiadomo ze to jak kto chce, chyba że cena noclegu by od tego zależała~~noo cza sie rozglądać bo takie rzeczy to serio ludzie rezerwują z duzym wyprzedzeniem zwłaszcza jeśli to ma być na dużo ludzi~~
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 29 sie 2010

Gdybyście chcieli w centrum, na zadupiu, nad jeziorem, to mogłoby mi się udać coś załatwić. W sensie domków.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

na przyklad co i gdzie?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 30 sie 2010

Ogólnie okolice Włocławek-Płock.

Przykładowo:
http://www.owzacisze.pl/ (może tu dałoby radę negocjować ceny, bo troche znajomości)

Albo takie inne, mniejsze ośrodki, bez wypasionych stron internetowych, albo ja o nich nie wiem. Abo np. ośrodek prozydencki w Lucieniu jest, ale kto wie, jak to w Sylwestra z nim.

I wiecie, nie jakieś luksusy, ale to zależy, na czym nam zależy. ;)

Taka luźna myśl.
Obrazek

Wróć do „Spotkania”