doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: Piżmak » 24 wrz 2010

A więc kochane moje pyszczki - dziś zgodnie z umową Bartek próbował się połączyć z panią od domku, ale nie odbierała, więc spróbujemy jutro kilka razy -pobędziemy jeszcze chwilkę wrzodem na tyłku:)
Jeśli nie uda nam się , to w głowie rysuje mi się kolejny plan, ale to będzie wymagało od was podjęcia trudnej decyzji...ale o tym jutro, jak już pierwotny plan zawiedzie. A ja już się nie mogę doczekać tego sylwestra, jak mamę kocham...I pomyśleć, że dopiero zaczęła nam się jesień. Chyba mi głowę przegrzało w te słoneczne dni...

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 wrz 2010

a ja zapomniałam zadzwonić >< no nic, czekam na wieści jak nie wypali będziemy dalej szukać czegoś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 wrz 2010

Mam wieści dotyczące domku - pani powiedziała jada. Uzasadniła soja decyzję wysokością rachunku za prąd z poprzednich miesięcy i stwierdziła, że musiałaby zawołać od nas jakieś 400-500 złotych za dobę. To dwa razy więcej niż początkowo, więc drożyzna. Ilość osób powyżej 6 też jej mocno nie leżała, więc ten pomysł niestety spalił zanim się na dobre zaczął.
Dziś jeszcze, jak zastaniemy pewna osobę, będziemy rozmawiać o innym rozwiązaniu, ale zanim wam coś przedstawię chcę mieć 100-procentową pewność, że ta osoba wyraża zgodę na wynajem, a potem będziemy decydować i powiecie mi co na ten temat myślicie.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 wrz 2010

eee.. co za babka.. kase by miala.. a my kulturalni ludzie jestesmy.. przeciez nic bysmy jej nie zniszczyli.. a to taka wymowka pewno byla z tym ogrzewaniem.. pewno sie po prostu bała za po naszym wyjezdzie zastanie totalna demolkę..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 25 wrz 2010

500 zł za dobę.... to czym ona to ogrzewa. No chyba że w piwnicy ma warsztat spawalniczy :P Jeśli to by miały być dwie noce to już jest 1000zł a gdzie reszta :/ eh...
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 04 paź 2010

Dobra rozleniwiłam się troszkę, więc teraz nadrobię. Mam kilka zdjęć domku, ale żadnego w środku. Póki co proszę to, co udało mi się zdobyć:

Wejście do domu:
Obrazek

I cały domek:
Obrazek

Impreza jest zrzutkowa, ale jeszcze nie pytałam o kosze w jakiej są cenie. Na pewno wyjdzie taniej niż ten poprzedni domek. Nawet niech to będzie 30 złotych i przypuśćmy nas się zjedzie 10 osób, to już mamy piękny, wypasiony kosz z kawą, jakimś alko i bzdetami różnej maści. Nie ma konkretnie podanego czasu opuszczenia lokalu, więc jak się zbierzemy tak sobie z domku wyjdziemy. Będzie projektor, przytransportujemy zagubione dusze z dworca bądź z innych miejsc jak przyjadą. W domku są trzy sypialnie plus salon z kominkiem, łazienka, prysznic plus ubikacja,kuchnia w pełni wyposażona, brak dywanów i chyba tylko jedna kanapa jest w środku - ogólnie czyste podłogi i przez to więcej miejsca na śpiwory i karimaty:) Osób najlepiej jakby było tak do 15, ponieważ może się zrobić nieźle tłoczno przy większej ilości.
W razie jakichkolwiek pytań - wiecie gdzie mnie znaleźć.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 paź 2010

noo.. całkiem zachęcająco wyglada dome z zewnatrz.. a to ze impreza zrzutkowa to wiadomo..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 paź 2010

Huh, no ja już dawno mówiłam że się piszę, myślę ze domek praktycznie pewny, więc tylko za jakiś czas obaczym ile osób na 100% jedzie i do zobaczenia^^
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 04 paź 2010

z zewnatrz wyglada niezle, ale gdzie to w ogóle? i czyj jest ten domek? bo to chyba nie zaden osrodek? jakis prywatny wlasciciel? jakies konkrety by sie przydały:D chcoiaz ja oczywiscie nadal się piszę:D
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 04 paź 2010

Piżmak pisze:Będzie projektor
To ja się piszę na 100%. Projektor to jest cudowna sprawa, jeszcze biorąc pod uwagę, że jak znam życie połowa osób zabierze ze sobą laptopy. Ech, Tae w wersji HD :D , głowa Kija większa od wazonu :mrgreen: , czego można chcieć wiecej...? :rolly:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 paź 2010

To ja napisze to co wcześniej Piżmak objaśniała na szałcie kiedyś tam - domek jest do sprzedania więc nie ma tam za bardzo umeblowania jako tako - czyli łóżek, wiec tyle że coś do spania trzeba zabrać. jesli chodzi o koszty - prawie zerowe bo właścicielka nie chce kasy tylko jakieś odwdzięczenie się w naturze czyli planujemy jakiś kosz z różnościami ładnie zapakowany - tylko za to płacimy no i nasze własne wydatki na jedzenie, alko czy coś. Miejsce - ciągle prawie to samo - czyli dojechać do Tomaszowa a potem jakoś będziemy się teleportować xD Niech Piżmak poprawi jak cos przekręciłam z wiadomości dotąd zasłyszanych xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 paź 2010

Azzel wszystko ładnie wyjaśniła. Kells pytałaś o konkrety - otóż domek jest na Treście, właścicielką jest pani Bożena (rodzina Beniaka, ciotka dokładniej) i dlatego pewnie nie chce żadnej kasy za tego sylwestra, ale pomyslałam, że skoro ona nic nie chce, to, że tak powiem , z przyzwoitości należałoby jej jakiego kosza kupić, bo jednak domek na korbke nie chodzi:0 Prąd, woda itd. Poza tym sam fakt, że zgodziła się nie znając żadnego z gości , obdarzyła nas zaufaniem - mimo, że słabo bardzo ją znam- nie chcę jej zawieść:)
I faktycznie trzeba zabrać śpiwory i jakieś karimaty.Czy są już na ten moment osoby, które deklarują się na 100 procent?Oprócz mnie, Beniaka i być może kalinki?:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 paź 2010

Reira pisze:
Piżmak pisze:głowa Kija większa od wazonu :mrgreen: , czego można chcieć wiecej...? :rolly:

:victory: yeah, świetnie to ujęłaś :D a co z ogrzewaniem? rozumiem ze jest i bedzie nam dzialalo? wiem ze glupie pytanie ale skoro umeblowania nie ma to rownie dobrze i ogrzewania moze nie byc.. stad moje baaaka pytanie.

myśle, żę moge zadeklarować siebie i koleżankę.. ale musze sie jej spytać jeszcze.. to jest takie 1+1, umowa łączona.. wiec wiecie..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 paź 2010

ogrzewanie jest - nie martwcie się:) Parę dni wcześniej podskoczymy na miejsce i napalimy:)
Obrazek
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 07 paź 2010

Piżmak, a śnieg będzie hihi :P Oczywiście możesz mi zarezerwować jakiś kąt będę na 100 procentów :)

Przypomnę jeszcze że jadę z Krakowa wiec jak ktoś mieszka gdzieś po drodze to mogę zabrać :)

Wróć do „Spotkania”